Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 11

Atskleidžiant visą "Pfizer" krešulio injekcijos sukčiavimą: FDA turi atšaukti vakciną, kol bus atlikti tyrimai (nuomonė)

(Paranormal) Kuo daugiau chroniškos žalos sukelia Pfizer Kinijos gripo skiepai, tuo labiau Pfizer farmacininkai įsikabina, nes dabar jie vykdo "tyrimus", siekdami apsimesti, kad "saugu ir veiksminga" švirkšti vaikams ir nėščiosioms kraujagysles ardančius, vėžį sukeliančius krešulių skiepus. "Skubama" dešimtims milijonų amerikiečių vaikų suleisti pavojingą vakciną, kurios jiems visai nereikia. Tai tas pats, kas skiepyti vaikus vakcina nuo demencijos; tai nenaudinga. Vis dėlto "Pfizer" per "Ventavia" sudarė klinikinių tyrimų subrangos sutartį, kad galėtų suklastoti statistinius duomenis ir paskelbti, jog skiepai yra 95 proc. "saugūs ir veiksmingi" vaikams, įsčiose esantiems kūdikiams, o paskui tikriausiai ir šunims bei katėms.

Nėščios moterys ir jų kūdikiai dabar yra "Pfizer" nuodingų, genus mutuojančių krešulių injekcijų lauke.

Spalio 15 d. "YouTube" be įspėjimo, kaltinimų ar paaiškinimų (už tai, kad atskleidė "Covid" vakcinų keliamą pavojų) iš kanalo, buvo nutraukta pagrindinio tiesos naujienų šaltinio "SGT Report" veiklą. Štai kas vyksta Amerikoje, jei priešinsitės rezidento Bideno administracijai. Britų medicinos žurnalas (British Medical Journal, BMJ) ką tik atskleidė, kad Pfizer Covid skiepai kalti dėl suklastotų duomenų, prastai apmokytų vakcinuotojų, aklų bandymų nesėkmių ir prasto stebėjimo dėl šalutinio poveikio, nepageidaujamų reiškinių ir nepageidaujamų reakcijų trečiajame bandymų etape.

Vis dėlto "Pfizer" nori turėti platesnį klientų ratą, todėl dabar parduoda savo produkciją nėščiosioms ir vaikams; tačiau prie dešimčių "Pfizer" įmonės vidaus dokumentų, kuriuos dabar paskelbė BMJ, taip pat pridedamos nuotraukos, elektroniniai laiškai ir garso įrašai, atskleidžiantys, kad "Pfizer" naudoja atsitiktinę metodiką, kad gautų šias "Covid" vakcinas, kurias dabar ruošiasi įbrukti vaikams ir nėščiosioms.

Bet kuri kita įmonė (neturinti milijardų dolerių) niekada nepraeitų kokybės kontrolės patikrinimo problemų, su kuriomis susidūrė ir kurias sukūrė "Pfizer", atskleisdama duomenų vientisumo problemas, prastą bendrą laboratorijos valdymą ir net pacientų saugumą.

Pasak BMJ šaltinio, "Pfizer" kasdien patiria kritinių mokslinių tyrimų ir duomenų teikimo klaidų

Jei kiekvienas galėtų iš savo klinikinių tyrimų rinktis jam patinkančius duomenis, tuomet kiekvienas pavojingas vaistas, vakcina, maistas ir gėrimas būtų patvirtintas visada ir visur. Jei mokslininkams leidžiama keisti duomenis, tuomet visas tyrimas yra ydingas, o produktas ar vaistas niekada neturėtų patekti į rinką, kol nebus atlikta kokybės kontrolė ir nepriklausomi patikrinimai.

Nuo neprižiūrimų pacientų po injekcijos iki laiku neatlikto nepageidaujamų reiškinių patyrusių pacientų stebėjimo - "Pfizer" PANAIKINA du svarbiausius savo vakcinos tyrimų aspektus, t. y. saugumą ir veiksmingumą. Tai visiškas iškraipymas, o jei tai daroma tyčia, tai yra nusikaltimas. Liudytojai (keli aukšto lygio "Ventavia" darbuotojai) patvirtino šį žiaurumą ir papasakojo BMJ apie tinkamo protokolo nebuvimą, saugumo procedūrų spragas ir siaubingus tinkamos stebėsenos metodus:

"Dalyviai po injekcijos buvo išleidžiami į koridorių ir nebuvo stebimi klinikinio personalo", "laiku nebuvo stebimi pacientai, kuriems pasireiškė nepageidaujami reiškiniai", "nebuvo pranešama apie protokolo nukrypimus", "vakcinos buvo laikomos netinkamoje temperatūroje", "netinkamai paženklinti laboratoriniai mėginiai".

Darbuotojai kalbėjo apie "Pfizer" subrangovų atliekamus tyrimus kaip apie "heteroskopinę" aplinką, įskaitant ir tai, kad nebuvo pakankamai darbuotojų, kurie galėtų paimti tepinėlį dėl infekcijos iš dalyvių, pranešusių apie panašius į "Covid" simptomus. Tai beprotybė.

 "Man niekada nėra tekę daryti to, ko jie manęs prašė, niekada. Tiesiog atrodė, kad tai šiek tiek skiriasi nuo įprastų dalykų - to, kas buvo leidžiama ir ko buvo tikimasi", ... "Nemanau, kad tai buvo geri, švarūs duomenys [gauti tyrimo metu]. Tai beprotiška netvarka".

Žinoma, "skubaus patvirtinimo", kurį "Pfizer" kažkokiu būdu gavo iš FDA, dokumentuose apie tai NĖRA užsiminta. Bendrovė "Ventavia" buvo apsaugota nuo patikrinimų (kalambūras) - per 8 mėnesius po "skubaus leidimo", kurį 2020 m. gruodį suteikė taip pat nesąžininga FDA, ji negavo NĖ VIENO patikrinimo. Kokia staigmena.

Šią situaciją apibūdina tik du žodžiai: Sukčiavimas ir pinigai. FDA turi sustabdyti visas tokias vakcinas, kol tinkamus saugumo ir veiksmingumo bandymus galės atlikti bet kas, išskyrus šiuos sukčius farmacininkus, kurie klastingai tikrina savo pačių žiaurumus. Pasiruoškite naujai priverstinių abortų ir laboratorijoje pagamintu miokarditu sergančių vaikų bangai.

Jei norite geriausios tiesos naujienų interneto rinkiklyje, įsijunkite Pandemic.news, nes nereikia būti mokslininku ar gydytoju, kad suprastum, jog "Covid" vakcinos, "Remdesivir", kaukės, ventiliatoriai ir blogi CDC patarimai sukėlė savotišką pandemiją.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

TruthWiki.org

NaturalNews.com

ZeroHedge.com

SGTreport.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.01.2022 laikas 00:09 Laidotuvių direktorius Jungtinėje Karalystėje atskleidė, kad niekada nemačiau tiek daug mirčių

Laidotuvių direktorius Johnas O'Looney (John O’Looney), dirbantis Milton Keyneso (Milton Keynes) šeimos laidojimo paslaugų įmonėje Milton Keynese, Anglijoje, neseniai duotame interviu portalui kla.tv pasidalijo informacija, kad neregėtai daug miršta 20-ies, 30-ies ir 40-ies metų amžiaus...

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:23 Neįprastas snygis Artimuosiuose Rytuose atnešė ir džiaugsmo, ir nelaimių

Ketvirtadienį Jeruzalę ir rytinę Viduržemio jūros dalį padengė sniego kilimas, nes reta audra šventąjį miestą pavertė žiemos stebuklų šalimi, tačiau sukėlė rūpesčių Sirijos pabėgėliams regione.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:17 Egipte užfiksuota šalčiausia žiema per dešimtmetį
Šių metų žiemos sezonas Egipte buvo šalčiausias per pastarąjį dešimtmetį, o temperatūra buvo 8 °C žemesnė už vidutinę sezono temperatūrą.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:13 Jeruzalėje, Izraelyje, iškrito retas sniegas

Ta pati audra, kuri šios savaitės pradžioje paralyžiavo Graikiją ir Turkiją, 2022 m. sausio 27 d. atnešė retą sniegą į Jeruzalės miestą Izraelyje.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 19:42 Istorijos paslaptys. Ekvadoro požeminių labirintų pėdsakais
1965 metais Argentinos etnologas, vengrų kilmės Juan Moricz su vietinių indėnų pagalba Ekvadore, Morona Santiago provincijos rytinėje dalyje aptiko didelį požeminį labirintą. Jame rasta nemažai unikalių artefaktų, iš kurių J. Moricz surinko nemažą kolekciją....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 15:03 Receptai | Patiekalai Dešrelės mielinė tešloje su sūriu orkaitėje
Ši mielinė tešla yra nerealiai skani, labai puri ir ilgai lieka minkšta. Aš mėgstu tokių dešrelių tešloje prikepti savo šeimai, vaikams įdedu į mokyklą, o vyrui į darbą, kai atsibosta visi kiti įprasti patiekalai....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 10:01 Receptai | Patiekalai Dešrelės bemielėje tešloje su kefyru ir sūriu - gamintos keptuvėje
Kartas nuo karto taip norisi visiškai paprasto naminio maisto. Jokių mandrų receptų, jokių ingredientų, kurių reiktų ieškoti parduotuvėse, o viskas būtų šalia. Kartais tam labai tinka dešrelės. Šis patiekalas bus būtent toks....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 09:20 Receptai | Patiekalai Rinkitės šį receptą! Sultingas jautienos karbonadas

Sakysite, kad tai neįmanoma. Bet dar ir kaip įmanoma. Žinoma, jei tik viską teisingai padarysite, tik tuomet karbonadai iš kietos mėsos bus sultingi ir labai skanūs. Aš su jumis šį kartą pasidalinsiu savo paslaptimis kaip tai padaryti.

...

Skaityti daugiau