Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Birželio » 14

Su vyru persikėliau į kitą šalį. Santykiai yra siaubingi, o aš neturiu kur eiti

Mes su vyru nuolat ginčijamės. Kova, rėkimas, pykčio priepuoliai, jis su viskuo nesutinka. Viskas, ką sakau, atrodo nesąmonė. Aš jį erzinu.

Jis paliko mane nėščią, bet, gimus kūdikiui, padėjo man finansiškai. Paskui grįžo ir pažadėjo, kad daugiau nedarys tų pačių klaidų (pramogų, draugų, neištikimybės, gėrimo). Patikėjau ir išvykau paskui jį į Graikiją.

Kūdikiui čia viskas gerai, o aš neturiu galimybių dirbti ir bendrauti su žmonėmis. Tik namai, valymas ir maisto gaminimas. Jei pradedu piktintis, vyras liepia man išeiti, bet leidžia man pasimatyti su kūdikiu jam priimtinomis sąlygomis.

Nesuprantu, kur padariau klaidą, kas paskatino vyrą pradėti taip su manimi elgtis? Ar verta jaustis patogiai ir priimti jį su tokiu požiūriu į mane? Ar reikia pačiai nutraukti tokius santykius, ar laukti, kol jis priims sprendimą ir paliks mus ramybėje?

Irina, 33 metai.

Irina, kad jums būtų lengviau apsispręsti, iš pradžių pagalvokime: jei liksite panašiuose santykiuose su savo vyru, kokios gali būti pasekmės?

1. Pasekmės sau

Nuolatinės kovos, konfliktai, pykčio priepuoliai - visa tai alina jūsų nervų sistemą ir atima energiją. Sprendžiant iš jūsų žodžių, jūsų vyras iš pradžių mano, kad esate "neteisinga" arba netinkama jam. Juk jis taip lengvai siūlo išeiti ir išėjo pats, net kai jums reikėjo paramos, nes buvote nėščia.

Jūsų vyras nesutinka su jūsų pasipiktinimu. Tai rodo, kad jis nenori sutikti, pradėti derybų ir taip išsaugoti santykius. Galbūt jis pasirengęs galimybei būti kartu, bet tik jo diktuojamomis sąlygomis. Ar esate tam pasiruošusi?

Ar sugebėsite visiškai atsisakyti savo poreikių, norų, savęs, kad tik būtumėte su šiuo vyru? Kokie rimti tokio nesavanaudiško elgesio "bonusai"? Ką jis gali jums duoti tokio reikšmingo mainais?

Charakterį vaikas įgyja šeimoje. Tai lemia tai, kokį elgesį vaikas mato priešais save.

Jei tiksliai suprasite, kas jus skatintų tai daryti, tai padės jums sąmoningai apsispręsti pasilikti priimant jo žaidimo taisykles. Galite net pabandyti tai padaryti raštu, surašydami šio scenarijaus privalumus.

Taip galėsite rinktis remdamiesi informacija. O likdama su juo, jūs nesijausite įskaudinta jo pretenzijų ir nepasitenkinimo, nes tiksliai suprasite, ką esate pasirengusi pakęsti dėl jo elgesio ir požiūrio į jus.

Jei sąrašas jus nuvils ir pamatysite, kad nesate pasirengę su tuo taikstytis dėl nelabai reikšmingų dalykų, atsakymas į klausimą "išeiti ar likti?" ateis savaime.

2. Pasekmės jūsų vaikui.

Vaikas gimsta tam tikra prasme "tuščias". Iš tėvų paveldime temperamentą, psichinių procesų reakcijos greitį, polinkį reaguoti į įvairius aplinkos dirgiklius. Taip pat intelektą - ne itin dideliu mastu.

Vaikas įgyja charakterį šeimoje. Šį charakterį lems elgesio modeliai, kuriuos vaikas mato šeimoje. Taip pat kaip jis prie jų prisitaiko (kaip reaguoja į mamą ir tėtį).

Žiūrėdamas į jus ir jūsų vyrą, jis mokosi kovoti, būti agresyvus, spausti kitą. Tačiau jis neįgyja įgūdžių derėtis.

Kokią informaciją vaikas gauna jūsų situacijoje? Kadangi jis susitapatins su savo lyties asmeniu, galime daryti prielaidą, kad vaikas (nenurodėte jo lyties) perims tėvų elgesio modelį.

  • Arba jūsų - tai yra tam tikra prasme auka, kuri, siekdama tam tikrų tikslų, leidžia partneriui save kontroliuoti.
  • Arba žmogus, kuris nemoka užmegzti lygiaverčių santykių - partnerystės, kurioje žmonės gerbia vienas kito ribas, girdi vienas kito poreikius ir troškimus. Partnerystė, kurioje jie moka susitarti dėl skirtingų ar net priešingų požiūrių, nuomonių ar veiksmų.

Ar norėtumėte, kad jūsų vaikas atliktų vieną iš išvardytų vaidmenų? Be to, jis tikriausiai nemato tinkamo elgesio modelio ir būdo, kaip reaguoti į situaciją, kai kas nors nesiseka.

Žiūrėdamas į jus ir jūsų vyrą, jis mokosi, kaip kovoti, ginčytis, rodyti agresiją, stumdyti kitą. Tačiau jis neįgyja įgūdžių susitaikyti su kitais ginčytinais momentais. O tai šiuolaikiniame pasaulyje yra labai svarbi savybė - gebėti rasti kompromisą, dirbti komandoje, bendraujant atsižvelgti tiek į savo, tiek į bendravimo partnerio poreikius.

Šaltinis Nuotrauka: Getty Images

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)
28.09.2021 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau