Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 21

Ukrainos kariuomenė naudoja moteris ir vaikus kaip "gyvuosius skydus"

Patikrintas faktas

Remiantis šokiruojančiais liudininkų pasakojimais, Ukrainos kariuomenė kovoje su Rusija naudoja moteris ir vaikus kaip "gyvuosius skydus".

Pastarosiomis dienomis pasirodė dešimtys nerimą keliančių vaizdo įrašų, kuriuose teigiama, kad Ukrainos kariai, įskaitant neonacių grupuotę "Azovo batalionas", įrengia puolamąsias karines pozicijas civilinėse teritorijose, kad galėtų vykdyti atakas prieš Rusijos karius, o piliečius, įskaitant moteris ir vaikus, naudoja kaip "gyvuosius skydus", garantuodami, kad atsakomoji ugnis pataikys į civilines teritorijas.

Apie tai praneša Thegatewaypundit.com: Ši apgailėtina taktika yra ta pati, kurią džihadistai naudojo Irake ir Afganistane, ir dėl kurios be reikalo nukenčia civiliai gyventojai.

Kepurės patarimas "Twitter" vartotojui Džonui Sinmiedo (John Sinmiedo), dar žinomam kaip. @youblacksoul, kuris surinko pastarųjų dienų vaizdo interviu mega giją.

Peržiūrėkite:

Ukrainiečių pabėgėliai taip pat teigė, kad visi pranešimai apie saugias perėjimo zonas yra melas. Esą Zelenskio pajėgos nustojo teikti transportą iš šalies.

Ironiška, bet, pasak kai kurių pagaliau iš konflikto zonos pasprukusių žmonių, iš tikrųjų daugiau humanitarinės pagalbos teikia rusai nei Ukrainos pajėgos.

Kai kurie pabėgėliai taip pat teigė, kad Ukrainos kariai grasina sušaudyti visus, kurie bandys pabėgti iš teritorijos, o tai, remiantis dviem atskirais liudininkų pasakojimais, jau pradėjo vykti. Tačiau tai kol kas nepatvirtinta.

Jei Ukrainos ginkluotosios pajėgos iš tiesų taip elgiasi su savo žmonėmis, tuomet V. Zelenskį reikia apklausti dėl "karo nusikaltimų" kartu su V. Putinu.

(Sean Adl-Tabatabai straipsnis perspausdintas iš NewsPunch.com)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau