Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Vasario » 25

Paviešinta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas 163-ejų metų vienuolis, praktikuojantis savęs mumifikaciją

Internetą suglumino vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas "163 metų amžiaus vienuolis", neva praktikuojantis savęs mumifikaciją, praneša "Daily Star".

Serija vaizdo įrašų pasirodė "TikTok" naudotojo @auyary13 puslapyje. Pateikimuose vaizduojamas Tailando ligoninėje slaugomas pagyvenęs žmogus.

Jo itin trapi išvaizda privertė visus prabilti apie jo amžių. Šiame fone pasklido gandai, kad vyrui 163 metai ir jis praktikuoja tarp budistų vienuolių populiarią savęs mumifikavimo techniką.

@auyary13

หลวงตาพูดเป็นภาษาอีสานเบาๆว่า "กูอยากแล่นแล้วเนี่ย" โอ้ยยย!! ใจเย็นๆเด้อหลวงตา นั่งได้เท่านี้ก็โอเครแล้ว

♬ บทสวดสิริมงคล - ่JINGPING

Jo anūkė, kuri yra videomenininkė, savo "TikTok" puslapyje turi 530 000 sekėjų. Tačiau lieka klausimas, ar teiginiai apie jo amžių arba tai, kad jis praktikuoja savęs mumifikaciją, yra teisingi?

Kaip paaiškėjo vėliau, vyrui iš tikrųjų yra 109 metai, o jo paskyrą tvarko jo anūkė, kad praneštų apie jo sveikatą.

Pasak "Daily Star", ne taip seniai vienuoliu laikomas Tailando gyventojas dėl šlaunikaulio lūžio buvo paguldytas į Dan Khun Toto ligoninę, tačiau jis jau sveiksta.

Naujausiuose vaizdo įrašuose netgi matyti, kad jo sveikata gerėja. Jis gali valgyti, sportuoti ir lankyti savo šeimą. Vienas iš vaizdo įrašų, kuriame ilgaamžis guli lovoje ir rankomis laiko vaiko galvą, per savaitę sulaukė stulbinančių 66 mln. peržiūrų.

@auyary13

ถือว่าอุ้ยขอนะคะ

♬ เสียงต้นฉบับ - Name's Auyary KH

Sokushinbutsu - tai praktika, labiausiai paplitusi Japonijos Jamagatos provincijoje XI-XIX a. tarp Šingono mokyklos vienuolių.

Paskutinis užfiksuotas atvejis buvo 1903 m. Iš viso žinomos 24 gerai išsilaikiusios japonų vienuolių, kuriems buvo atlikta ši procedūra, mumijos. Manoma, kad per visą laiką mirė keli šimtai žmonių, tačiau dauguma kūnų nebuvo patikimai mumifikuoti.

Reta budistų vienuolių praktika apima alinantį savidisciplinos režimą. Sokushinbutsu apima griežtą dietą, kurios metu vienuoliai dehidratuoja savo kūną iš vidaus, atsikratydami riebalų, raumenų ir drėgmės, o po to palaidojami pušies dėžėje, kad paskutines dienas Žemėje galėtų medituoti.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau