Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Lapkričio » 15

Planeta ruošiasi sudrebėti: vėl prasidėjo visur esantis Žemės ūžimas

Prieš kelias savaites skaitytojams pasakojome apie neįprastą Kanados geologų tyrimą, kuriame jie pavasarį prognozavo, kad Kanarų salose įvyks didelis išsiveržimas, kurį sukels litosferos plokščių judėjimo blokavimą. Jie netgi nurodė datą: vasaros pabaiga - rudens pradžia. Pasak kanadiečių, plokštės sukibo kampu kažkur ties geologiniu Kanarų salų antipodu, ir pirmieji bloko požymiai turėjo būti ten.

Planeta ruošiasi sudrebėti: vėl prasidėjo visur esantis Žemės ūžimas 

Pasak kanadiečių, ne vėliau kaip 2022 m. vasarą laukite Žemės drebėjimo motinos, kuris įvyks kol kas neaiškioje vietoje ir dėl kurio atsivers litosfera. Žinoma, niekas nežino, kur tai įvyks, tačiau vakar mūsų skaitytojas Misteryo forume paskelbė įspūdingą vadinamųjų "trimitų garsų", kurie per pastaruosius šešis mėnesius nuskambėjo visiškai netikėtose vietose, rinkinį. 

Kirovogrado sritis, Ukraina, 2021 m. kovas:

Kazanė, 2021 m. rugpjūtis:

Novosibirskas, 2021 m. spalis:

Irkutskas, 2021 m. spalio mėn:

Voronežo sritis, 2021 m. rugsėjis:

Pietinis Pietų Amerikos pakraštys, šurmulys sklinda kažkur nuo Antarktidos pusės:

Dar vienas klipas iš JAE. Klipas yra iš praėjusių metų, tačiau jo komentarai yra labai nauji:

Taigi, šių garsų geografija yra labai įvairi: trimitai dažnai girdimi tose vietovėse, kuriose niekada nebuvo žemės drebėjimų. Visa tai leidžia manyti, kad kanadiečiai yra teisūs ir kad šiuo metu litosferoje iš tikrųjų yra kažkokia baisi įtampa, dėl kurios plokštės vibruoja. Tokiu atveju, jei šie gandai stiprėja ir jei teorija yra teisinga, tai kažkur 2022 m. vasarą tai įvyks, todėl stebėkite įvykius, nes tai gali įvykti anksčiau.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau