Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

Billas Gatesas įspėja: "Mes dar nematėme blogiausio iš Covid pandemijos

Billas Gatesas (Bill Gates) įspėjo, kad blogiausia Kovido pandemija gali dar tik prasidėti.

Milijardierius filantropas teigė, kad pandemija dar toli gražu nesibaigė. "Mums vis dar gresia pavojus, kad ši pandemija sukels dar labiau plintantį ir dar labiau mirtiną variantą", - sakė jis duodamas interviu laikraščiui "Financial Times".

Nors ir nenorėdamas būti "niūrus ir niūrus balsas", "Microsoft" įkūrėjas tęsė, kad rizika, jog atsiras dar pavojingesnis variantas, yra "gerokai didesnė nei 5 %".

"Mes net nematėme blogiausio", - sakė jis ir pridūrė, kad skubiai reikia ilgiau veikiančių vakcinų, kurios blokuotų infekciją.

sveikata, mokslas, pandemija

MSN praneša: Gatesas, vienas turtingiausių pasaulio žmonių, parašė knygą "Kaip išvengti kitos pandemijos".

Jis ragina sukurti tarptautinių ekspertų komandą - nuo epidemiologų iki kompiuterinių modeliuotojų - kuri nustatytų grėsmes ir pagerintų tarptautinį koordinavimą.

Jis taip pat ragina sukurti pasaulinę reagavimo į epidemijas grupę, kuriai vadovautų Pasaulio sveikatos organizacija, ir teigia, kad būtinos papildomos investicijos.

"Man atrodo keista, kad mes negalėtume pažvelgti į šią tragediją ir pasaulio piliečių vardu nesiimti šių investicijų", - sakė jis.

Pripažindamas, kad karas Ukrainoje šiuo metu dominuoja tarptautinėje darbotvarkėje, jis pridūrė: "Pinigų suma yra labai maža, palyginti su nauda, ir tai bus išbandymas: ar pasaulinės institucijos gali puikiai prisiimti naują atsakomybę?"

Apie pandemiją B. Gatesas perspėja jau ne vienus metus. 2015 m. jis skaitė TED pranešimą apie superviruso grėsmę.

"Jei nebūtų kilusi pandemija, tai būtų buvusi gana neaktuali TED paskaita, - sakė B. Gatesas laikraščiui "The Times".

"Dabar ji buvo peržiūrėta 43 milijonus kartų."

Jis pridūrė, kad šiuolaikinis gyvenimas taip pat nepadeda. "Visi, dirbantys užkrečiamųjų ligų srityje, tiesiog baiminasi žmogaus užkrečiamųjų kvėpavimo takų virusų. Kuo daugiau žmonės keliauja ir kuo stipresnė laukinių rūšių ir žmonių sąveika, tuo didesnė zoonozių tarp rūšių tipo ligų rizika."

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau