Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Vasario » 20

Ant išsiskyrimo slenksčio: 9 ženklai, kad partneris tapo atstumtuoju

Beveik visos poros išgyvena krizes. Vieniems pavyksta jas įveikti ir išlaikyti prisirišimą, o kiti išsiskiria. Kartais atšalimas būna laikinas ir jį galima ištaisyti, tačiau kai kuriais atvejais geriau išeiti, nei tęsti santykius per jėgą.

Nė vieni santykiai nėra vienodi: vieni žmonės myli vienas kitą visą gyvenimą, o kiti išsiskiria. Todėl būna, kad vieniems patrauklumas išnyksta po daugelio metų, kitiems - daug greičiau.

Žinoma, norėtųsi, kad viskas būtų "kaip anksčiau", kai žmogus tiesiogine prasme negali gyventi be kito žmogaus. Tačiau laikui bėgant partneris nebeatrodo patrauklus. Įsisukame į rutiną, o sąstingio jausmas anksčiau ar vėliau sukelia susvetimėjimą. Galbūt klausiate savęs: kas nutiko?

Kol augote kaip asmenybė ir ko nors siekėte, santykiai tik stiprėjo, nes kartu mokėtės naujų dalykų ir kaupėte patirtį. Tačiau net ir tada galima tapti svetimais. Vieną dieną tiesiog pajutote, kad ankstesnis intymumas dingo.

Mylėti nelengva, universalių sprendimų nėra. Tačiau turite išsiaiškinti, kas tarp jūsų vyksta, tada bus aišku, kaip elgtis toliau. Dėl tikros meilės verta kovoti. Tačiau turite suprasti, kokie ženklai rodo, kad galite išsiskirti.

ATSIRIBOJIMO POŽYMIAI

1. Jus erzina viskas

Anksčiau jums patikdavo, kaip jūsų partneris gurkšnoja sriubą arba bėga jūsų apkabinti, o dabar jus nervina kiekviena smulkmena: tai, kaip atrodote, apsirengėte, kalbate. Ar jūsų susierzinimas turi gilesnę priežastį?

2. Galvojate apie kitus

Pavyzdžiui, jums patinka kolega ar draugas. Kai apie juos galvojate, pilve atsiranda drugelių ir nenorite jų paleisti. Kita vertus, dabartinis partneris jums nebeįdomus. Galbūt jam tiesiog nuobodu su jumis arba esate vienas nuo kito atitolę. Nepaisant to, jūsų lytinis potraukis yra geras, tik šis konkretus asmuo jūsų nebepatraukė.

3. Jūs nežinote, ką jame ar joje radote

Kai galvojate apie savo pirmąjį susitikimą, negalite suprasti, kodėl jums kažkas atrodo patrauklus arba kodėl jus gali traukti. Taigi metas išsiaiškinti, kur dingo jūsų jausmai. Juk reikia nuo kažko pradėti, ar ne? Pabandykite šiek tiek pasikapstyti atmintyje, prisiminkite, kuo jus kadaise patraukė partneris?

4. Išveda iš kantrybės kiekvienas partnerio žodžius

Vos tik jis praveria burną, tikitės išgirsti dar vieną kvailystę, net jei jūsų nuomonės sutampa. Ši emocinė įtampa rodo, kad esate pasirengusi išbraukti vyrą iš savo gyvenimo ir nenorite žinoti, ką jis galvoja.

5. Jūs be jo neliūdite.

Iš pradžių, kai tekdavo išsiskirti vienai dienai, negalėdavai sulaukti, kada pamatysi vienas kitą. Dabar galite išvykti kelioms dienoms ar savaitėms ir nė karto nepagalvoti apie tą žmogų arba sužinoti, kaip jam sekasi. Jei netrokštate būti atskirai, tai gali reikšti, kad neturite ką veikti kartu.

6. Norite vis daugiau laiko praleisti atskirai

Paprastai poroje būna atvirkščiai, bet tu nori apginti savo teisę į asmeninį gyvenimą. Laikui bėgant atstumas tarp jūsų didėja. Tai nėra sveikų santykių požymis, kad norite atsisveikinti.

psichologija, skyrybos, santykiai, santykių krizė, gyvenimo psichologi

7. Negalite matyti savo partnerio ateityje.

Iš pradžių ateitis be jo atrodė neįmanoma, visos mintys ir siekiai buvo susiję su juo. Dabar nejaučiate poreikio pranešti apie savo planus ir jums nereikia pritarimo. Esate pasirengę išvykti, liko paskutinis žingsnis.

8. Jūs vengiate bendrauti.

Skambindavai kasdien ir pasakodavai, ką veikei ir kas įdomaus nutiko. Dabar nenorite niekuo dalytis. Be to, labiau tikėtina, kad kreipsitės patarimo į kitą žmogų. Jie nebėra tas asmuo, į kurį kreiptumėtės pirmiausia, jie yra paskutiniai sąraše. Atvirumas reiškia intymumą, o kadangi jo nėra, išsiskyrimas jau visai netoli.

9. Jums nėra smagu kartu.

Seniau iš juoko krisdavote iš juoko, o dabar stengiatės suvaidinti šypseną. Tai signalas, kad trauka išblėso, kibirkštis užgeso. Jei žmogus negali jūsų prajuokinti, kam palaikyti santykius? Humoro jausmas yra didžiulis privalumas, tikriausiai dėl jo įsimylėjote savo partnerį.

Kartais nesame tikri dėl jausmų ir negalime suprasti, ką jie reiškia. Jei jaučiate, kad jūsų partneris tampa svetimas, turite apie ką pasikalbėti.

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau