Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

Keysas: demokratai nori atsikratyti JAV Konstitucijos, kad įtvirtintų marksizmą

Brighteon.TV laidų vedėjas Alanas Keisas (Alan Keyes) apkaltino demokratus, kad jie nori atsikratyti JAV Konstitucijos ir įtvirtinti marksizmą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

"Demokratai siekia nuversti mūsų konstitucinę sistemą. Ir tokie žmonės kaip [Barakas] Obama, Kamala Harris ir kiti žino, kad jie negali įtvirtinti marksizmo, kol neatsikratys JAV Konstitucijos", - sakė A. Keisas balandžio 25 d. laidos "Pakalbėkime apie Ameriką" epizode, kuriame prie jo prisijungė kolegos iš Brighteon.TV laidų vedėjai Džonas Deimantas (John Diamond) ir Pasipriešinimo merginos Chicks Michelle ir Leah Svensson.

Diamondas, laidos "America Unhinged" vedėjas ir žinomas pranešėjas, sakė, kad Demokratų partiją nuo 1960 m. užvaldė Komunistų partija.

"Demokratų partija yra Komunistų partija. Jie tokie yra nuo tada, kai 1960-ųjų pradžioje nužudė Kenedį. Jie nekenčia Dievo, nekenčia Amerikos, nekenčia laisvės. Jie myli tironiją, ir būtent ten, kur šiandien esame," - sakė teologas.

Diamondas pridūrė, kad demokratai tapo nusiteikę prieš gyvybę, Dievą, laisvę ir viską, už ką pasisakė Tėvai įkūrėjai.

Demokratai padarė viską, ką galėjo, kad laimėtų 2020 m. prezidento rinkimus

Konservatyvių pažiūrų politinis aktyvistas ir rašytojas Keisas ((Alan Keyes) teigė, kad demokratai rėmė 2021 m. sausio 6 d. "sukilimą" ir sukčiavimą, kuris įvyko per 2020 m. prezidento rinkimus. Jis pridūrė, kad demokratai taikosi į tokius žmones kaip Džordžijos respublikonė Marjorie Taylor Greene, nes jie pasisakė už tuos, kurie protestavo prieš rinkimų klastojimą.

Leah Svensson sakė, kad demokratai persekioja ne tik Greene, bet ir Šiaurės Karolinos atstovę Madison Cawthorn ir Arizonos atstovą Paulą Gosarą (Paul Gosar). Ji pridūrė, kad demokratai griebiasi šiaudo kaip tada, kai bandė apkaltinti prezidentą Donaldą Trumpą (Donald Trump) dėl telefoninio pokalbio. Leah taip pat paminėjo bestselerių autoriaus ir režisieriaus Dinesho D'Souza'os dokumentinį filmą "2000 mulų", kuriame parodyta, kaip Džo Baideno (Joe Biden) vadovaujami demokratai padarė viską, kad laimėtų 2020 m. prezidento rinkimus.

Deimantė, kuri taip pat kandidatuoja į Atstovų Rūmus ketvirtojoje Pensilvanijos apygardoje, sakė, kad 2020 m. rinkimai buvo pavogti ir kad 77-ojo įstatymo, leidusio balsuoti paštu, priėmimas pagal Pensilvanijos konstituciją buvo neteisėtas. Jis sakė, kad 77 aktas prieštarauja Konstitucijai, o kiekvienas pateiktas balsavimo biuletenis buvo neteisėtas ir negaliojantis.

Jis pridūrė, kad visose valstijose yra pakankamai įrodymų, jog rinkimai buvo pavogti.

Keisas pažymėjo, kad demokratai neteisingai pavartojo žodį "sukilimas", taikydami jį protestui, kurį žmonės reiškia prieš suklastotus rinkimus. Jis pažymėjo, kad įsitraukimas į rinkimų sukčiavimą rinkimų proceso metu, kad būtų įvesti ir įskaityti netikri arba suklastoti biuleteniai, yra sukilimas.

Buvęs Jungtinių Tautų ambasadorius pridūrė, kad protestas prieš sukilimą yra ne sukilimas, o protestas, o Kapitolijaus kalvos incidentą sukilimu galima vadinti tik tada, kai jis virsta smurtiniu protestu.

Michelle Svensson sakė, kad neseniai jie ėmė interviu iš Couy Griffin iš organizacijos "Cowboys for Trump" apie tai, kas įvyko sausio 6 d. Ji sakė, kad Grifinas buvo suimtas tik už tai, kad stovėjo prie Kapitolijaus ir niekada nebuvo įėjęs į Kapitolijaus pastatą. Michelle pridūrė, kad Griffin buvo apkaltintas įsibrovimu į teritoriją, o tai, anot jos, buvo juokinga, nes ten nebuvo jokių barikadų.

Grifinas buvo pavadintas smurtaujančiu maištininku, nors vienintelis dalykas, kurį jis bandė padaryti, buvo surinkti žmones ir melstis. Mišelė sakė, kad dabar žmonės persekiojami, persekiojami ir nuteisiami vien už tai, kad bando skelbti Jėzaus Kristaus Evangeliją.

Sekite VoteDemocrat.news ir sužinokite daugiau apie Demokratų partiją.

Žemiau žiūrėkite visą balandžio 25 d. laidos "Kalbėkime apie Ameriką" epizodą. "Pasikalbėkime apie Ameriką" su daktaru Alanu Keisiu transliuojama nuo pirmadienio iki penktadienio 1-3 val. per Brighteon.TV.

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip..., todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau