Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Vasario » 20

Kūno kalba: kaip sužinoti, ar vienas kitam patinkate

Jis ir ji. Jie pažvelgia vienas į kitą. Tarp jų įsižiebia kibirkštis, atsiranda trauka ir smalsumas. Ir nereikia jokių žodžių. Tačiau ne visi mokame atpažinti mums siunčiamus dėmesio ženklus. Kaip to išmokti?

Kai vyras ir moteris nori parodyti vienas kitam meilę, jie tikriausiai jau bendrauja. O jei tarp jų "kažkas" yra: susidomėjimas, potraukis, vidinis kontaktas, tai iškart tampa aišku net be žodžių.

Kūno kalba - tai neaiškus, dviprasmiškas, savotiškas šifras, kurį sudaro visa eilė seksualinių signalų: manieros, judesiai, pozos, žvilgsniai, sukuriantys "gundymo šokį".

GALVA AR KŪNAS?

Ne visi moka atpažinti partnerio siunčiamus signalus. "Žmonėms, įpratusiems veikti protu, daug lengviau ir logiškiau rodyti dėmesio ženklus pokalbio metu. Jiems kūno kalba yra savotiškas šifras, kuris, atrodo, yra paslaptis", - aiškina Francesco Padrini, knygų apie neverbalinio bendravimo būdus autorius. - Kita vertus, kiti geriau jaučia savo kūną ir energiją, todėl gali užkariauti potencialaus partnerio širdį ir jausmus be didelių žodžių.

Susipažinkite su abiem lytims būdingiausiais signalais ir naudokite juos, kai jaučiate trauką ir norite atvirai žaisti su jums patinkančiu žmogumi. Kokie yra abiejų lyčių lytiniai-signalai?

JI

Daugelis moterų, matydamos patrauklų vyrą, intuityviai siunčia sekso-signalus. Pagrindiniai parametrai yra ritmas ir saikas.

Stovėjimas

Moteris atsitiesia ir šiek tiek pasilenkia į priekį. Dažnai viena koja būna šiek tiek sulenkta.

Sėdėjimas

Tiesi nugara, gerai matoma krūtinė. Kai kurios moterys mėgsta sėdėti koja ant kojos, dažnai apsikeisdamos kojomis, kaip Sharon Stone garsiojoje filmo "Pagrindinis instinktas" scenoje. Jos taip pat dažnai slapčia trina kojas, tarsi norėdami patikrinti, ar po drabužiais nėra pėdkelnių ar kojinių. Kartais jos gali kilnoti kojas, kojų pirštus nukreipdamos į viršų.

Šypsena

Ji gali būti vos pastebima arba atvira ir laiminga. Kai kurios moterys prikanda liežuvį, apsilaižo ar prikanda lūpas - tai jausmingas gestas, toli gražu nepanašus į tai, kaip mes prikandame lūpas, kai nervinamės.

Akys

Ji pažvelgia vyrui tiesiai į akis ir užtrunka sekundės dalį, ne ilgiau - kitaip ji pasijunta įkyri. Tada ji nusuka žvilgsnį į šalį, o po kurio laiko ši technika pakartojama. Kiekviena jų turi savo stilių: vienos gali būti juokingos, kitos - gudrios, trečios - nedrąsios.

Plaukai

Dažnai liečia: perbraukia per juos ranka, glosto ir taiso, purto. Tačiau saugokitės: jei ji ant piršto užmaus plaukų sruogą, tai labiau išduos jos nerimą, o ne parodys erotiškumą.

Veidas

Jos veidas gali reikšti susidomėjimą arba strategiškai išsiblaškymą ir neatidumą. Jokių kančios ar sudirginimo požymių.

Rankos

Kai moteris lengvai glosto save, tai tarsi pasiūlymas potencialiam partneriui - jis nori, kad ją paliestu. Ji pirštais lengvai paliečia veidą, pasilieka prie lūpų ir akių arba paliečia plaukus, kad pataisytų ar perbrauktų sruogą.

Judesiai yra švelnūs. Dažnai paliečia kokį nors daiktą - stiklinę ar butelį ant stalo. Kartais nusprendžia paliesti vyrą, tarsi netyčia (pvz., ištiesia ranką paimti stiklinę) arba norėdamas parodyti rūpestį (pašalina neegzistuojantį pūką nuo jo striukės).

Judesiai

Svarbus dalykas. Moteris dažnai keičia savo laikyseną visiškai natūraliai. Ji gali pasilenkti į priekį link vyro, taip sutrumpindama atstumą ir sukurdama intymesnę atmosferą, o paskui šiek tiek pasilenkti atgal - tai atrodo labai gundančiai.

Eisena

Moteris einant siūbuoja klubais, tačiau tai turi neatrodykite dramatiškai ar perdėtai dramatiškai, nes tai gali būti vulgaru. Jei tai daroma grakščiai, vyras negali atsispirti.

vyras, moteris, flirtas, kūno kalba, psichologija

JIS

Vyrų sekso signalų arsenalas yra mažesnis nei moterų: jis veikia per magnetinę vyro išvaizdą, žvilgsnį ir gestus. Įsivaizduokite vyrą, šokantį tango: jis neatlieka jokių triukų, o juda ramiai ir užtikrintai, leisdamas partnerei susitelkti į jo meistriškumą ir virtuoziškumą.

Stovėjimas

Ištiesina nugarą, išskleidžia pečius ir krūtinę. Jis tvirtai stovi ant žemės, nedaro nereikalingų judesių. Jis gali stovėti atsirėmęs į kokį nors daiktą - motociklą ar automobilį, barą kavinėje - ir iš ten "šaudyti" akimis, taip siųsdamas signalus moteriai ir kartu kviesdamas ją pažvelgti į jį.

Sėdėjimas

Nugara tiesi, pečiai tiesūs, rankos padėtos ant stalo arba ant porankių. Jis sėdi išskėtęs kojas, jo laikysena yra natūrali, kartais jis gali sėdėti koja ant kojos, kulkšnis ant kelio.

Žvilgsnis

Kiekvienas turi skirtingą stilių. Kai kurie šiek tiek prisidengia akis ir naudoja vadinamąjį plėšrūno žvilgsnį. Kartais vyrų žvilgsniai būna ilgesni ir skvarbesni nei moterų - juk taip jis prisiima medžiotojo vaidmenį - tačiau jie nereiškia įkyraus žvilgsnio. Kai kurie renkasi atvirą žvilgsnį, linksmą ir nerūpestingą, beveik vaikišką.

Rankos

Jie dažnai būna matomi visiems. Gestai yra sklandūs, švelnūs ir pamatuoti. Kartais vyras pasitaiso kaklaraištį, bet jei jis tai daro per dažnai, tai išduoda jo susijaudinimą. Jo ranka gali būti ant diržo. Kai pokalbis įsibėgėja, jis gali paliesti moters ranką, petį. Gali nuspręsti specialiai prisiliesti: paimti moters ranką, apkabinti ją.

Judesiai

Svarbiausia - jo pasitikėjimas savimi, lankstumas. Jis nutraukia atstumą, žengia į priekį ir tarsi atsitiktinai paliečia ją.

Raumenys

Jei vyras yra geros fizinės formos, jis tai parodo, kai tik pasitaiko proga. Tam nereikia daug - pavyzdžiui, paplūdimyje jis su draugais žais tinklinį arba pasirodys plaukdamas: gražiai ners ir šokinės į vandenį. Vakare jis vilkės aptemptus marškinėlius arba marškinėlius.

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau