Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 14

Patvirtintoje "Pfizer" vakcinoje vaikams yra nauja sudedamoji dalis, dažnai naudojama tyrimų laboratorijose

Spalio 29 d. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) leido skubiai naudoti (EUA) "Pfizer" ir "BioNTech" vakciną COVID-19 5-11 metų vaikams. 

Iš "naujai" paskelbto oficialaus "Pfizer" dokumento, datuoto spalio 26 d. (žr. 1. 14 psl. vakcinos formulė), matyti, kad šioje "naujoje" COVID vakcinos versijoje yra nauja sudedamoji dalis - trometaminas (Tris). Šis Tris buferinis tirpalas naudojamas vietoj anksčiau naudoto fosfatu buferizuoto fiziologinio tirpalo (PBS) buferinio tirpalo.

Tris buferinis tirpalas paprastai naudojamas mokslinių tyrimų laboratorijose daugelio laboratorinių reagentų ir tirpalų pH vertei stabilizuoti. Medicininė jo indikacija yra kraujo pH normos (7,35-7,45) nustatymas ir metabolinės acidozės (dėl infekcijos ar kitų medžiagų apykaitos sutrikimų kraujo pH nukrito žemiau normos ribos) koregavimas.

Bet kuri cheminė medžiaga ar vaistas turi šalutinį poveikį. Tris turi daug žinomų šalutinių poveikių, įskaitant kraujagyslių uždegimą, cukraus kiekio kraujyje sumažėjimą, depresiją, kepenų ląstelių pažeidimą ir kitus (žr. 2 nuorodą).

Išsamesnės informacijos apie "Pfizer" klinikinį vakcinos COVID Children tyrimą rasite 3 nuorodoje, kurioje aprašytos klinikinio tyrimo su 5-11 metų vaikais problemos, susijusios su imties dydžiu (750 vaikų) ir stebėjimo trukme (17 dienų po 2-osios dozės).

Ar žinodami tai vis dar svarstote galimybę leisti savo vaikams šią eksperimentinę genetinę priemonę?

COVID vakcina vaikams, Eksperimentinė vakcina, Pfizer

Nuoroda:

  1. https://www.fda.gov/media/153447/download
  2. https://www.drugs.com/cdi/tromethamine.html
  3. https://theexpose.uk/2021/11/01/pfizer-adds-ingredient-to-vaccine-for-kids-that-treats-heart-attacks/

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau