Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 24

mRNA vakcinos išradėjas įspėja tėvus: Vakcinos gali visam laikui pažeisti organus, reprodukcinę sistemą ir imunitetą

(Paranormal) Gydytojas, išradęs COVID vakcinose esančią mRNA technologiją, ragina visus tėvus susilaikyti nuo vaikų skiepijimo "negrįžtamais" skiepais, kurie gali visam laikui pažeisti jų svarbiausius organus, reprodukcinę ir imuninę sistemas.

Visuomenė klaidinama dėl vakcinos veiksmingumo ir poveikio, perspėja daktaras Robertas Malonas (Robert Malone), "The Unity Project" vyriausiasis medicinos ir reguliavimo pareigūnas, kuris 1988 m. išrado pasiuntinių mRNA terapiją.

"Tėveliai, prieš suleisdami savo vaikui injekciją - sprendimą, kuris yra negrįžtamas, - norėjau jus supažindinti su moksliniais faktais apie šią genetinę vakciną, kuri pagrįsta mano sukurta mRNA vakcinos technologija", - antradienį paskelbtame vaizdo įraše aiškino Malonas. "

Tarptautinį pripažinimą pelnęs gydytojas ir mokslininkas nurodo tris pagrindinius dalykus, kuriuos tėvai turėtų apsvarstyti prieš paklusdami vyriausybės prievartai skiepyti savo vaikus:

Pirma, į jūsų vaikų ląsteles bus įšvirkštas viruso genas. Šis genas privers jūsų vaiko organizmą gaminti toksiškus smailiuosius baltymus. Šie baltymai gali sukelti negrįžtamus svarbiausių vaikų organų, įskaitant smegenis ir nervų sistemą, širdį ir kraujagysles, įskaitant kraujo krešulius, reprodukcinę sistemą, pažeidimus, be to, ši vakcina gali sukelti esminius vaikų imuninės sistemos pokyčius.

Didžiausią nerimą kelia tai, kad atsiradusi žala yra nepataisoma. Jų smegenyse negalima sutvarkyti legionų. Negalima pataisyti širdies audinio randų. Negalima pataisyti genetiškai atstatytos imuninės sistemos. O ši vakcina gali sukelti reprodukcinę žalą, kuri gali užkrėsti būsimas jūsų šeimos kartas.

Antras dalykas, kurį turite žinoti apie tai, yra tai, kad ši nauja technologija nebuvo tinkamai išbandyta. Paprastai reikia bent penkerių metų bandymų ir tyrimų, kad iš tikrųjų suprastume naujų vaistų ar vakcinų keliamą riziką.

Naujų vaistų žala ir rizika dažnai paaiškėja po daugelio metų. Taigi paklauskite savęs, ar norite, kad jūsų vaikas dalyvautų radikaliausiame medicinos eksperimente žmonijos istorijoje.

Paskutinis klausimas. Priežastis, dėl kurios jums siūlo skiepyti vaiką, yra melas. Jūsų vaikai nekelia jokio pavojaus savo tėvams ar seneliams. Iš tikrųjų yra priešingai. Jų imunitetas pasiskiepijus COVID yra labai svarbus norint išgelbėti jūsų šeimą, jei ne pasaulį, nuo šios ligos.

Apibendrinant galima teigti, kad skiepyti savo vaikus ar jūsų šeimą nuo nedidelės šio viruso rizikos nėra jokios naudos, atsižvelgiant į žinomą vakcinos keliamą pavojų sveikatai, su kuriuo, akivaizdu, jums ir jūsų vaikams gali tekti gyventi visą likusį gyvenimą. Šios vakcinos rizikos ir naudos santykis vaikams nėra net artimas.

Kaip tėvams ir seneliams, rekomenduoju jums apsaugoti savo vaikus ir neduoti jiems šios neįrodytos vakcinos.

Nepaisant to, kad Malone ir daugybė gydytojų skambino pavojaus varpais dėl vakcinos

Malone'as, kuris buvo apšauktas "sąmokslo teoretiku" ir kuriam buvo uždrausta lankytis socialinėje žiniasklaidoje po to, kai jis ėmė skambinti pavojaus signalu dėl vyriausybės apgaulės, susijusios su COVID vakcina, yra vienas iš vienuolikos gydytojų, priklausančių "The Unity Project" strateginei patariamajai tarybai.

Vienybės projektas - ne pelno siekianti organizacija, kurią sudaro susirūpinusių tėvų, verslo lyderių, mokytojų ir kitų specialistų koalicija visoje Kalifornijoje, - buvo įkurta priešinantis Kalifornijos gubernatoriaus Gavino Newsomo (Gavin Newsom) planui įvesti valstijos K-12 klasių mokiniams privalomąją vakciną COVID-19, kai tik Federalinė vaistų administracija visiškai leis skiepyti šios amžiaus grupės mokinius.

Nepaisant daugybės duomenų, įrodančių, kad COVID vakcinos yra neveiksmingos užkertant kelią COVID plitimui, ir didėjančio su vakcinomis susijusių mirčių skaičiaus, demokratų valdomuose miestuose, įskaitant Niujorką ir Čikagą, reikalaujama, kad į restoranus, sporto sales ir uždaras viešąsias vietas įeinantys penkiamečiai lankytojai pateiktų skiepijimo nuo COVID įrodymą.

Vašingtone nuo sausio 15 d. bus reikalaujama, kad vyresni nei 12 metų amžiaus lankytojai, norėdami patekti į uždaras vietas, pateiktų dalinį skiepijimo įrodymą, o nuo vasario 15 d. - visišką skiepijimą.

(Alicia Powe straipsnis perspausdintas iš thegatewaypundit)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau