Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Sausio » 9

Vašingtone pateiktas įstatymo projektas leistų "smogiamąsias pajėgas" priverstinai sulaikyti neskiepytas šeimas

(Trumpai - Užsienis) Vašingtono valstijos įstatymų leidžiamoji valdžia ketina balsuoti dėl priemonės, kuri leistų priverstinai laikyti nuo 5-erių metų amžiaus gyventojus "Covid-19" koncentracijos stovyklose už tai, kad jie nesilaikė valstijos eksperimentinės vakcinos įpareigojimo.

Jei bus priimta, WAC 246-100 leis vietos sveikatos apsaugos pareigūnams "savo nuožiūra" "išduoti įsakymą dėl skubaus sulaikymo, kuriuo asmuo ar asmenų grupė nedelsiant sulaikoma izoliavimo ar karantino tikslais".

Prieš priverstinai uždarant neskiepytus gyventojus į karantino patalpas, sveikatos priežiūros pareigūnai privalo pateikti dokumentus, įrodančius, kad neskiepyti gyventojai, kuriems taikomas sulaikymas, atsisakė "prašymų atlikti medicininę apžiūrą, tyrimus, gydymą, konsultacijas, skiepijimą, asmenų ar gyvūnų nukenksminimą, izoliaciją, karantiną ir patalpų patikrinimą bei uždarymą", teigiama pasiūlyme.

Priemonė taip pat leidžia sveikatos apsaugos pareigūnams pasitelkti teisėsaugos pareigūnus, kad šie padėtų sulaikyti reikalavimų nesilaikančius Vašingtono gyventojus.

Pagal W 246-100-040, "vietos sveikatos priežiūros pareigūnas gali pasitelkti policijos pareigūnų, šerifų, konsteblių ir visų kitų bet kurių sveikatos departamento jurisdikcijai priklausančių politinių padalinių pareigūnų ir darbuotojų įgaliojimus, kad būtų nedelsiant įvykdyti nurodymai, duoti siekiant įgyvendinti šio skirsnio tikslus pagal RCW 43.20.050(4) ir 70.05.120 nuostatas".

Daugiau skaitykite: Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto