Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 17

TIKRAI: FTB, CDC tiria "abejotinus buteliukus" su užrašu "raupai", rastus Merck laboratorijoje netoli Filadelfijos

(Paranormal) FTB ir Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) tiria "Merck" laboratorijoje netoli Filadelfijos rastus "abejotinus buteliukus" su užrašu "raupai".

Pasak Krašto saugumo departamento, šaldiklyje rasta penkiolika buteliukų.

Ant penkių ampulių buvo užrašas "raupai", o ant kitų dešimties - "vakcinos" virusas, kuris yra šiuolaikinės imunizacijos nuo raupų šaltinis

Raupai yra itin mirtini (30 proc. mirštamumas), todėl viruso pavyzdžių turi tik dvi laboratorijos pasaulyje - CDC Atlantoje ir viena Rusijoje.

1980 m. Pasaulio sveikatos asamblėja paskelbė raupus išnaikinusi..

"Yahoo News" pranešė:

Remiantis antradienio vakarą Krašto saugumo departamento vadovybei išsiųstu perspėjimu, FTB ir Ligų kontrolės ir prevencijos centras tiria "abejotinus buteliukus" su užrašu "raupai", kurie praėjusią naktį buvo rasti šaldiklyje "Merck" įmonėje netoli Filadelfijos.

Kaip teigiama neįslaptintame perspėjime "Tik oficialiam naudojimui", kurio kopiją gavo "Yahoo News", iš viso buvo 15 abejotinų buteliukų. Penki iš buteliukų buvo paženklinti kaip "raupų", o 10 - kaip "vakcinos". Buteliukai buvo nedelsiant apsaugoti.

Aptikus buteliukus, buvo uždaryta įstaiga, kuri nuo to laiko buvo atšaukta. FTB ir CDC pradėjo tyrimus, kurie tebevyksta.

Įspėjime pažymima, kad CDC atvyks į vietą rytoj, kad perimtų buteliukus ir nugabentų juos į kitą įstaigą ištirti. Pranešama, kad nė vienas darbuotojas nebuvo paveiktas medžiagos.

RT praneša: Pranešama, kad ampulės buvo "nedelsiant apsaugotos", o patalpos trumpam užrakintos. Nors po to ji buvo panaikinta, federalinės teisėsaugos institucijos ir Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) pradėjo tyrimus, kurie tebevyksta.

Nors kol kas neaišku, kur tiksliai buvo rastos talpyklos, "Merck" Pensilvanijoje valdo dvi dideles gamyklas - vieną Vest Pointe, didžiausioje farmacijos gamybos vietoje, ir kitą netoliese esančiame Aukštutiniame Gvinedde, 90 akrų ploto miestelyje, kuriame įsikūrusi mokslinių tyrimų laboratorija.

FTB, CDC, raupai, tyrimas, Merc

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau