- 25.09.2021
- 0.0 Reitingas
- 2870 Peržiūros
- Komentarai
Ši žolė turi daugybę gydomųjų savybių. Be to, arbata paruošiama labai lengvai. Mūsų protėviai ją naudojo įvairioms ligoms gydyti, bet šiandien svarbiausia kiaulpienių šaknų funkcija - padėti kovoti su vėžiu. Kiaulpienių arbata iš tikrųjų gali suardyti vėžines ląsteles per 48 valandas ir apsaugoti sveikas ląsteles nuo vėžio.
Mokslininkai nustatė, kad efektas nuo kiaulpienių šaknų yra geresnis, negu nuo chemoterapijos. Kanados Vindzoro universiteto mokslininkų atliktas tyrimas nustatė, kad kiaulpienių šaknys efektyviai «žudo» vėžines ląsteles ir saugo sveikas organizmo ląsteles nuo užkrėtimo. Kiaulpienių šaknys naikina vėžines ląsteles per 48 valandas ir nepaliečia sveikų ląstelių. Tai puikūs rezultatai, kurie paskatino mokslininkų grupę ir toliau tyrinėti šios žolės savybes. Džonas DiKarlo tapo gyvu gydomųjų kiaulpienės šaknų savybių pavyzdžiu. Po trejų vėžio gydymo metų jis išbandė alternatyvią priemonę ir pradėjo gerti kiaulpienių arbatą. Po keturių mėnesių jis pasiekė pilną remisiją.
Naudingosios savybės
Kiaulpienių šaknys padeda gydyti daug ligų.
Jose gausu sacharozės ir inulino - šio natūralaus polisacharido sudėtyje yra fruktozės. Inulinas geba mažinti cukraus kiekį kraujyje, t.y. veikia kaip kiekvienam diabetikui pažįstamas insulinas. Šaknyse taip pat yra daug mikroelementų, organinių rūgščių, flavonoidų ir vitaminų A, C, E, B2, PP. Jose rasta triterpenų junginių, sterinų, baltymų, angliavandenių ir riebiųjų aliejų, į kurių sudėtį įeina linolio, cerotino, oleino, palmitino rūgštys. Šaknyse yra dervų, gleivių, cholino, saponinų, geležies, mangano, fosforo ir kalio druskų, kaučiukinių medžiagų. Kiaulpienių šaknys padeda gydyti įvairias ligas. Jos labai naudingos diabetikams ir žmonėms, sergantiems skrandžio bei virškinimo trakto ligomis. Gerina skrandžio sulčių sekreciją, padeda nutekėti tulžiai, veikia kaip lengvi laisvinamieji ir spazmolitikai. Naudingos žmonėms su sumažėjusiu skrandžio rūgštingumu, sergantiems gastritu, hepatitu, turintiems kasos problemų. Kiaulpienių šaknys šalina toksinus, valo kraują, atkuria, normalizuoja apykaitos procesus, padeda atgauti tonusą. Kiaulpienės taip pat naudingos nuo odos ligų, psichikos sutrikimų, miego, apetito sutrikimų, kaip šlapimo išsiskyrimą skatinanti priemonė. Kiaulpienių šaknys padeda gydyti podagrą, kepenų ligas, geltą. Nuo senų laikų kiaulpienių šaknų būtinai prisiruošdavo šeimos, kurios laukdavo mažylių.
Kiaulpienės skatina pieno susidarymą maitinančioms mamoms, gydo mastopatiją, naudojamos krūties vėžinių darinių profilaktikai. Jau tada žmonės puikiai žinojo, kaip ir kada rinkti kiaulpienių šaknis.
Gydymas kiaulpienių šaknimis
Lieknumui ir grožiui tai - tikrai nuostabus augalas! Kiaulpienių šaknys ne tik padeda kovoti su ligomis, bet dar ir išsaugoti jaunystę, atsikratyti nereikalingų kilogramų.
Norint sulieknėti, galima ruošti kiaulpienių šaknų arbatą, su kavamale sumaltas į miltelius šaknis dėti į patiekalus. Gal tai jus nustebins, bet šviežias kiaulpienių šaknis galima dėti į salotas, virti, troškinti. Šakneles gerai nuplauti po tekančiu vandeniu, paskui pamerkti į šaltą sūrų vandenį, palaikyti pusvalandį (druska pašalina kartumą). Paskui šaknis nulupti, sutarkuoti su tarka ir dėti į salotas. Išvirus šaknis pasūdytame vandenyje (10 minučių), galima dėti į garnyrus, troškinti ar tiesiog apkepti. Skonis jums patiks: bus šiek tiek panašus į vištienos skonį. Yra įvairiausių receptų. Iš kiaulpienių šaknų ruošiami nuovirai, jos dedamos į įvairius patiekalus, į vyną, trauktines, iš jų ruošiama aromatinga arbata.
Norite, kad plaukai būtų sveiki?
Išplovę plaukus, kaskart per-skalaukite juos kiaulpienių šaknų nuoviru. Oda sudrėks, plaukai pasidarys stipresni, plaukų galiukai nesišakos. Jei galvos oda sausa, sudirgusi, yra pleiskanų, tada tokios procedūros jums tiesiog būtinos.
Veido odos (ypač sausos) priežiūrai paruoškite losjoną: stiklinę smulkintų šaknų užpilkite stikline geros degtinės, laikykite 10 dienų, nukoškite, praskieskite filtruotu vandeniu (1:2). Valykite veidą ryte ir vakare.
Žaliavos paruošimas
Kada rinkti kiaulpienių šaknis? Pavasarį - balandžio-gegužės mėn., rudenį - rugsėjo ir spalio mėnesiais. Nepamirškite, kad toje pačioje vietoje žaliavą galima rinkti tik kartą per trejus metus. Šaknis pakasti Su kastuvu, paskui gerai nupurtyti nuo jų žemes. Tada gerai nuplauti, pašalinti visas smulkias ataugėles, išdžiovinti ir naudoti pagal paskirtį. Jei planuojate šaknų prisiruošti s daugiau, reikia žinoti, kaip tinkamai jas džiovinti.
Džioviname žiemai
Svarbiausia - gerai išdžiovinti žaliavą. Jei šaknyse lieka nors truputį drėgmės, tai gali sugadinti visas jūsų pastangas. Teisingai paruošos šaknys lūžta pusiau traškėdamos.
Yra du būdai: atviroje saulėje džiovinti 1-2 savaites (patalpa turi būti gerai vėdinama) arba džiovyklėje (45-50 laipsnių temperatūroje). Paskui žaliavą sudėti į drobinius maišelius ir laikyti per žiemą. Nenaudokite plastikinių indelių ar dėžučių, nes patekusi drėgmė gali supūdyti žaliavą ir ją teks išmesti.
Dabar žinosite, kaip džiovinti ir rinkti kiaulpienių šaknis. Štai keli receptai, kurie gali padėti kovoti su įvairiomis ligomis ir sustiprinti sveikatą.
Liaudies medicinos receptai «Kavos» gėrimas
Kiaulpienės gali būti puikia alternatyva įprastai kavai, tačiau svarbiausia - gerokai naudingesnė. Tokioje kavoje nebus kofeino, bet ji taip pat tonizuoja ir suteikia energijos rytais. Tam šaknis reikia iškepti: nuplauti, kad neliktų žemių, apdžiovinti ir dėti į orkaitę. Svarbiausia - neperlaikyti, jos turi įgauti rusvoką atspalvį ir visiškai išdžiūti, bet nesudegti. Tada atvėsinti, susmulkinti su kavamale. Pagal skonį galima įmaišyti šiek tiek malto cinamono. Toks gėrimas suteikia žvalumo, gerina imunitetą, stiprina kaulus.
Žvalinanti arbata
Labai naudingas gėrimas. Gali vartoti nuo visų anksčiau minėtų susirgimų, bendrai stiprina organizmą, ramina, tonizuoja. Į puodelį įpilti pusę arbatinio šaukštelio smulkintų šaknų, užpilti verdančiu vandeniu, uždengti, palaikyti 20 minučių. Jei mėgstate karštą arbatą, naudokite termosą.
Kiaulpienių šaknis galima vartoti ir su kitais vaistiniais augalais, jos dažnai įeina į įvairius mišinius.
Gydomasis nuoviras
Valgomąjį šaukštą smulkintų šaknų užpilti puse litro verdančio vandens, pavirti 10 minučių, nukošti. Vartoti po ketvirtį stiklinės prieš valgį. Tokį vaistą laikyti ne ilgiau kaip parą.
Šaknų tinktūra
Galima ruošti iš džiovintų arba šviežių šaknų. 1/2 stiklinės smulkintos žaliavos užpilti buteliu geros degtinės. Tamsioje vietoje laikyti dvi savaites, nukošti ir laikyti tamsioje vėsioje vietoje. Vartoti po 1 valgomąjį šaukštą prieš valgį. Tinktūra tinka naudoti ir išoriškai - dėti pavilgus, gydant odos ligas.
Kontraindikacijos
Kad ir kokių naudingų savybių turėtų kiaulpienių šaknys, vis dėlto yra ir jų vartojimo kontraindikacijų. Pirmiausia, nepamiršti saiko. Suvartojus per daug, gali supykinti arba galima susirgti diarėja. Kiaulpienių šaknys, kaip ir bet koks kitas produktas ar augalas, labai retais atvejais gali sukelti individualų netoleravimą.
Jei pasijutote blogai, nutraukite gydymą, gal kaip tik jis ir sukėlė sveikatos problemas. Žmonėms, linkusiems į žarnyno negalavimus, kiaulpienes reikėtų vartoti atsargiai. Jos turi laisvinamųjų savybių ir gali pabloginti būklę. Pasižymi tulžies išsiskyrimą skatinančiu efektu, vadinasi, šių augalų negalima vartoti, jei tulžies pūslėje yra akmenų arba užsikimšę latakai. Taip pat reikėtų būti atsargiems, jei paūmėja skrandžio opaligė.
Jodas - geras pagalbininkas
Mes vyrai nelabai kreipiame dėmesį į smulkius nemalonumus. Visai be reikalo. Nes net ir paprasta rakštis kartais gali tapti rimto uždegiminio proceso priežastimi. Pats tai ne kartą patyriau, įvairių buvo atvejų, net ir liūdnų - likau be vieno nago ant dešinės rankos piršto.
Todėl geriau nebandyti ištraukti giliai įlindusios rakšties adata, smeigtuku ar dar kuo nors. Į žaizdelę gali patekti infekcija, o tada prireiks ir chirurgo pagalbos. Bandyti ištraukti galima tik tokią, kuri gerai matosi ir kurią galima gerai sugriebti.
Aš jau seniai naudoju paprastą jodo tinktūrą. Bet kokią rakštį gana dažnai patepu jodu, ir ji tiesiog sudega be pėdsakų. Be to, kartu vyksta dezinfekcija. Jodas padeda ir tada, kai plaktukas nepataiko į vinį, bet pataiko į pirštą. Sumuštą vietą patepti jodu, ir bet koks sumušimas praeina greičiau. Jodo tinklelį galima naudoti ir nuo įvairių patempimų, taip pat padeda.
Nuostabus eliksyras
Į švarų 3 litrų stiklainį įpilkite 2 valgomuosius šaukštus džiovintų arba šviežių ugniažolių ir 2 valgomuosius šaukštus švariai nuplautų ir gerai susmulkintų graikinio riešutmedžio lapų. Paskui paimkite du kumščio dydžio burokėlius, gerai nuplaukite, bet nenulupkite, sumalkite su mėsmale ir viską sudėkite į stiklainį. Tada paimkite 2 saujas iš anksto paruoštų daigintų kviečių grūdų. Kai grūdai apdžius, sumalki te su mėsmale, supilkite į stiklainį ir dėkite į orkaitę su 100-120 laipsnių temperatūra.
Išimkite, kai pakvips duona. Paskui į stiklainį įpilkite pusę stiklinės cukraus ir įdėkite 20-25 g ruginės duonos plutelių. Viską užpilkite šaltinio vandeniu, palikite fermentuotis. Apriškite marle, laikykite savaitę. Kai atsiras dujų, ilgaamžiškumo eliksyrą galima gerti be apribojimo vietoje vandens prieš pusryčius, pietus ir vakarienę. Jei gėrimas labai koncentruotas, į stiklainį galima dar pripilti vandens. Eliksyras atnaujina kraują, valo kraujagysles, gerina širdies veiklą, didina imunitetą, praturtina organizmą vitaminu B12, gerina bendrą būklę.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, receptų, norite pranešti naujieną, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju. P.S: pagal pasaulio globalistų tikslus - numatyta, sunaikinti visą liaudies medicina ir ją nepripažinti. Todėl, spaudoje yra visais būdais naikinamas senovės paveldas, liaudies išmintis ir jos patarimai. Medicina ir liaudies medicina turėtų viena kitą papildyti.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau