Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Sausio » 9

Kataras: dar viena jaunoji futbolo žvaigždė nugriuvo aikštėje ir patyrė širdies smūgį (VIDEO)

(Trumpai - Užsienis) Šį savaitgalį per rungtynes dar vieną jauną futbolo žvaigždę ištiko širdies smūgis.

Kataras. 32-ejų metų Ousmane Coulibaly šeštadienio "Al Wakra" klubo rungtynių su "Al Rayyan" metu nugriuvo ištiktas širdies smūgio.

Jis buvo skubiai nugabentas į ligoninę gydymui.

Kataro žvaigždžių lygos pranešime teigiama, kad O. Coulibaly būklė stabili.

Šeštadienį per 2021-2022 m. sezono QNB Stars lygos rungtynes tarp "Al Rayyan" ir "Al Wakrah" klubų "Al Gharafa" stadione "Al Wakrah" žaidėją Ousmane Coulibaly ištiko širdies smūgis, dėl kurio prireikė įvykio vietoje buvusių medikų ir greitosios pagalbos darbuotojų įsikišimo. Pažymėtina, kad šiuo metu žaidėjui teikiama būtina medicininė priežiūra ir pagalba.

Kataro žvaigždžių lyga linki žaidėjui greitai pasveikti, o mes norėtume padėkoti abiejų komandų medicinos personalui, paramedikams ir gydytojams už dideles pastangas tokių įvykių metu.

Kalbant apie rungtynių statusą, buvo sutarta jas baigti ir likusį laiką užbaigti vėliau, pradedant nuo rezultato, kai jos buvo sustabdytos (1:0 "Al Rayyan" naudai).

Daugiau tikrose naujienose: Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
O ką jūs manote? komentuokite... ar, nėra, kam ko pasakyti?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau