Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 5

Vakcinų ŽALA Danijoje dabar paplitusi visur, nes "Omicron" ligoninėse daugiausia gydomi "visiškai paskiepyti" asmenys

(Paranormal) Privalomos kaukės, karantinai ir kovid-19 vakcinos Danijoje tampa paribiu, nes "visiškai paskiepyti" asmenys sudaro daugiau nei 90 % dabartinio "omikrono" kovid-19 atvejų skaičiaus. Hospitalizacijos dėl "omikrono" rodiklis Danijoje pradeda viršyti "deltos" hospitalizacijos rodiklį, nes vakcinų žala tampa visur paplitusi tarp gyventojų. Kadangi "visiškai paskiepyti" asmenys sudaro didžiąją dalį šių naujų "omikroninių" atvejų, vis labiau nerimaujama, kad jie patiria nuo antikūnų priklausomą sustiprėjimą ir imuniteto nusilpimą, nes sparčiai plinta nauji variantai.

"Visiškai paskiepyti" ir "sustiprinti" dabar sudaro didžiąją daugumą kovidų atvejų.

Danijos vyriausybė tapo medicinine policine valstybe, įgyvendinančia apribojimus "neskiepytiems", kad priverstų kuo daugiau žmonių dalyvauti vykstančiame medicininiame eksperimente. Todėl beveik kiekvienas vyresnis nei 50 metų amžiaus pilietis dabar pažymėtas kaip "visiškai paskiepytas". Jaunimas taip pat verčiamas atiduoti savo kūną šiam genetiniam eksperimentui. Nepaisant to, kad rizika užsikrėsti kovidų infekcija yra nedidelė, 15-60 metų amžiaus žmonių skiepijama apie 80 proc. Toks vakcinos įsisavinimo lygis yra beprecedentis, istorinio masto. Tačiau gyventojų skiepijimo lygis nėra tikros imunizacijos sinonimas. Jei eksperimentinė vakcinų programa būtų veiksminga, tai bandos imunitetas jau būtų visiškai susiformavęs, o užkrečiamųjų ligų lygis sparčiai mažėtų. Tačiau vyksta priešingai, nes "visiškai paskiepytus" žmones ir toliau kamuoja nauji kovidų antplūdžiai. Iš tikrųjų daugiau kaip 90 proc. omikrono atvejų yra skiepytųjų grupėje!

Iš visų Danijos gyventojų tik 17 proc. liko nepaliesti šio genetinio eksperimento, daugiausia dėl to, kad vyriausybė dar neprivertė tėvų atiduoti savo mažus vaikus į skiepų programą. Stebėtina, kad "neskiepytieji" sudaro tik 8,5 proc. naujųjų "omikroninės" koverozės atvejų. Nors visiškai paskiepyti asmenys platina šią atmainą visoje Danijoje ir likusiame pasaulyje, atrodo, kad neskiepytieji yra apsaugota klasė.

Remiantis oficialia infekcijos statistika, pateikta Valstybinio serumo instituto gruodžio 18 d. "Ataskaitoje apie "omikron" variantą", vakcinos neigiamai veikia infekcijos rodiklius, o neskiepyti žmonės dabar yra labiau apsaugota žmonių klasė. Nesiskiepydami žmonės yra 50 proc. apsaugoti nuo naujausios kovidų atmainos. Akivaizdu, kad natūralus imunitetas veikia, o vakcinos trikdo imunines reakcijas, kenkia bandos imunitetui ir sukelia naujų visuomenės sveikatos problemų.

Septyniasdešimt devyni procentai šių omikronų atvejų (13 946) pasitaiko tarp "visiškai paskiepytų" asmenų. Netgi tie, kurie pasiskiepijo sustiprinančia vakcina, suserga dažniau nei "neskiepytieji". Pacientai, pasiskiepiję stiprinančia vakcina, sudaro 10,8 proc. visų naujų atvejų (1 851), tuo tarpu vien tik paskiepytųjų grupė sudaro 1,8 proc. atvejų (304), o "neskiepytųjų" grupė - 8,5 proc. naujų atvejų (1 454).

Delta ir omikronas kamuoja Danijos "visiškai paskiepytus", nes imuniteto nusilpimas dėl vakcinų tampa akivaizdus

"Omicron" taip pat nėra vienintelė padermė, kuri sekina visiškai paskiepytus asmenis. Tarp Danijos gyventojų, kurie yra visiškai paskiepyti, nuo lapkričio 22 d. kasdien užregistruojama po 4 000 papildomų delta ligos atvejų. Gruodžio mėn. šis skaičius išaugo iki gerokai daugiau nei 6000 atvejų per dieną. Per 2021 m. gruodžio 10-17 d. savaitę Danijoje delta hospitalizacijos rodiklis buvo vidutiniškai 1,55 %, o omikron hospitalizacijos rodiklis buvo vidutiniškai 3,71 %.

Kovidų vakcinos visiškai nenaudingos, bet dar blogiau, kad dėl jų kovidų infekcijos tampa labiau paplitusios populiacijoje, nesvarbu, ar tai būtų delta, ar omikroninė infekcija. Jei "visiškai paskiepyti" žmonės ir toliau užsikrečia šiomis naujomis atmainomis ir platina jas tarp gyventojų, vadinasi, vakcinų programa susilpnino imuninę sistemą, paversdama žmones kovidų superplatintojais - tai realybė, kurios visi bijojo prieš pusantrų metų.

Vakcinų programa net nesiūlo neutralių rezultatų, pavyzdžiui, fiziologinio tirpalo placebo. Vis daugiau žmonių iš "visiškai paskiepytų" žmonių grupės suserga šiomis naujomis kovidų infekcijomis, o tai įrodo, kad vakcina sukelia tam tikrą imuniteto nusilpimą arba nuo antikūnų priklausomą sustiprėjimą (ADE). Naujausi variantai jau rado būdą, kaip apeiti įgimtą imuninį atsaką, apie kurį mokslininkai įspėjo jau daugiau nei prieš metus. Vakcinos sukurti antikūnai nėra neutralizuojantys ir leidžia naujausioms atmainoms apeiti pirmąsias gynybos linijas gleivinėse, todėl ilgainiui sukelia didesnį viruso kiekį ir rimtesnius imuniteto iššūkius. Šią netinkamą medicininę praktiką reikia sustabdyti.

Šaltiniai:

IGorchudov.substack.com

SSI.dk [PDF]

IsraelNationalNews.com

Scribd.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau