Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 22

Prezidentas Zelenskis: Bidenas sąmoningai išprovokavo Rusiją įsiveržti į Ukrainą - stulbinantis prisipažinimas

Patikrinti faktai

Prezidentas V. Zelenskis (Zelensky) neseniai CNN pateikė stulbinantį prisipažinimą, patvirtinantį, kad Joe Bidenas sąmoningai išprovokavo ir įkalbėjo Rusiją užpulti Ukrainą, vykdydamas savo "Naujosios pasaulio tvarkos" darbotvarkę.

"Aš asmeniškai prašiau jų tiesiogiai pasakyti, kad po metų, dvejų ar penkerių mes jus priimsime į NATO, tiesiog pasakyti tai tiesiogiai ir aiškiai, arba tiesiog pasakyti "ne", - sakė V. Zelenskis interviu CNN. "Ir atsakymas buvo labai aiškus: jūs netapsite NATO nariais, bet viešai, durys liks atviros", - pridūrė jis.

Theconservativetreehouse.com praneša: Taigi, privačiai NATO ir Bideno administracija sakė Zelenskiui, kad Ukraina niekada netaps NATO nare, tačiau viešai teigė, kad elgsis taip, lyg tokia galimybė egzistuotų.  Ukraina negalėjo įstoti į NATO, bet jie ketino apsimesti, kad gali.  Kodėl jie taip elgėsi?

Dabar grįžkime prie ankstesnių apybraižų, kai pirmą kartą paaiškėjo, kad J. Bideno administracija naudojosi Kinija, kad perduotų informaciją Rusijai.

Vasario pabaigoje "New York Times" pranešė apie JAV žvalgybos ir diplomatinius Valstybės departamento pareigūnus, kurie per tris mėnesius iki Rusijos invazijos dalijosi žvalgybine informacija su Kinijos pareigūnais. NYT straipsnyje pasakojama, kaip JAV gruodžio, sausio ir vasario mėnesiais bandė įtikinti Kiniją įsikišti ir įtikinti Rusiją neperžengti sienos į Ukrainą.

Daugelis žmonių į šią istoriją žvelgė iš nekompetencijos perspektyvos, t. y. kodėl J. Bideno komanda manė, kad Kinija nepasidalys informacija ir pan.

Tačiau kai kalbama apie tokio pobūdžio klausimus, niekada nekompetencijai nepriskirkite to, ką galima paaiškinti manipuliaciniais ketinimais.

Yra visos priežastys manyti, kad tai, kuo Bideno žvalgybos bendruomenė ir Valstybės departamentas dalijosi su Kinija, buvo daroma siekiant, kad Pekinas perduotų tai Maskvai.

Žvelgiant iš šios perspektyvos, su ketinimais susijęs klausimas tampa toks: ką jie stūmė ir kodėl jie tai stūmė?

Dabar pereiname prie viešos istorijos, viešos citatos ir kritiškai vertinamo 2021 m. gruodžio mėnesio "Reuters" straipsnio. Ką viešai išdėstė Joe Bidenas Ukrainos prezidentui Vladimirui Zelenskiui?

Reuters, 2021 m. gruodžio 9 d. - "JAV prezidentas Joe Bidenas patikino Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį, kad Kijevo siekis įstoti į NATO karinį aljansą yra jo paties rankose, po abiejų lyderių pokalbio ketvirtadienį sakė Zelenskio štabo vadovas.

J. Bidenas ir V. Zelenskis kalbėjosi praėjus dviem dienoms po J. Bideno (Biden) derybų su Rusijos Prezidentu Vladimiru Putinu (Vladimir Putin), kuriose buvo bandoma sušvelninti krizę dėl Rusijos karių judėjimo prie Ukrainos sienų.

2021 m. gruodžio viduryje JAV poziciją viešai išreiškė Joe Bidenas, sakydamas prezidentui Zelenskiui, kad Ukrainos įstojimas į NATO priklauso nuo Ukrainos.  Jei jie nori įstoti, jie įstos.  Tačiau iš Zelenskio pareiškimų (2022 m. kovo 20 d.) žinome, kad privačiai Bidenas sakė, jog jūs niekada nepateksite į NATO, bet mes viešai apsimesime, kad esate.

Įstojimas į NATO Rusijai buvo raudona linija, Joe Bidenas tai žinojo.  Vladimiras Putinas labai aiškiai pasisakė prieš, ir visi tai žinojo.  Rusija niekada nesutiks leisti Ukrainai įstoti į NATO.  Tačiau Bideno administracijai vadovavę žmonės norėjo sudaryti viešą regimybę, kad Ukraina įstoja į NATO.

2021 m. gruodį JAV žvalgybos bendruomenė ir Valstybės departamentas kalbėjosi su Kinija apie Rusijos kariuomenės telkimą, pagal "New York Times" informaciją.

Bideno administracija nėra tokia kvaila, kad lieptų Zelenskiui žaisti apsimetinėjimo žaidimą, nežinodama, kad tai sukels galutinį karinį Putino atsaką.

Yra tik vienas būdas į tai pažvelgti.  Bideno administracija sąmoningai viliojo Putiną ir provokavo jį įsiveržti į Ukrainą, nes Bideno komanda norėjo, kad Putinas įsiveržtų į Ukrainą.

Kyla klausimas, kodėl?  Kodėl Bideno žmonės norėjo išprovokuoti Vladimirą Putiną įsiveržti į Ukrainą?

Vėlgi, norint atsakyti į šį klausimą, reikia kritiškai vertinti: niekada nepriskirkite nekompetencijai to, ką galima paaiškinti ketinimais. 

Kadangi Baltuosius rūmus užgriuvo daugybė blogų ekonominių naujienų ir katastrofiškų politinių rezultatų, geopolitinė krizė, nukreipianti pasaulio dėmesį, turi didelės naudos.  Tačiau šis konkretus motyvas taip pat yra gilesnis.

Ši krizė iš tikrųjų padeda įvairiais būdais siekti vidaus politikos tikslų ir uždavinių.

J. Bideno aplinkos žmonės nori, kad energijos kainos sparčiai augtų; jie nori, kad benzino kainos labai padidėtų, nes tai yra jų "žaliojo naujojo kurso" darbotvarkės dalis.  Tai ideologiniai keliautojai, intensyviausi B. Obamos minios nariai, o J. Bidenas buvo paskirtas kaip vienkartinė figūrėlė, leidžianti jiems vykdyti politinę darbotvarkę nesirūpinant politine žala.

Nutiesti kelią "Didžiajam pertvarkymui", dar žinomam kaip "Statykime geriau", yra daug lengviau, kai esminių pokyčių minia gali tiesiog visu greičiu veržtis į priekį.

Tai labiausiai įsišakniję ideologai, kurie federalinio deficito išlaidas laiko priemone tikslui pasiekti, kai JAV iš esmės pasikeičia ir visiems laikams sumažėja, nes esame bankrutavę.

Žvelgiant per šią pasekmių prizmę, visi neigiami Rusijos įžengimo į Ukrainą ir mūsų atsako į tai padariniai šalies viduje nėra laikomi blogais padariniais.  Šios pasekmės yra vidaus ir ekonominiai skausmai, kuriuos reikia priimti, o ne jų vengti.  Galų gale, žmonės, sukeliantys šias pasekmes, patys niekada jų nepajus.

Stebėkite, kas nutiks, jei mūsų pačių vyriausybei, tiems patiems įsišaknijusiems ideologams, pavyks panaudoti sankcijas Rusijai, kad jos apimtų ir Rusijos pašalinimą iš SWIFT finansinių biržų.

Rusija, Kinija ir Iranas nedelsdami atsakys į tai, kad "Vakarai" užblokuos Rusijos dalyvavimą SWIFT finansų sistemoje.  Jei jos pradės naudoti kontrprekybinę valiutą, kuri aplenks naftos dolerį, netrukus doleris bus susilpnintas arba pašalintas kaip pasaulinė prekybos valiuta.  Jei taip atsitiks, Jungtinėms Amerikos Valstijoms, kokias jas pažįstame, bus galas.

O dabar pagalvokite apie Obamos komandą, ideologiškiausią iš visų ideologinių keliaujančių globalistų.... tą pačią komandą, kuri norėjo Vakarų kultūros dekolonizacijos.  Komanda, kuri nori "esminių ir nuolatinių pokyčių".  Šios įgulos tikslas - Jungtinių Valstijų žlugimas.  Šiai komandai pasiekti šią vietą įvedant SWIFT sankcijas Rusijai yra grynasis teigiamas rezultatas.

Žvelgiant iš šios perspektyvos, tai, kas vyksta Ukrainoje ir Rusijoje, tampa visiškai kitokia dinamika.

Kodėl žmonės, esantys J. Bideno aplinkoje ir (arba) aplink jį, norėtų manipuliuoti informacija, kurstyti, sukelti ir galiausiai išprovokuoti Vladimirą Putiną įsiveržti į Ukrainą?

Na, štai jums ir atsakymas.

Tai, ką vakar pasakė Zelenskis, turi prasmę, kai į tai žvelgiate iš pozicijos, kad Jungtinės Valstijos norėjo išprovokuoti Rusiją įžengti į Ukrainą ir tam tikslui pasiekti naudojo viešus pareiškimus kartu su kruopščiai parengta žvalgybos informacija Kinijai.

"Aš asmeniškai paprašiau jų tiesiogiai pasakyti, kad mes ketiname jus priimti į NATO po metų, dvejų ar penkerių, tiesiog pasakykite tai tiesiogiai ir aiškiai, arba tiesiog pasakykite "ne", - sakė V. Zelenskis. "Ir atsakymas buvo labai aiškus, jūs nebūsite NATO nariais, bet viešai, durys liks atviros", - sakė jis.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau