Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 27

Globalistas J. Bidenas pažadėjo ginti kiekvieną NATO teritorijos centimetrą, bet atsisakė ginti JAV pietinę sieną

Patikrintas faktas

Globalistas Josephas R. Bidenas (Joseph R. Biden) pažadėjo ginti "kiekvieną NATO teritorijos colį", tačiau griežtai atsisako apsaugoti JAV pietinę sieną nuo nelegalių užsieniečių, teroristų ir Jungtinių Valstijų priešų invazijos.

Šią savaitę J. J. Bidenas atvyko į Lenkiją apžiūrėti NATO sienos su Ukraina, kur susitiko su JAV kariais. Tačiau J. Bidenas, kaip prezidentas, niekada neapžiūrėjo mūsų pietinės sienos, prie kurios į šalį toliau plūsta nelegalūs migrantai.

Pasak prezidento J. Bideno, Europos NATO žemė verta amerikiečių kraujo aukų, o Amerikos žemė - ne.

Praėjusią savaitę J. Bidenas atvirai prisiekė savo ištikimybę Naujajai pasaulio tvarkai, dėl ko pagrindinę žiniasklaidą ir faktų tikrintojus ištiko apopleksijos ir neigimo priepuoliai.

Per Breitbart: Bideno prezidentavimo laikotarpiu 2021 m. pietvakarių pasienyje pasienio agentai susidūrė su 1,7 mln. nelegalių imigrantų. O pasienyje taip pat buvo sulaikyta daugiau kaip 2 mln. migrantų.

Nepaisant invazijos prie pietinės sienos, Bidenas šią savaitę keliavo į Europą ir kalbėjo apie didėjančią energetikos krizę, kurią didele dalimi sukėlė jo politika. JAV vidutinė dujų kaina (4,24 JAV dolerio) nuo tada, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą, padidėjo maždaug 70 centų. Tačiau nuo tada, kai J. Bidenas pradėjo eiti pareigas ir kariauti su Amerikos energetine nepriklausomybe, dujų kainos jau buvo pakilusios apie 1,00 JAV dolerio.

Pasak Yardeni Research, Baideno karas prieš Amerikos energetiką namų ūkiams kasmet gali kainuoti papildomus 2 000 JAV dolerių. Tyrimų įmonė taip pat pranešė, kad Baideno sukelta 40 metų infliacija vartotojams papildomai kainuos 1 000 JAV dolerių maisto prekių parduotuvėje. Todėl 2022 m. Baideno politika Amerikos darbuotojams tikriausiai kainuos papildomus 3 000 USD.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau