Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 22

Faktų tikrintojai Freak Out po Bidenas sako "Naujoji pasaulio tvarka ateina

Patikrinti faktai

Retą akimirką Joe Bidenas pripažino, kad dėl Ukrainoje vykstančio kruopščiai organizuoto karo artėja "Naujoji pasaulio tvarka", kurios tikslas - drastiškai pakeisti žmoniją.

"Žinote, manau, kad pasaulio ekonomikoje - ne tik pasaulio ekonomikoje, bet ir pasaulyje - kas tris ar keturias kartas įvyksta lūžio taškas", - pareiškė J. Bidenas pirmadienį per Verslo apskritojo stalo renginį.

"Ir dabar yra toks metas, kai viskas keičiasi. Ten bus Naujoji pasaulio tvarka. Ir mes turime jai vadovauti. Ir turime suvienyti likusį laisvąjį pasaulį, kad tai padarytume", - pripažino jis.

Infowars.com praneša: Kaip jau pranešėme, elito Naujosios pasaulio tvarkos planas susijęs su Pasaulio ekonomikos forumo Didžiojo perkrovimo darbotvarke, kuria siekiama pasinaudoti COVID-19 krize, kad būtų paspartinta kontroliuojama visuomenės deindustrializacija ir panaikintos nuosavybės teisės.

Pažymėtina, kad Baidenas užsiminė apie istorijos ciklus, aprašytus Viljamo Štrauso (William Strauss) ir Nilo Hou (Neil Howe) knygoje "Ketvirtasis posūkis" (The Fourth Turning), kurioje aprašomi dramatiški cikliniai visuomenės pokyčiai, vykstantys maždaug kas 100 metų dėl natūralaus žmogaus gyvenimo ritmo.

Tačiau šis ciklas akivaizdžiai skiriasi, nes būtent elitas pats nori paskatinti šiuos pokyčius, kad jie įgyvendintų iš anksto suplanuotą rezultatą, užuot leidęs natūraliam žmonijos ritmui tekėti sava vaga.

O koks yra elito iš anksto suplanuotas rezultatas? Geriausiai tai pasakė profesorius Karlas Kivlis (Carroll Quigley) savo pagrindiniame veikale "Tragedija ir viltis" (Tragedy & Hope):

Finansinio kapitalizmo jėgos turėjo toli siekiančių tikslų - sukurti pasaulinę finansų kontrolės sistemą privačiose rankose, galinčią dominuoti kiekvienos šalies politinėje sistemoje ir viso pasaulio ekonomikoje. Šią sistemą feodaliniu būdu turėjo valdyti pasaulio centriniai bankai, veikdami sutartinai, pagal slaptus susitarimus, pasiektus dažnuose susitikimuose ir konferencijose.

Bet kaip tai gali įvykti? Na, kaip ką tik sakė J. Bidenas, iš esmės pertvarkant pasaulio ekonomiką Naujosios pasaulio tvarkos naudai.

Šiuo šiuolaikinės istorijos momentu veiksmingiausias būdas tai padaryti - sunaikinti dolerio pasaulinio rezervo statusą.

Kaip pastebėjo mokslininkas G. Edvardas Grifinas (G. Edward Griffin) savo knygoje "Būtybė iš Džekilo salos" (The Creature from Jekyll Island), dolerio kaip pasaulio rezervinės valiutos statusas leido Jungtinėms Valstijoms išleisti daug daugiau, nei jos uždirbo, ir taip susidarė didžiulis prekybos deficitas, kurio kitos šalys negali sukaupti:

Kol doleris, kaip prekybos valiuta, yra labai vertinamas, Amerika gali ir toliau išleisti daugiau nei uždirba. Tačiau kai ateis diena - o ji neabejotinai ateis - kai dolerio kursas smuks ir užsieniečiai jo nebenorės, nemokama kelionė baigsis. Kai tai atsitiks, šimtai milijardų dolerių, kurie dabar ilsisi užsienio šalyse, greitai sugrįš į mūsų krantus, nes žmonės visame pasaulyje stengsis juos iškeisti į dar daugiau nekilnojamojo turto, gamyklų ir materialinių produktų, ir tai padaryti kuo greičiau, kol jie netapo dar beverčiai.

Kai šis dolerių antplūdis pakels kainas, pagaliau pajusime infliaciją, kurią reikėjo sukelti jau ankstesniais metais, bet kuri buvo atidėta, nes užsieniečiai buvo pakankamai malonūs paimti dolerius iš mūsų ekonomikos mainais į savo produktus.

Pasinaudodama Ukrainos konfliktu kaip katalizatoriumi, Amerika panaudojo dolerį prieš Rusiją, uždrausdama šiai šaliai dalyvauti pasaulinėje SWIFT sistemoje, kuri yra denominuota doleriais.

Be to, JAV netgi pradėjo taikyti sankcijas Kinijos pareigūnams dėl šios komunistinės šalies vykdomo uigūrų gyventojų genocido.

Galima nuspėti, kad Rusija, Kinija, Saudo Arabija ir net Europos Sąjunga dabar svarsto būdus, kaip atsiskirti nuo dolerio sudarant naujus prekybos susitarimus ir naudoti Kinijos juanį.

Dolerio, o kartu ir Amerikos dominavimas pasaulyje sparčiai artėja prie pabaigos, o kai tai įvyks, globalistų skatinamas perėjimas prie Naujosios pasaulio tvarkos bus beveik baigtas.

Žiūrėkite visas J. Bideno pastabas:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau