Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 26

Dėl "Pfizer" kovidų vakcinos moteriai pradėjo pūti veido oda... su siaubingomis pasekmėmis

(Paranormal) 49 metų moteris iš Niujorko buvo ant mirties slenksčio nuo imuninės sistemos sukelto odos sutrikimo, kuris greitai užvaldė jos organizmą po to, kai ji buvo "paskiepyta" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) "Pfizer" injekcija.

Tik praėjusią savaitę paskelbtame recenzuojamame atvejo tyrime Rijado princo Mohammedo Bin Abdulazizo (Prince Mohammed Bin Abdulaziz Hospital)  ligoninės mokslininkai atskleidė, kad neįvardyta moteris buvo skubiai nugabenta į skubios pagalbos skyrių po to, kai jai buvo suleista pirmoji "Pfizer" eksperimentinės mRNA injekcijos dozė, kuri, kaip dabar teigia didžioji žiniasklaida, yra "visiškai patvirtinta" JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA).

"Pacientei prasidėjo karščiavimas, nuovargis ir galvos skausmas, po to atsirado odos pažeidimai, paveikę liemenį ir pradėję plisti į veidą bei viršutines galūnes su burnos išopėjimu", - aiškinama tyrime, pažymint, kad pacientei buvo duota paracetamolio, tačiau pastebimo pagerėjimo nebuvo.

"Pacientė per pastaruosius du mėnesius iki odos pažeidimų atsiradimo nevartojo jokių naujų vaistų ar kosmetinių procedūrų. Apžiūrėjus pacientą, jo gyvybinė būklė buvo stabili, jis buvo neramus ir jautė stiprų skausmą. Jai buvo daugybė purpurinių ir tamsiai raudonų dėmelių, apimančių krūtinę".

Jei norite pamatyti moters odos nuotraukas (ĮSPĖJIMAS: GRAFINIS), tai galite padaryti šioje nuorodoje.

Dėl "Pfizer" kovidų vakcinos moteriai atsirado odos pažeidimų lytiniuose organuose

Iš esmės visas moters kūnas pasidengė pažeidimais, įskaitant pilvą, viršutines galūnes, veidą, viršutinę šlaunų dalį ir lytinius organus. Dokumente aiškinama, kad jai buvo nustatyti "pakitimai su nykstančiomis pūslėmis ir epidermio atsiskyrimo plotai su teigiamu Nikolskio ženklu".

"Jos būklė buvo susijusi su gleivine", - toliau atskleidžiama dokumente, - "kurioje buvo plati burnos ertmės išopėjimas ir hemoraginės plutos virš lūpų".

Minėtos plutelės yra tokios trikdančios, kad šis rašytojas vos neapsiverkė jas pamatęs. Ir pagalvoju, kad visa tai buvo padaryta siekiant išvengti keleto šleikštulių, kuriuos sukėlė Fort Detriko virusas, už kurį iš Amerikos mokesčių mokėtojų dolerių mokėjo Tonis Faučis (Tony Fauci).

Teigiama, kad dėl Pfizerio injekcijos maždaug 30 proc. moters kūno dabar dengia šie pažeidimai. Jai buvo suleistos dvi 60 ng/ml etanercepto poodinės dozės: pirmoji - priėmimo į ligoninę dieną, antroji - po dviejų dienų.

Praėjus dviem dienoms po pirmosios šio skubios pagalbos vaisto dozės gavimo, moteriai ant kūno nustojo formuotis pažeidimai. Teigiama, kad po 22 dienų ji "visiškai pasveiko".

Pranešama, kad moteriai buvo diagnozuotas Stivenso-Džonsono sindromas, taip pat toksinės epidermio nekrolizės spektras (SJS / TEN). Trumpai tariant, "Pfizer" injekcija sukėlė jos odos puvimą, kuris būtų tęsęsis ir galiausiai būtų ją pražudęs, jei ne skubi intervencija.

"TEN yra laikomas skubiu medicininiu įvykiu ir reikalauja nedelsiant nutraukti "kaltininko" vartojimą", - pranešė "The Covid Blog", pažymėdamas, kad vakcinos ir kiti farmaciniai vaistai yra pagrindinės šių būklių priežastys.

"Tyrėjai padarė išvadą, kad tiriamosios moters TEN "nebuvo jokių kitų nustatomų priežasčių", išskyrus "Pfizer" injekciją."

Panašiai ir Jungtinėse Amerikos Valstijose esančiam vyrui, vardu Ričardas Terrellas (Richard Terrell), po eksperimentinės "Johnson & Johnson" (J&J) kovido injekcijos keturias dienas pasireiškė viso kūno bėrimas ir patinimas. Kitam asmeniui, Leighui Kingui iš Škotijos, po "AstraZeneca" injekcijos pasireiškė tas pats.

"Šis momentinis atvejis yra pirmoji sunki / gyvybei pavojinga odos reakcija, apie kurią rašėme dėl mRNA injekcijų", - priduriama "Covid" tinklaraštyje. "Vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimų sistemoje (VAERS) rugpjūčio 13 d. užregistruoti 66 SJS ir TEN atvejai".

Naujausias naujienas apie mirtį ir destrukciją, kurią sukelia Fauci gripo injekcijos, galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

TheCovidBlog.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau