Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2021 » Gruodžio » 7

Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis

Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos. Ypač daug yra kalio ir magnio. Šakniagumbiuose taip pat galima rasti cukraus, baltymų, riebalų, ląstelienos, pektinų, organinių rūgščių, amino rūgščių, dažančių medžiagų, azotinių junginių, betaino.

Burokėlius reikia vartoti, sergant hipertonija, kolitais, širdies ligomis. Burokėliai turi šlapimą varantį, spazmolitinį, laisvinantį, nuskausminantį poveikį.

Papasakosiu apie receptus, kurie padeda man.

Jei norite atkurti jėgas po ligos, į platų indą beveik iki viršaus pridėkite tarkuotų burokėlių ir užpilkite degtine. Laikykite 12 dienų. Gerkite po 1/4 stiklinės 3-4 kartus per dieną prieš valgį.

Jei vargina avitaminozė, paimkite po 250 g tarkuotų burokėlių ir morkų, įpilkite 150 g citrinų sulčių ir 200 g medaus, užpilkite viską 100 g spirito, sumaišykite, laikykite 3 dienas. Vartokite po 2 valgomuosius šaukštus 3 kartus per dieną. Gydymo kursas - 3 mėnesiai.

Sergant hipertonija, gerai padeda mišinys iš 2 stiklinių burokėlių sulčių, 2 stiklinių medaus, 50 g pelkinių katpėdžių, 0,5 I degtinės. Visus komponentus sumaišykite ir 2 savaites laikykite tamsioje vėsioje vietoje. Tada perkoškite, nusunkite. Vartokite po 2 valgomuosius šaukštus 3 kartus per dieną, likus 30 min. iki valgio.

Dėl didelio vitaminų ir druskių kiekio burokėliai stimuliuojančiai veikia kraujo gamybą ir medžiagų apykaitą. Lygiomis dalimis sumaišykite šviežias burokėlių sultis ir medų, vartokite po 1/2 stiklinės 3 kartus per dieną. Burokėlių negalima vartoti, sergant nutukimu, diabetu, inkstų akmenlige.

Ant kelių - dilgėles, ant nugaros - lygintuvą

Ant kelių - dilgėles, ant nugaros - lygintuvą

Išvengti reumatinių skausmų man padeda dilgėlių aliejus. Dilgėles susmulkinu, prikemšu jomis tamsaus stiklo butelį ir užpilu lempelių aliejumi.

Tris dienas butelį laikau šiltai, paskui dar tris savaites -tamsioje vietoje. Šiuo aliejumi įtrinu skaudančius sąnarius ir šiltai apvynioju. Pagerėjimas jaučiamas po kelių procedūrų.

Jei perpučia nugarą (man taip atsitinka gana dažnai), įšildau lygintuvą, išjungiu iš tinklo, dedu ant kėdės ir atsisėdu, prisispausdama prie lygintuvo kryžkaulio sritimi. Išeina geras šildymas, skausmas praeina labai greitai.

Ir kraujospūdi aš pamiršau...

Ir kraujospūdi aš pamiršau...

Aukštas kraujospūdis pradėjo varginti mane dar mokyklos suole. Mama sakė, kad viskas praeis, kai užaugsiu. Bet laikas ėjo, o liga nesitraukė. Atvirkščiai, kraujospūdžio šokinėjimai atnešdavo didelių kančių. Galva ir kojos pasidarydavo kaip švininės, visą laiką pykindavo. Kai kraujospūdis mažėdavo, jausdavau didelį silpnumą, kartą net nugriuvau gatvėje. Tiesiog neturėjau jėgų nei stovėti, nei eiti. Ką ten eiti, net verkti iš bejėgiškumo negalėjau, tiesiog dejuodavau, įsikniaubusi į pagalvę, kad negirdėtų tėvai.

Kartą draugė pakvietė į svečius pas jos močiutę kaime. Moteris, sužinojusi apie mano problemą, davė receptą nuoviro, kurį vartojo ir pati, kai reikėjo normalizuoti kraujospūdį.

Nuoviras ruošiamas taip: sumaišyti penkis valgomuosius šaukštus pušų spyglių, du valgomuosius šaukštus erškėčių vaisių ir du valgomuosius šaukštus svogūnų lukštų, užpilti vienu litru šilto vandens, laikyti per naktį. Ryte nukošti, užvirinti ir ant mažos ugnies kaitinti 10 minučių.

Vartoti po pusę stiklinės keturis kartus per dieną, likus pusvalandžiui iki valgio. Gydymo kursas - trys-keturi mėnesiai.

Vartojau nuovirą du mėnesius be pertraukos ir visiškai išsigydžiau.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
17.09.2018 laikas 10:17 Receptai Liaudiški patarimai inkstų akmenligės gydymui

Inkstų akmenligė liaudies medicinoje, inkstų akmenligė, inkstų akmenligės gydymas, Inkstų akmenligės receptai, Inkstų akmenligės vaistažolės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė ...

Skaityti daugiau

03.06.2019 laikas 18:06 Receptai Kondensuoto pieno spurgos dingsta garso greičiu!
Mieli draugai, šiandiena norėčiau pasidalinti su vienu nuostabiu receptu – spurgos iš kondensuoto pieno. Mano vaikai tiesiog šias spurgas dieviena.

Skaityti daugiau

13.09.2018 laikas 17:33 Receptai Liaudiški patarimai konjunktyvito gydymui

Konjunktyvitas liaudies medicinoje, Konjunktyvitas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.06.2024 laikas 08:10 Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis
Magiškos Airijos širdyje, tarp žalių pievų ir miglotų kalvų, stūkso apleista ir paslaptinga Makdermotto pilis. Istorija ir paslaptimis apipintas didingas statinys vilioja keliautojus ir archeologus savo painiais koridoriais ir užmirštais kampais....

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 08:01 Unikalus senovės meistro iš Turpano kojos protezas
Kinijos istorijos gilumoje, nuostabioje vietoje, vadinamoje Turpanu, archeologai atrado kai ką įspūdingo - kapavietę, saugančią praeities paslaptis. 2007 m. šis artefaktas pasauliui atskleidė nuostabią istoriją apie žmogų su kojos protezu, atverdamas...

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 07:13 Sigirija: senovinių griuvėsių didybė pasaulio viršūnėje
Ant keisto 200 metrų aukščio geologinio darinio, tarsi paskendusio danguje, stūkso didingi senovinės šventyklos griuvėsiai, nukreipti į žvaigždes. Ši vieta, vadinama Sigirija, dvelkia senovės civilizacijos paslaptimi ir didybe, traukia tyrinėtojų ir ...

Skaityti daugiau