Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Kovo » 31

Po potvynių Naujajame Pietų Velse, Australijoje, paskelbta evakuacija

2022 m. kovo 30 d. Šiaurės Naujasis Pietų Velsas (Australija) patyrė antrą didelį potvynį, kai vėl buvo pralaužta Vilsono upės Lismoro rajone pylimas. Lismoro gyventojai vis dar atsigauna po pražūtingų potvynių, kurie miestą užklupo šių metų vasario pabaigoje.

2022 m. kovo 29 d. Naujojo Pietų Velso nepaprastųjų situacijų tarnyba išleido įsakymą evakuoti Lismoro gyventojus, kai pradėjo kilti vandens lygis Vilsono upėje. Vėliau įsakymai buvo atšaukti, bet kovo 30 d., po to, kai buvo pralaužta miesto centrinį verslo rajoną sauganti užtvanka, jie buvo priimti iš naujo. Meteorologijos biuras pranešė, kad užtvankos aukštis buvo 10,65 m. Kovo 30 d. Vilsono upės lygis Lismore buvo 11,40 m.

Kovo 30 d. Lismoro miesto tarybos pareiškime sakoma: "Vilsono upėje kilo didelis potvynis. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Vilsono upės vandens lygis netoli Lismoro (AHD) gali siekti 12,00 m, todėl gali kilti dideli potvyniai. Galimas tolesnis kilimas."

Kovo 30 d. smarkios liūtys taip pat sukėlė staigių potvynių Ballinoje ir Byrono įlankoje. Byrono įlankoje per 24 valandas iškrito 268,2 mm lietaus, o Naujojoje Italijoje - 400 mm.

Kovo 30 d. duomenimis, Šiaurės upių ir Vidurio šiaurinės pakrantės regionuose galiojo 16 evakuacijos įsakymų, kurie palietė daugiau kaip 26 000 žmonių. Taip pat galiojo penki įspėjimai apie evakuaciją, dėl kurių nukentėjo dar 12 000 žmonių.

Naujojo Pietų Velso valstijos nepaprastųjų situacijų tarnybos (NSW SES) teigė, kad "komandos ir toliau reaguoja į visuomenės pagalbos prašymus, padedamos mūsų agentūrų partnerių, ir nuo praėjusios nakties vidurnakčio reagavo į daugiau nei 1300 iškvietimų, įskaitant 55 gelbėjimo operacijas dėl potvynių". Kariai taip pat buvo dislokuoti padėti nuo potvynio nukentėjusiose vietovėse.

Policija ir vietos žiniasklaida pranešė, kad dėl potvynio į pietus nuo Lismoro dingo vienas žmogus.

Praėjusią savaitę, maždaug nuo kovo 24 d., smarkios liūtys sukėlė staigius potvynius ir upių išsiliejimus. 2022 m. kovo 24-25 d. po smarkių liūčių Coaldale, į šiaurę nuo Graftono, šiaurinėje Naujojo Pietų Velso valstijos dalyje, potvynio metu žuvo vienas žmogus.

Pastarosiomis dienomis kaimyniniame pietrytiniame Kvinslende taip pat smarkiai lijo ir kilo potvyniai. Policija pranešė, kad kovo 28 d. pradžioje Kingsthorpe, į šiaurės vakarus nuo Toowoomba, potvyniui nuplovus automobilį, žuvo vienas žmogus ir keli šunys.

Vienas žmogus dingo be žinios ir vėliau buvo rastas negyvas po to, kai automobilis įstrigo potvynyje North Branch, į pietus nuo Toowoomba. Be to, kovo 28 d. dėl pakilusio Mayall upelio vandens lygio Dalby mieste buvo paskelbta nepaprastoji padėtis dėl potvynių. Keli namai buvo smarkiai apgadinti, o jų gyventojai evakuoti. Valdžios institucijų duomenimis, iš viso nukentėjo apie 2 000 namų.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau