Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 9

Tyrime nustatyta, kad 5G technologija yra "svarbus veiksnys", lemiantis didesnį COVID atvejų ir mirčių skaičių

Tyrimai rodo, kad belaidžio spinduliavimo ir 5G intensyvumo ryšys yra susijęs su COVID-19 simptomais ir kad jų poveikis organizmui sutampa.

(Paranormal) - Nacionalinio biotechnologijų informacijos centro (NCBI) neseniai paskelbtame tyrime siūloma, kad belaidžio ryšio spinduliuotė, įskaitant 5G, gali prisidėti prie COVID-19 simptomų atsiradimo.

COVID ir 5G, taip pat kitų belaidžio ryšio spinduliuotės (angl. wireless communications radiation, WCR) formų ryšio įrodymus sudarė dvi pagrindinės išvados: statistinė koreliacija tarp COVID-19 simptomų ir (arba) mirtingumo bei konkrečios vietovės WCR, įskaitant 5G, intensyvumo ir WCR poveikio organizmui bei COVID-19 simptomų persidengimo.

Autoriai Beverly Rubik ir Robertas R. Brownas (Robert R. Brown) pradžioje atkreipė dėmesį į 2020 m. gegužės mėn. atliktą tyrimą, kuriame įrodyta "statistiškai reikšminga koreliacija tarp radijo dažnio spinduliuotės intensyvumo ir mirtingumo nuo SARS-CoV-2 31 pasaulio šalyje", taip pat į JAV atliktą tyrimą, kuriame nustatyta, kad vietovėse, kuriose naudojama 5G technologija, COVID-19 atvejų ir mirčių skaičius buvo gerokai didesnis, nepriklausomai nuo gyventojų tankumo, oro kokybės ir geografinės platumos.

JAV atliktame tyrime, kuriame daugiausia dėmesio skirta 5G ryšio su COVID-19 sąsajoms, buvo atliktos trijų skirtingų rūšių analizės ir nustatyta, kad 5G technologija buvo "statistiškai reikšmingas veiksnys, lėmęs didesnį [COVID-19] atvejų ir mirčių skaičių visose trijose analizėse, o gyventojų tankis, oro kokybė ir geografinė platuma buvo reikšmingi tik vienoje arba dviejose analizėse".

Tuomet Rubikas ir Braunas parengė WCR, įskaitant 5G, ir COVID-19 simptomų biologinio poveikio palyginimą, parodydami sutampančių fizinių poveikių sąrašą.

Tiek WCR, tiek COVID-19 simptomai apėmė kraujo pokyčius, tokius kaip trumpalaikiai krešėjimai (kraujo "sulipimas") ir ilgalaikis sumažėjęs hemoglobino kiekis (sunkiais COVID-19 atvejais); oksidacinį stresą ir audinių bei organų pažeidimus; imuninės sistemos sutrikimus, įskaitant T limfocitų slopinimą ir padidėjusį uždegiminių biomarkerių kiekį; padidėjusį viduląstelinį kalcio kiekį, kuris palengvina viruso patekimą ir dauginimąsi; aritmiją (širdies ritmo sutrikimus).

Rubik ir Brown pabrėžė, kad glutationo ("pagrindinio antioksidanto") trūkumas buvo pasiūlytas kaip labiausiai tikėtina sunkių COVID-19 pasireiškimų priežastis, ir pacitavo du tyrimus, rodančius, kad dėl WCR poveikio sumažėjęs glutationo kiekis. Jie pažymėjo, kad "nustatytas mažas glutationo kiekis" COVID-19 pacientams "dar labiau patvirtina, kad oksidacinis stresas yra COVID-19 sudedamoji dalis".

Tyrime pažymėta, kad WCR jau pripažintas "fiziologiniu stresoriumi", sukeliančiu žalingą poveikį sveikatai - nuo padidėjusios vėžio rizikos iki DNR pažeidimų ir mokymosi bei atminties sutrikimų.

Pažymėdami, kad koreliacija neįrodo priežastinio ryšio, tyrimo autoriai "daro prielaidą, kad WCR galimai prisidėjo prie ankstyvo COVID-19 išplitimo ir sunkumo".

(Emily Mangiaracina straipsnis perspausdintas iš lifesitenews.com)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau