Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Kovo » 17

Nauji mirtini potvyniai Naujajame Pietų Velse, Australijoje

2022 m. kovo 15 d. Broken Hilo mieste, Naujajame Pietų Velse, Australijoje, prasidėjo gelbėjimo operacijos, per kurias vienas žmogus žuvo.

Nors daugelyje šiaurinių ir rytinių valstijos dalių atsigauna po vasario pabaigoje prasidėjusių plataus masto potvynių, 2022 m. kovo 15 d. smarkios liūtys sukėlė staigius potvynius Naujojo Pietų Velso vakaruose.

Australijos meteorologijos biuras (BM) pranešė: "Šią popietę Broken Hillyje per 30 minučių per audrą iškrito 26 mm lietaus. Tikėtini gausūs krituliai, lėtai judant perkūnijai vakarinėje NSW dalyje. Galioja perspėjimas dėl smarkios audros."

Vos per 24 valandas Broken Hilo oro uoste iškrito 72,4 mm lietaus. Vietos žiniasklaidos duomenimis, daugelis vietos gyventojų pranešė apie daugiau nei dvigubai didesnį kritulių kiekį.

Valstybinė nepaprastųjų situacijų tarnyba (NSW SES) sakė: "Naktį Broken Hilo rajonus užklupo staigūs potvyniai, o NSW SES atliko daugiau nei 100 darbų ir penkias gelbėjimo operacijas. Deja, vienas žmogus žuvo, kai jo automobilį netoli Broken Hilo užliejo potvynio vanduo. Atsižvelgdami į tai, kad pastaruoju metu visoje valstijoje vyrauja šlapdriba, prašome žmonių saugiai rinktis keliones."

Naujojo Pietų Velso policija sakė: "Broken Hill" mieste naktį į potvynio vandenis patekus jo automobiliui žuvo žmogus. Šiek tiek po 22.30 val. (antradienį, 2022 m. kovo 15 d.) avarinės tarnybos buvo iškviestos į Menindžio kelią, esantį už 35 km į rytus nuo Broken Hilo, gavus pranešimą apie potvynio vandenyse atsidūrusią transporto priemonę.

"Policijai buvo pranešta, kad 56 metų vyras įvažiavo į potvynio vandenis ir išlipo iš savo tarnybinio automobilio "Toyota Landcruiser", o po to dėl potvynio jėgos buvo įsiurbtas į betoninį vamzdį ir įstrigo.

"Atlikę tyrimą, Barrier policijos pareigūnai, padedami SES, potvynio vandenyje rado vyro kūną. Jo atgaivinti nepavyko."

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau