Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Birželio » 5

„Pfizer“ tyliai patenkina 10 000 ieškinių, kuriuose didžioji farmacijos milžinė kaltinama nuslėpusi vėžio riziką

„Pfizer“ tyliai patenkina 10 000 ieškinių, kuriuose didžioji farmacijos milžinė kaltinama nuslėpusi vėžio riziką

Bendrovė „Pfizer“ tyliai sutiko sureguliuoti daugiau kaip 10 000 ieškinių, kuriuose didžioji farmacijos milžinė kaltinama sąmoningai slėpusi nuo klientų vėžio riziką.

„Pfizer“ susitarimai apima JAV valstijų teismuose nagrinėjamas bylas, tačiau finansinės detalės buvo slepiamos, „Bloomberg“ sakė su šiuo klausimu susipažinę asmenys.

Dešimtys tūkstančių ieškovų teigė, kad „Pfizer“ vaistas nuo rėmens „Zantac“ buvo užterštas kancerogeninėmis priemaišomis dėl netinkamos gamybos praktikos, o „Pfizer“ sąmoningai nuslėpė šią informaciją nuo vartotojų, todėl daugelis jų susirgo vėžiu.

1998-2006 m. „Pfizer“ buvo pagrindinė „Zantac“ gamintoja, o keliuose ieškiniuose teigiama, kad ji turėjo žinoti, jog vaistas užterštas NDMA.

Užuot rūpinusis savo vartotojų sveikata, didžioji farmacijos milžinė buvo suinteresuota tik pasipelnyti iš jų.

NDMA yra labai toksiškas cheminis šalutinis produktas, susidarantis daugelyje pramoninių gamybos procesų, įskaitant raketinio kuro gamybą.

NDMA yra „amžina cheminė medžiaga“, t. y. ji natūraliai nesuyra mūsų organizme ir, kaip manoma, sukelia DNR pažeidimus.

MailOnline pranešimas: Tyrimai su gyvūnais parodė, kad NDMA gali padidinti stemplės, inkstų ir skrandžio vėžio riziką. Jos taip pat siejamos su storosios žarnos vėžiu, kurio atvejų tarp jaunų amerikiečių vis daugėja

Po to, kai vaistas buvo ištrauktas ir pakeista jo sudėtis, federaliniuose ir valstijų teismuose pradėjo kauptis tūkstančiai ieškinių prieš „Pfizer“, GSK, „Sanofi“ ir „Boehringer Ingelheim“, kurioms priklausė teisės į šį vaistą.

FDA nurodė 2020 m. išimti iš lentynų visus produktus su rantidinu - veikliąja „Zantac“ sudedamąja dalimi - ir paragino pacientus nustoti vartoti bet kokius vaistus, kurių sudėtyje yra šios sudedamosios dalies.

„Pfizer“ nagrinėjo ir toliau nagrinės galimybes susitarti dėl tam tikrų bylų, jei tai tikslinga, ir jau susitarė dėl tam tikrų bylų", - elektroniniu paštu pranešė Niujorke įsikūrusi bendrovė.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.08.2019 laikas 16:20 Receptai Minkščiausi ruletukai su obuoliais, skubant: ilgai neužsilaiko

Dalinuosiu skanių obuolių roletų receptu! Jų pagrindą sudaro tešla su grietine, kuris puikiai papildo sotų ir kvapnų obuolių įdarą. Būtinai išbandykite!

Skaityti daugiau

10.01.2019 laikas 14:51 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis kaštonais
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Paprastasis kaštonas liaudies medicinoje, kaštonais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

Skaityti daugiau

22.08.2018 laikas 09:35 Receptai Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui

Vočių, furunkulų gydymas liaudies medicinoje, Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui, receptai votims gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau