Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Spalio » 14

Kurpelės gelbsti nuo vėžio

Žolininkai labai gerai žino kurpeles ir naudoja jas podagrai, reumatizmui, radikulitui, karštinei, pūliniams, trofinėms opoms, šlapimo susilaikymui, geltai, astmai, kraujavimams iš nosies ir kitiems negalavimams gydyti. Tačiau svarbiausia kurpelių savybė - jos padeda gydyti vėžį ir sarkomą. Gydymas šiais vaistiniais augalais duoda gerą efektą, kovojant su neoperuotinomis vėžio formomis su metastazėmis.

Įvairioms vėžio formoms, tarp jų ir užleistoms, gydyti naudojamos šių augalų šaknys.

Jas reikia susmulkinti, paskui 1 g žaliavos užpilti 1 I natūralaus raudono vyno, laikyti vieną mėnulio menesį, t.y. 28 dienas. Vaistą vartoti lašais, praskiedus 100 ml šilto vandens. Pradėti vartoti nuo 1 lašo, kasdien pridėti po vieną, kol vienkartinė dozė pasieks 10 ir daugiau lašų. Kiekvienam ligoniui dozė parenkama individualiai, bet net vienkartinis 10-12 lašų kurpelių tinktūros pavartojimas daro stiprų gydomąjį poveikį organizmui, kurį pažeidė navikas. Iš 51 rūšies kurpelių, kurios auga pasaulyje, ryškiomis priešvėžinėmis savybėmis pasižymi tik kelios rūšys, tarp jų spalvingoji kurpelė, margoji kurpelė, žemoji kurpelė, augančios Karpatuose ir kitur, taip pat džungarinė kurpelė, sutinkama Alpėse.

Dar kelios vaistinių kurpelių rūšys auga Kinijoje, Indijoje ir Korėjoje. Keliaudama po pasaulį ir susitikdama su įvairiais žmonėmis, kurie pasiruošę pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi, nuolat papildau savo kolekciją mažai žinomais ir retais receptais. Labai geru receptu su manimi pasidalino viena pažįstama iš Ukrainos. Naudodama šį receptą, ji įveikė užleistą vėžio stadiją ir ne tik atsistojo ant kojų (iki tol buvo gulinti ligonė), bet ir sustiprėjo tiek, kad dabar, kaip ir anksčiau, gali darbuotis savo mylimame daržiuke. Pagyti padėjo tepalas, paruoštas iš medaus ir kurpelių žiedų, kuris jai anksčiau gelbėjo nuo podagros.

Moteris tepalą sistemingai po 2 kartus per dieną įtrynė į dešinio plaučio sritį, kur buvo metastazės. Po dviejų su puse mėnesio moteris vėl pasitikrino pas gydytojus ir patikrinimas parodė, kad metastazių nebėra, o navikas skrandžio srityje sumažėjo iki žirnelio dydžio.

Moteris tepalą tepė ir toliau. Netrukus ji visai pasveiko. Iš viso ji išnaudojo 1 I medaus ir 1 litrinį stiklainį šviežių kurpelių žiedų. Tepalas ruošiamas taip: žiedus sumalti su mėsmale ir sumaišyti su medumi.

Paruoštą tepalą (po 2 arbatinius šaukštelius) įtrinti į vėžio pažeistą sritį. Tegul šis receptas būna naudingas tiems, kuriuos vargina tos nelemtos ligos!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.01.2022 laikas 23:37 Paslaptingi ratai laukuose gamtos mistika?
Įvairiose pasaulio vietose atsirandančios piktogramos jau nieko nebestebina ir lyg įprasta, kad staiga, dažniausiai iš po nakties, atsiranda šie unikalūs, nepaaiškinami kūriniai.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau