Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 15

Milijonai žmonių, visiškai paskiepytų nuo COVID, dabar serga kankinančiomis ligomis

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Tinklaraštininkas, save vadinantis "Vidurio Vakarų gydytoju", paskelbė įspėjimą, kad VU koronaviruso (COVID-19) "vakcinos" nepageidaujami reiškiniai yra daug dažnesni, nei daugelis žmonių įsivaizduoja.

Galimai milijonai "visiškai paskiepytų" žmonių dabar kenčia nuo įvairių injekcijų sukeltų ligų, kurios gali būti išgydomos arba ne. Deja, realybė yra tokia, kad jie tikriausiai niekada neras atsakymų ar sprendimų, kurių jiems reikia.

"Stengiausi vartoti labai neutralią kalbą aprašydamas šiuos įvykius, tačiau man buvo labai sunku stebėti šį procesą", - rašė gydytojas, turėdamas omenyje daugybę istorijų, kurias pasakoja nuo skiepų nukentėję žmonės.

"Daugelis žmonių, kuriuos pažįstu ir kuriems vadovavau šiame procese, turi galimybę pasinaudoti šių sužalojimų sušvelninimo galimybėmis, ko neturi dauguma žmonių. Perskaičiau įvairias paramos grupes ir apskritai pastebėjau, kad jų patirtys paprastai būna blogesnės nei tai, ką čia aprašau, nes jie neturi privilegijos turėti prieigą prie būdo, kaip sušvelninti žalą."

Iš pradžių manyta, kad bent jau rimtesni šalutiniai poveikiai bus minimalūs. Buvo sakoma, kad tik nedidelė dalis žmonių po to net žinos, kad jiems buvo suleisti skiepai, nes jų sveikata bus visiškai gera. Paaiškėjo, kad tai netiesa.

"Kai vakcina buvo išleista plačiajai visuomenei, iškart po skiepų daug dažniau, nei tikėjausi, pradėjau matyti pacientus, kuriems iš karto po skiepų atsirado įvairių ūmių autoimuninių ir neurologinių būklių (kurias priskirčiau prie "vidutinio sunkumo")", - rašė gydytojas.

"Kiekvieną kartą jie man pasakodavo, kad kiti gydytojai, pas kuriuos jie lankėsi, tvirtino, jog reakcija arba nesusijusi su skiepijimu, arba tai, kad jiems pasireiškė reakcija, yra labai geras ženklas, nes jei jie būtų gavę COVID, nepageidaujamas reiškinys būtų buvęs daug, daug blogesnis. Netrukus po to su manimi pradėjo susisiekti draugai, kurie teiravosi, ar vakcina gali sukelti mirtiną širdies priepuolį ar insultą, o aš nesitikėjau, kad taip gali nutikti."

COVID injekcijos sukelia "labai keistą poveikį", kurio mechanizmo gydytojai "negali paaiškinti".

Kadangi oficialus pasakojimas apie "saugias ir veiksmingas" injekcijas ir toliau griuvo, gydytojas pradėjo rinkti duomenis, kad palygintų tai, kas iš tikrųjų vyksta realiame gyvenime, su tuo, ką teigia korporacijų kontroliuojama žiniasklaida ir vyriausybė.

"Pagrindinė viso to priežastis yra ta, kad visi mėgsta sakyti, jog sunkių reakcijų į vakcinas yra 1/1 000 000, - priduria gydytojas. "Mano logika buvo tokia, kad aš visiškai niekaip negaliu pažinti 1 000 000 žmonių per vieną atskirties laipsnį".

"Spėju, kad pažįstu 50 000-100 000 žmonių per vieną atskyrimo laipsnį, taigi absoliučiai daugiausiai išgirsiu apie 10 proc. atvejų (tikriausiai mažiau) šioje imtyje, taigi, jei šioje imtyje turiu bent 10 sunkių pažeidimų atvejų, tai yra didelė raudona vėliava."

Tarp gydytojo pastebėtų mirtinų šalutinių poveikių yra šie:

- Insultas, tikėtinas insultas ir kraujo krešuliai
- Kraujavimas
- Širdies sutrikimai
- Staigi mirtis (nežinoma priežastis)
- Anafilaksija ir alergija
- Kitos neurologinės būklės
- Psichiatrinės būklės
- Autoimuniniai sutrikimai ir lėtinis nuovargis
- Imuniteto slopinimas ir vėžys
- Menstruacijų sutrikimai ir persileidimai
- Gimdymo defektai

Gydytojas pažymėjo, kad yra ir kitų "labai keistų poveikių", kurių "negaliu paaiškinti mechanizmo". Galbūt taip yra dėl to, kad pasiuntinių RNR (mRNA) technologija niekada anksčiau nebuvo naudojama žmonėms, todėl jos daroma žala yra nauja medicinos srities specialistams.

Būtinai perskaitykite visą pranešimą su istorijomis svetainėje AMidWesternDoctor.substack.com.

Svetainėje CovidVaccineVictims.com taip pat pateikiama daugybė istorijų apie sužeidimus ir mirtis nuo skiepų.

Naujausias naujienas apie COVID-19 "vakcinos" sužalojimus rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

(straipsnio autorius Ethan Huff)

Šaltiniai:

AMidwesternDoctor.substack.com

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau