- 09.12.2021
- 0.0 Reitingas
- 1472 Peržiūrų
- Komentarai
Tyrimai rodo, kad belaidžio spinduliavimo ir 5G intensyvumo ryšys yra susijęs su COVID-19 simptomais ir kad jų poveikis organizmui sutampa.
(Paranormal) - Nacionalinio biotechnologijų informacijos centro (NCBI) neseniai paskelbtame tyrime siūloma, kad belaidžio ryšio spinduliuotė, įskaitant 5G, gali prisidėti prie COVID-19 simptomų atsiradimo.
COVID ir 5G, taip pat kitų belaidžio ryšio spinduliuotės (angl. wireless communications radiation, WCR) formų ryšio įrodymus sudarė dvi pagrindinės išvados: statistinė koreliacija tarp COVID-19 simptomų ir (arba) mirtingumo bei konkrečios vietovės WCR, įskaitant 5G, intensyvumo ir WCR poveikio organizmui bei COVID-19 simptomų persidengimo.
Autoriai Beverly Rubik ir Robertas R. Brownas (Robert R. Brown) pradžioje atkreipė dėmesį į 2020 m. gegužės mėn. atliktą tyrimą, kuriame įrodyta "statistiškai reikšminga koreliacija tarp radijo dažnio spinduliuotės intensyvumo ir mirtingumo nuo SARS-CoV-2 31 pasaulio šalyje", taip pat į JAV atliktą tyrimą, kuriame nustatyta, kad vietovėse, kuriose naudojama 5G technologija, COVID-19 atvejų ir mirčių skaičius buvo gerokai didesnis, nepriklausomai nuo gyventojų tankumo, oro kokybės ir geografinės platumos.
JAV atliktame tyrime, kuriame daugiausia dėmesio skirta 5G ryšio su COVID-19 sąsajoms, buvo atliktos trijų skirtingų rūšių analizės ir nustatyta, kad 5G technologija buvo "statistiškai reikšmingas veiksnys, lėmęs didesnį [COVID-19] atvejų ir mirčių skaičių visose trijose analizėse, o gyventojų tankis, oro kokybė ir geografinė platuma buvo reikšmingi tik vienoje arba dviejose analizėse".
Tuomet Rubikas ir Braunas parengė WCR, įskaitant 5G, ir COVID-19 simptomų biologinio poveikio palyginimą, parodydami sutampančių fizinių poveikių sąrašą.
Tiek WCR, tiek COVID-19 simptomai apėmė kraujo pokyčius, tokius kaip trumpalaikiai krešėjimai (kraujo "sulipimas") ir ilgalaikis sumažėjęs hemoglobino kiekis (sunkiais COVID-19 atvejais); oksidacinį stresą ir audinių bei organų pažeidimus; imuninės sistemos sutrikimus, įskaitant T limfocitų slopinimą ir padidėjusį uždegiminių biomarkerių kiekį; padidėjusį viduląstelinį kalcio kiekį, kuris palengvina viruso patekimą ir dauginimąsi; aritmiją (širdies ritmo sutrikimus).
Rubik ir Brown pabrėžė, kad glutationo ("pagrindinio antioksidanto") trūkumas buvo pasiūlytas kaip labiausiai tikėtina sunkių COVID-19 pasireiškimų priežastis, ir pacitavo du tyrimus, rodančius, kad dėl WCR poveikio sumažėjęs glutationo kiekis. Jie pažymėjo, kad "nustatytas mažas glutationo kiekis" COVID-19 pacientams "dar labiau patvirtina, kad oksidacinis stresas yra COVID-19 sudedamoji dalis".
Tyrime pažymėta, kad WCR jau pripažintas "fiziologiniu stresoriumi", sukeliančiu žalingą poveikį sveikatai - nuo padidėjusios vėžio rizikos iki DNR pažeidimų ir mokymosi bei atminties sutrikimų.
Pažymėdami, kad koreliacija neįrodo priežastinio ryšio, tyrimo autoriai "daro prielaidą, kad WCR galimai prisidėjo prie ankstyvo COVID-19 išplitimo ir sunkumo".
(Emily Mangiaracina straipsnis perspausdintas iš lifesitenews.com)
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau