Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Vasario » 9

8 dalykai, kuriuos daro moterys, kurie erzina vyrus ir veda juos iš proto

Vyrai moteris erzina daugybe įvairių dalykų: pamiršta nuleisti tualeto dangtį, po skutimosi neišplauna kriauklės arba beveik nieko nekalba apie jausmus. Žinoma, vyrai gali išties smarkiai erzinti, tačiau ir moterys dažnai gadina jiems nervus. Galbūt jūs net nesuvokiate, kad kai kurie jūsų veiksmai ir elgesys gali siutinti jūsų vyriškį. Pavyzdžiui:

Nuolat klausinėjate, kaip atrodote

Vienas dalykas – paklausti, kaip atrodote, kai einate į svarbų renginį. Visai kas kita nuolat ieškoti jo žodžiuose pritarimo, kadangi pati nepasitikite savimi. Juo labiau, kad jums kartą jau pasakė, kad esate graži ir su jūsų išvaizda – viskas gerai, tačiau jūs ir toliau abejojate… Atsiminkite, pasitikėjimas savimi – štai kas iš tiesų labai patrauklu. Visiškai normalu nepasitikėti savimi ir pakalbėti apie tai su savo vyriškiu, tik nereikia leisti, kad tasai nepasitikėjimas jus visiškai užvaldytų ir taptumėte jo apsėsta.

Pernelyg daug kuo dalintis su draugais

Moterys atviresnės su draugais nei vyrai, tačiau jei draugėms pasakoji per daug detalių apie savo asmeninį gyvenimą, tai erzina vyrą ir, tiesą sakant, yra jo privatumo pažeidimas. Įsivaizduokite, kaip jums patiktų, jei jis lygiai taip pat pasakotų intymiausias detales apie jus savo draugeliams.

Per ilgai ruoštis

Vyrai vertina, kai jų moteris stengiasi gerai atrodyti, tačiau viskam yra ribos. Jei tam prireikia ne vienos valandos, jei dėl to vėluojate, laikas persvarstyti šį momentą.

Būti pasyviai agresyvia

Galbūt manote, kad taip išvengsite konfliktų, tačiau vis tiek aiškiai parodote, kad kažkas jus pykdo. Galite užsidaryti savyje, daugiau tylėti, atitolti, svaidytis kandžiomis frazėmis… Toks elgesys problemos neišsprendžia, netgi atvirkščiai – paaštrina. Sakote, kad viskas gerai, bet jūsų tonas ir elgesys byloja ką kita. Ir tai labai erzina.

Pavydėti jo kitoms moterims

Labai erzina, kai nuolat jį įtarinėjate, jam bendraujant su pažįstamomis moterimis. Santykiuose labai svarbus pasitikėjimas. Nereikia juo abejoti ir reikalauti ataskaitų, kur jis buvo ir su kuo. Jeigu jo santykiuose su kitomis moterimis jus kažkas žeidžia, pasidalykite tuo su juo. O jei negalite juo pasitikėti, pagalvokite – kodėl taip yra, paskui išspręskite šią problemą arba nutraukite santykius.

Tikėtis, kad jis už viską sumokės

Dauguma vyrų patys nori už viską susimokėti, tačiau pradėti santykius su lūkesčiais, kad viskas vyks vien jo sąskaita – klaidingas sprendimas.

Tarkuoti smegenis

Jus tikriausiai labai erzina, kai vyras viską jums nurodinėja ir nuolat dėl visko kritikuoja? Tai kodėl vyro neturėtų erzinti lygiai toks pats jūsų elgesys? Vyras nenori, kad moteris jį totaliai kontroliuotų ar bandytų keisti.

Noras pernelyg greitai plėtoti santykius

Daugelis moterų, vos tik spėjo įsimylėti, tą pačią akimirką puola fantazuoti apie ateitį. Galbūt jūs dar tik pradėjote susitikinėti, o jau ruošiatės supažindinti jį su tėvais, o gal net aptarinėti santuoką ir būsimus vaikus. Vyrus tai erzina. Jie šioje sferoje yra šiek tiek lėtesni ir nenori skubėti.

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau