Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 15

Įspėjamosios etiketės ant CIGAREČIŲ pakeistos taip, kad būtų atsižvelgta į "Covid" vakcinos sukeltas mirtis

(Paranormal) Pasak cigarečių gamintojų ir platintojų, cigarečių dūmai ir net pasyvus rūkymas kažkokiu būdu staiga gali sukelti kraujo krešulių susidarymą, širdies priepuolius ir insultus. Tai labai sutampa laiku, nes milijonai žmonių visame pasaulyje, kuriems buvo suleisti Fauci gripo skiepai, dabar kenčia arba mirė būtent nuo šių "šalutinių poveikių". Tai, ką pamatysite, yra Didžiojo tabako dangstymas Didžiajai farmacijai, nes cigarečių įspėjamosiose etiketėse dabar apsimetama, kad cigaretės jus nužudys ar suluošins lygiai taip pat, kaip ir Kovido injekcijos. Viena ranka plauna kitą.

Įspėjamosios etiketės ant CIGAREČIŲ pakeistos taip, kad būtų atsižvelgta į "Covid" vakcinos sukeltas mirtis, teigiant, kad "nedideli dūmų kiekiai" sukelia "staigius kraujo krešulius, širdies priepuolius ir insultus".

Kaip patogu. Vos per vienerius metus cigarečių dūmai, net ir pasyvus rūkymas, nes mokslas įrodė, kad jis toks pat mirtinas, kaip ir tai, kuo rūkalius kvėpuoja, dabar sukelia momentinius kraujo krešulius, kurie jus nužudo. Be abejo, masės manys, kad tai yra "mokslas", o CDC tik bando padėti.

Mirtinų Covid krešulių injekcijos ir pagrindinis atpirkimo ožys - cigaretės

Visi žino, kad cigaretės kenkia sveikatai, ypač plaučiams. Covid yra virusas, kuris pažeidžia žmogaus plaučių audinį. Taigi farmacijai turėtų būti lengva kaltinti vėžio lazdeles dėl bet ko, kas kam nors nepavyksta, nes pasyvus rūkymas yra toks pat blogas.

Ar šiandien vaikščiojote šalia rūkančiojo? Pasak Didžiojo tabako, net ir mažytė dūmų dalelė gali akimirksniu sukelti kraujo krešulius, kurie jus nužudys negyvai, vietoje. Cigaretėse esančios cheminės medžiagos yra tokios lakios, kad gali jus nužudyti greičiau nei šalutinis toksiškos genų terapijos injekcijos, kuri liepia jūsų ląstelėms kurti nuodingus "baltymus", sulipusius jūsų kraujyje, poveikis.

Cigarečių įspėjamoji etiketė 2021 m. gruodžio mėn.

sveikata, kraujosruvos, cigaretės, įspėjimai apie cigaretes, Covid

Jie keičia cigarečių įspėjamąsias etiketes, kad jos apimtų "Covid" vakcinos sukeltas mirtis!

Cigarečių pakelio įspėjamoji etiketė 2022 m. sausio mėn.

sveikata, kraujosruvos, cigaretės, įspėjimai apie cigaretes, Covid

Cigaretėse yra pesticidų, amoniako ir baliklių, bet jos nesukelia INSTANTINIŲ kraujo krešulių kaip "Covid" vakcinos.

Ar pastebėjote visus sportininkus, susiėmusius už krūtinės aikštelėse ir kortuose ir krentančius ant kelių nuo miokardito priepuolių? Tai ne nuo cigarečių dūmų tribūnose, kuriuos vėjelis pakėlė į burną. Tai "paskiepyti" koledžų ir profesionalūs sportininkai, kurie prieš "Covid" injekciją ar injekcijas buvo sveiki kaip arkliai.

Nėščioms moterims, kurios gauna "Covid" injekcijas, labai padidėja tikimybė, kad pirmąjį ir antrąjį trimestrą joms bus atliktas staigus abortas, ir šį siaubingą "šalutinį poveikį" sukelia ne "nedidelis kiekis" cigarečių dūmų, kuriuos slaugytojos rūko per pertrauką už ligoninės ribų.

Galbūt Didysis tabakas pamiršo į tų cigarečių įspėjamąsias etiketes, be greitų kraujo krešulių ir širdies priepuolių, įrašyti ir "savaiminį abortą"? Jei visa tai būtų tiesa, tuomet visi, kurie rūko ir skiepijasi Covid vakcinomis, turi mažai šansų išgyventi po pirmojo dūmo įtraukimo po to, kai pradės veikti kraujo krešėjimą sukeliančios genų terapijos injekcijos. Ant cigarečių pakelio taip pat turėtų būti nurodyta, kad kiekvienas, kuris rūko cigaretes ir po to gauna "Covid" skiepą, rizikuoja akimirksniu susirgti plaučių vėžio augliais ir daug sunkesniu "Covid" atveju. Tai būtų tikslinga, nes šiuo metu Didysis tabakas atlieka visus užsakymus dėl Didžiosios farmacijos krešėjimo injekcijų.

Kas dar pasitarnaus kaip atpirkimo ožys nano-parazitų sukčiavimui? Sekite naujienas ir būtinai įsidėmėkite Vaccines.news, kad sužinotumėte naujienas apie eksperimentines vakcinas ir stiprinamuosius vaistus, kurie gali sukelti kraujo krešulius, ADE ir kitus siaubingus šalutinius poveikius.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

TruthWiki.org

Planet-Today.com

OurNewEarthNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau