Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 12

Naujas tyrimas patvirtina ryšį tarp COVID-19 vakcinų ir rimtų širdies sutrikimų

Naujoje analizėje, kuri buvo paskelbta žurnale "American Journal of Cardiology", pabrėžiamas ryšys tarp šiuo metu turimų COVID-19 vakcinų ir didesnės mioperikardito rizikos.

Tyrimo autoriai norėjo ištirti vakcinų ir širdies problemų ryšį, atsižvelgdami į daugybę pranešimų apie žmones, kuriems po skiepijimo Kovid vakcina pasireiškė miokarditas ir kitos širdies problemos. Tačiau kai kurie vakcinų gynėjai suskubo atmesti šiuos atvejus ir teigė, kad jie turėjo būti susiję su kitomis ligomis, kurios prieš skiepijimą nebuvo diagnozuotos. Tyrime pažymima, kad 2021 m. birželio 11 d. duomenimis, po skiepijimo mRNA vakcina buvo užregistruoti daugiau kaip 1226 miokardito atvejai.

Buvo stebimi daugiau kaip 268 000 suaugusiųjų, kurie nuo 2020 m. rugpjūčio mėn. iki 2021 m. gegužės mėn. gavo bent vieną koronaviruso vakcinos - dviejų dozių "Pfizer" ir "Moderna" mRNA vakcinos arba vienos dozės "Johnson & Johnson" vakcinos - dozę Masačusetse, duomenys. Šiuos duomenis jie palygino su kontrolinės grupės duomenimis, susijusiais su 235 000 tų pačių žmonių 2018 ir 2019 m., t. y. gerokai anksčiau, nei jiems buvo suleistos bet kokios vakcinos dozės.

Tyrėjai peržiūrėjo tyrime dalyvavusių pacientų elektroninius sveikatos įrašus, kad nustatytų jų sveikatos būklės ar sveikatos priežiūros paslaugų poreikio pokyčius po įvairių COVID-19 bangų rajone ir skiepijimo.

Tyrėjų grupė nustatė 12 mioperikardito atvejų tarp tyrimo dalyvių, kurie buvo paskiepyti. Trys iš šių atvejų atsirado po pirmosios paciento vakcinos dozės, o septyni - po antrosios dozės. Likę du atvejai pasireiškė po to, kai pacientas gavo vieną vakcinos dozę. Kontrolinėje grupėje, priešingai, buvo tik penki mioperikardito atvejai.

Pagal amžių pakoreguotas vyrų sergamumo mioperikarditu rodiklis buvo didesnis tarp paskiepytų asmenų nei kontrolinėje tyrimo grupėje. Tačiau taip nebuvo tarp tirtų moterų. Tyrėjai mano, kad tai gali būti susiję su apsauginiu hormono estradiolio poveikiu moterims.

"Ankstesni tyrimai parodė, kad vyrų mioperikardito dėl bet kokios priežasties atvejų yra šiek tiek daugiau nei moterų, - rašė tyrėjai. "Vienas iš siūlomų galimų šio sergamumo skirtumo mechanizmų yra tas, kad didesnis estradiolio kiekis moterims gali suteikti kardioprotekcinį poveikį. Jei skiepijimas COVID-19 yra kai kurių žmonių mioperikardito išsivystymo priežastinis veiksnys, tie patys mechanizmai gali lemti, kad po skiepijimo COVID-19 vyrai tampa jautresni nei moterys."

Tyrimo autoriai teigė, kad jų tyrimo rezultatai dar kartą patvirtino, jog po COVID-19 vakcinacijos padaugėjo mioperikardito diagnozių vyrams, ypač 25-44 metų amžiaus.

Kas yra miokarditas?

Miokarditas - tai uždegimas, apimantis širdies raumenį, arba miokardą. Jis gali sumažinti širdies gebėjimą pumpuoti ir sukelti greitą ar nereguliarų širdies ritmą, vadinamą aritmija. Miokarditą gali sukelti infekcija, reakcija į vaistus ar medikamentus arba bendros uždegiminės būklės dalis.

Požymiai ir simptomai: nuovargis, greitas ar nereguliarus širdies plakimas, dusulys ir krūtinės skausmas. Sunkesnių formų miokarditas susilpnina širdį ir neleidžia likusiai kūno daliai gauti pakankamai kraujo. Dėl to širdyje gali susidaryti krešuliai, kurie sukelia širdies priepuolį arba insultą. Šį susirgimą galima gydyti, kai jis pastebimas pakankamai anksti, nors ne visada pasireiškia simptomai.

Deja, dabar, kai vakcina skiepijami vis jaunesnio amžiaus žmonės, miokardito atvejų gali padaugėti. Manoma, kad jis gali būti bent kelių neseniai įvykusių garsių incidentų, kai sportininkai griuvo aikštelėje, priežastis, todėl svarbu, kad kiekvienas, pajutęs miokardito simptomus, nedelsdamas pasitikrintų, ypač jei buvo paskiepytas COVID-19 vakcina.

Šio straipsnio šaltiniai:

ChildrensHealthDefense.org

CardiovascularBusiness.com

AJCOnline.org

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau