- 09.12.2021
- 0.0 Reitingas
- 1665 Peržiūros
- Komentarai
Kalba eina apie ugniažoles. Nors jos ir piktžolės, bet kartu ir vaistažolės. Viena sena moteriškė man papasakojo, kaip ji gydė žarnyno vėžį ugniažolėmis, gėrė jų sultis, darė klizmas ir pragyveno su šia liga 10 metų, o gydytojai jau buvo jos atsisakę, nes buvo problemų su širdimi, todėl išsiuntė namo, neatlikę operacijos.
Ugniažolės pasižymi tulžies, šlapimo išsiskyrimą skatinančiu, spazmolitiniu, skausmą malšinančiu, uždegimą slopinančiu, laisvinamuoju poveikiu.
Ugniažolių preparatai slopina piktybinių navikų vystymąsi, taip pat naudojami, gydant hepatitą, cholecistitą, tulžies pūslės akmenligę, geltą, skrandžio ir 12-pirštės žarnos opaligę, gastritą, kolitą, hemorojų, įvairios lokalizacijos vėžį (plaučių, gerklų, skrandžio, žarnyno, odos, lūpos, gimdos kaklelio).
Ypač naudingos ugniažolės, gydant priešvėžinius susirgimus ir pašalinus vėžinį naviką, todėl kad sulaiko metastazių vystymąsi, taip pat gydant uždegiminius moteriškus susirgimus, menstruacinio ciklo sutrikimus, mastopatiją, gimdos fibromiomą, gimdos kaklelio eroziją, trichomonadinį kolpitą, impotenciją, blužnies, inkstų susirgimus, vandenę, gripą, kokliušą, bronchitą, pneumoniją, plaučių emfizemą, plaučių tuberkuliozę, hipertoniją, aterosklerozę, gužį, venerines ligas (tarp jų sifilį), maliariją, karštinę, neuralgiją, sąnarių reumatizmą, podagrą, artritą, kataraktą, trachomą, stomatitą, parodontozę, dantų skausmą, įvairias odos ligas - pūlingus bėrimus, virusinius ir grybelinius odos susirgimus, egzemą, trofines opas, odos tuberkuliozę, raudonąją vilkligę, dedervinę, kondilomą, psoriazę, niežulį, raupus, pūlingas žaizdas, opas, furunkulus, diatezę, vaikų odos ligas, nuospaudas, strazdanas, karpas, pigmentines dėmes, inkštirus.
Bet gydymo ugniažolėmis «arkliukas» - papilomatozė.
Pažiūrėkite į savo kūną veidrodyje: jei matote ant kūno išorinių kabikų, tai ir yra papilomos, gerybiniai navikai; tokių papilomų yra ir žarnyne, inkstuose, gimdoje. Pašalinus vieną iš jų, kitoje vietoje atsiranda trys, pa-
šalinus tris, atsiras devynios, todėl papilomas ir polipus gimdoje, žarnyne, reikia naikinti nuodingomis žolelėmis, daryti apsiplovimus su švirkštyne, daryti klizmas ir gerti ugniažoles, t.y. ligą reikia gydyti iš vidaus, o ne tik iš išorės, ir iki kol kabikai nenukris patys, bet gydymas turi būti kompleksinis ir kelių etapų, t.y. gydyti reikia ne ligą, o žmogų. Gydantis ugniažolėmis, polipai apmiršta ir nukrenta be kraujo. Miomos gimsta be skausmo ir be kraujo ir kaip «kiaušinis» išsiridena iš cervikalinio kanalo. Ant odos taip pat «apmiršta» papilomos. Pašalinama priežastis, ir visos išaugos miršta. Iš žarnyno, atlikus praplovimą, išeina ne tik ekskrementai, bet ir helmintai, o neretai ir polipai.
Ugniažolės yra nuodingi augalai, todėl būtina griežtai laikytis dozavimo. Perdozavimas gali sukelti pykinimą, vėmimą, kvėpavimo centro paralyžių.
Draudžiama vartoti, sergant bronchine astma, stenokardija, epilepsija.
Vartojimo būdai:
1. Žolės, šaknų ar viso augalo su šaknimis nuoviras: 1 arbatinį šaukštelį žaliavos užpilti 1 stikline vandens, pavirti 5 minutes, laikyti 1 valandą, kad nusistovėtų, nukošti. Vartoti po 1/4-1/3 stiklinės 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio.
2. Nuoviras išoriniam naudojimui: 2 valgomuosius šaukštus žaliavos užpilti 1 stikline vandens.
3. Šviežios žolės sultis vartoti po 5-10 lašų su 1 valgomuoju šaukštu vandens 3 kartus per dieną.
4. Spiritinė žolės tinktūra: 1:5 su 70 laipsnių spiritu. Vartoti po 20 lašų 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio.
5. Įvairioms ligoms gydyti yra ir kitų receptų, tinkančių net mažiems vaikams.
Kova su celiulitu
Pagrindiniai kovos su celiulitu principai yra kraujotakos poodinėje riebalinėje ląstelienoje gerinimas ir kenksmingų faktorių šalinimas. Savo racione gyvulinius riebalus pakeiskite augaliniais. Atsisakykite žalingų įpročių.
Dieną pradėkite nuo mankštos. Dienos bėgyje stebėkite, kad jūsų kūnas nebūtų hipodinamijos būsenoje.
Yra ir speciali «anticeliulitinė» mankšta: atsigulti ant pilvo, galvą padėti ant rankų. Įkvėpti ir lėtai pakelti vieną koją į maksimaliai galimą aukštį. Iškvėpti, koją nuleisti. Pratimą kartoti 15 kartų su kiekviena koja. Kartu reikia stebėti, kad, atliekant pratimus, pečiai nejudėtų, kojos būtų tiesios, o pirštų galiukai ištempti. Ši mankšta gerina kraujotaką sėmenyse ir klubuose, šalina odos «apelsinų žievelės» pakitimus.
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionaliu medicininiu patarimu, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos buklę visada pasitarkite su gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau