Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 17

Advokatas pateikia Kongresui įrodymų, kad COVID-19 vakcinos yra viena didžiausių sukčiavimų istorijoje

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Advokatas Thomas Renzas (Thomas Renz), paviešinęs Gynybos departamento duomenis, rodančius, kad 2021 m. pradėjus naudoti COVID-19 vakcinas, labai padaugėjo karių sunkių susirgimų ir sužalojimų, paskelbė specialų teisinį pranešimą su beveik 200 puslapių patvirtinančiais įrodymais.

Vieni iš labiausiai nerimą keliančių duomenų, įtrauktų į įrodymus, yra gauti iš trijų Gynybos departamento informatorių, kurie pasidalijo įrodymais iš Gynybos karinės epidemiologinės duomenų bazės apie bendrą beveik 1000 proc. padidėjusį traumų ir ligų skaičių. Ši duomenų bazė, kaip praneša Renzas, "laikoma svarbiausia epidemiologine duomenų baze pasaulyje, kurią stebi visas kariuomenės padalinys, kuri yra DHHS duomenų, susijusių su vakcinų sauga, dalis ir kurią dažnai cituoja visuomenės sveikatos specialistai recenzuojamose publikacijose".

Duomenis jis pristatė per viešą klausymą senatoriui Ronui Džonsonui (Ron Johnson), kuris yra Nuolatinio tyrimų pakomitečio narys. Tada senatorius Džonsonas dėl to parašė laišką gynybos sekretoriui ir gavo atsakymą, kuriame teigiama, kad duomenų bazėje įvyko "klaida", turėjusi įtakos 2016-2020 m. duomenims, ir kad 2021 m. tai nebuvo anomalija.

Pasak Renzo, jei taip iš tiesų buvo, Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamentas, daktaras Anthony Fauci, Gynybos departamentas, Baltieji rūmai ir visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnai visame pasaulyje klydo penkerius metus - įskaitant 2020-uosius, pirmuosius pandemijos metus.

Kalbėdamas apie tai, kad vėliau Gynybos departamentas pakoregavo duomenis tais metais, kuriuos, jo teigimu, paveikė klaida, kad 2021 m. skaičiai atrodytų labiau atitinkantys ankstesnius metus, jis rašė: "Tada 2021 m. klaida stebuklingai pasitaisė, nepaisant to, kad klaida liko nepastebėta iki tol, kol mes pasidalijome šia informacija 2022 m."

Pentagonas kol kas nepaaiškino, kodėl penkerius metus oficialioje sistemoje nebuvo tikrų skaičių ir iš kur atsirado iš pradžių paskelbti skaičiai, taip pat nepaaiškino, kodėl 2021 m. skaičiai tariamai buvo tikslūs, o ankstesni skaičiai - ne.

Tačiau žinome, kad, priklausomai nuo to, ar 2021 m. buvo nenormalūs, ar ankstesnių penkerių metų skaičiai iš tiesų buvo panašūs į 2021 m., kaip nurodo Renzas, turi būti teisingas vienas iš dviejų dalykų: "Arba kariuomenėje buvo masinis vakcinų sukeltas sužalojimas, arba mūsų kariuomenė buvo labai nesveika, o Pentagonas ilgus metus visiškai prarado šių sveikatos problemų epidemiologinės priežiūros kontrolę. Bet kuriuo atveju tai yra metų istorija".

Pastebėtas žymus kelių sunkių ligų atvejų padidėjimas

Tarp DoD duomenų bazėje rastų duomenų, į kuriuos atkreiptas dėmesys Džonsono laiške, buvo ir 2 181 proc. padidėjęs hipertenzijos atvejų skaičius nuo 2020 m. iki 2021 m., 1 048 proc. padidėjęs nervų sistemos ligų skaičius, 680 proc. padidėjęs išsėtinės sklerozės atvejų skaičius, 551 proc. padidėjęs Guillain-Barre sindromo atvejų skaičius ir gerokai viršijantis 100 proc. įvairių rūšių vėžio ir nevaisingumo atvejų skaičius.

Kiti duomenys, į kuriuos Renzas norėjo atkreipti dėmesį, yra Gynybos departamento dokumentas, įrodantis, kad daktaras Faučis melavo teigdamas, jog virusas yra "nevakcinuotų žmonių krizė", ir įrodantis, kad skiepai dar mažiau veiksmingi tarp mažumų, taip pat "Pfizer" dokumentas, įrodantis, kad vakcinų pavojus buvo žinomas anksti ir kad galimas šalutinis poveikis buvo slepiamas.

Taip pat yra DoD vyresniųjų vadovų pažyma, įrodanti, kad ketvirtadalis aktyviosios tarnybos ir atsargos karių dar nėra visiškai paskiepyti, todėl jie gali būti atleisti iš kariuomenės.

Renzas ne tik ragina nedelsiant atšaukti privalomą karinio personalo skiepijimą, bet ir prašo pareigūnų "pažvelgti į faktus ir užimti poziciją".

Šio straipsnio šaltiniai:

WND.com

RonJohnson.Senate.gov

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau