Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 10

Pasiruoškite ekonomikos žlugimo, suklastotų rinkimų, cenzūros ir valdžios tironijos metams

Po vakarykščių kadencijos vidurio rinkimų vienintelė gera žinia yra ta, kad perėmę Atstovų Rūmų kontrolę (kaip šiuo metu prognozuojama, bet dar neįvardyta) iš esmės pristabdėme kai kuriuos demokratų totalinio naikinimo darbotvarkės elementus. Jau vien tai pristabdys demokratų įstatymų leidžiamosios ir vykdomosios valdžios monopolį Amerikoje ir suteiks Amerikos žmonėms šiek tiek atokvėpio bandant prisitaikyti prie nerimą keliančios tikrovės - to, kas bus toliau.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus Mike Adams nuomonę

Štai čia ir prasideda blogos naujienos, nes tai, kas laukia Amerikos (valdant demokratams), bus daugiametė "tamsioji žiema", susijusi su ekonomikos žlugimu, maisto infliacija, cenzūra, tironija, pasauliniu karu ir dar daugiau suklastotų rinkimų.

Iš esmės po praėjusios nakties rinkimų vidurio laikotarpio fiasko pasitvirtino, kad teisūs buvo niūrieji ir niūrieji, o tie, kurie teigė, kad "baltosios skrybėlės" ateis visų gelbėti, liko plūduriuoti vėjyje.

Vilties drumstėjai tik dar labiau pablogino padėtį

Dvejus metus kai kurie "hopiumą" stumiantys žmonės palaikė iliuziją, kad slapta geradarių grupė išgelbės Ameriką, perrinks Trumpą ir surengs masinius areštus prieš išdavikiškus veikėjus, kurie griauna šią valstybę. Mums ne kartą buvo sakoma, kad šių veiksmų terminai yra nukeliami į priekį, laukiant dar vienos svarbios datos, ir kad amerikiečiai tiesiog turi pamatyti, kaip blogai reikalai klostysis, kol gerieji vaikinai įsiverš ir išgelbės padėtį.

Tačiau tikrovė tokia, kad iš tikrųjų jokių realių veiksmų niekada nebuvo imtasi. Visa tai buvo tik istorijos ir pasakojimai, kurie kartais buvo įdomūs, bet niekada nebuvo pagrįsti niekuo, ką būtų galima patikrinti.

Pasirodo, valdžioje beveik neliko gerų vaikinų. Į visą apgailėtiną sistemą įsiskverbė ir dabar jai vadovauja blogi, šėtoniški marksistai ir antiamerikietiškos neapykantos šalininkai, kurie velniškai siekia kuo greičiau sunaikinti šią tautą. Atrodo, kad vieninteliai stabdžiai prieš tai yra valstijų lygmeniu, kur tokie lyderiai kaip Ronas DeSantisas (Ron DeSantis) išsiskiria kaip įstatymų ir tvarkos gynėjai, dirbantys viršvalandžius, kad apsaugotų savo valstijas nuo federalinės tironijos. Ačiū Dievui, kad Amerikoje vis dar yra valstijų, kurios gali apginti savo suverenitetą.

Viltis baigėsi, ir realybė nelauktai įsiveržia į mūsų gyvenimą. Nėra jokios super slaptos "A" komandos, kuri ateitų ir viską sutvarkytų. Todėl turime pripažinti, kad dabar esame žiaurioje realybėje: Demokratai dar tik ruošiasi badui, valiutos žlugimui, benamystei, biologinių ginklų protrūkiams ir branduoliniam karui, kurį jie planuoja sukelti prieš mus visus. Dar net nepradėjome suprasti, kaip blogai bus. Kitaip tariant, per pastaruosius dvejus metus išgyvenome tik apšilimo etapą. Dabar prasideda tikrieji fejerverkai.

Ir niekas mūsų negelbės (išskyrus mus pačius ir Dievą). Visi, kurie sėdėjo ir "stebėjo šou" laukdami pergalės, buvo rimtai apgauti. Galbūt atėjo laikas iš naujo įvertinti savo įsitikinimus ir suprasti, kad niūrieji ir niūrieji visą laiką buvo teisūs.

Dabar nustokite priklausomybę nuo hopiumo "užliūliavimo" ir prisijunkite prie kovos, vykstančios realiame pasaulyje, kitaip tariant, nes hopiumas Ameriką nuvedė tik silpnumo ir neveiklumo keliu. Dabar mes vos laikomės ant paskutinių respublikos likučių ir žvelgiame į totalitarizmo ir masinio genocido bedugnę. Esame per plauką nuo sunaikinimo.

Išgirskite mano trumpą podkasto santrauką apie suklastotus rinkimus čia:

Nuo šios dienos demokratai žino, kad jiems niekada nebereikės atsakyti rinkėjams.

Kadencijos vidurio rinkimai įrodė, kad demokratai žino, jog bet kada gali apgauti ir suklastoti bet kokius rinkimus. Dėl Dievo meilės, jie ką tik į JAV Senatą, nė nemirktelėję, paskyrė smegenų insultą patyrusį žmogų. Jiems, žinoma, nereikia kandidatų, galinčių atlikti pažintines funkcijas, nes Fettermanui (Fetterman), be abejo, bus įtaisytas nuotolinis ausies implantas ir jam bus tiksliai pasakyta, ką sakyti realiuoju laiku, kaip ir Bakui Fojė Džidenui (Buck Foe Jiden). Demokratai nori, kad pareigas užimtų žmogiškieji robotai, nes juos galima lengvai valdyti (ir jie nesugeba savarankiškai mąstyti).

Kalbant apie kontrolę, demokratai taip pat supranta, kad kol jie turi balsavimo mašinas, balsavimo paštu biuletenius, išankstinį balsavimą ir t. t., jie gali suklastoti visus rezultatus.

Šokiruojantis viso to rezultatas yra tas, kad demokratai dabar žino, jog jiems niekada nebereikės atsakyti rinkėjams.

Demokratams nesvarbu, kad daugiau nei 70 proc. vakarykščių rinkėjų teigė esantys nusivylę ar "pikti" dėl vyriausybės politikos. Net jei šis skaičius būtų 90 %, demokratai paprasčiausiai padidintų klastojimo algoritmus, kad tai kompensuotų. Atsiskaitymas rinkėjams demokratams dabar yra sena, atgyvenusi sąvoka, o visas rinkimų teatras tarnauja tik tam, kad suteiktų teisėtumo šleifą visiškai sugadintam procesui, kai į valstybinius postus parenkami ir paskiriami lyderiai, kuriuos niekina tie patys žmonės, kuriems jie teigia atstovaujantys.

Jungtinės Amerikos Valstijos nebėra atstovaujamoji konstitucinė respublika. Tai autoritarinė, monolitinė diktatūra, kurioje kitokios nuomonės visiškai ignoruojamos arba atvirai kriminalizuojamos. Demokratams nė kiek nerūpi mintis, kad rinkėjai taps nepatenkinti didėjančia maisto produktų infliacija ar pasibaigus dyzelinui. Jiems vis tiek nereikia atsiskaityti rinkėjams, tad kodėl jiems turėtų rūpėti, ką iš tikrųjų galvoja rinkėjai?

Nuo šiol demokratams net nereikia apsimesti, kad jie rūpinasi žmonių interesais. Jie gali tiesiog diktuoti savo reikalavimus, kad ir kokie beprotiški jie būtų, ir areštuoti visus, kurie atsisako juos vykdyti.

Nusileiskite ir pasiruoškite ilgai, tamsiai kančios ir žlugimo žiemai.

Viso to esmė? Nors atrodo, kad demokratai gali prarasti Atstovų Rūmų kontrolę (todėl juos vadinu "nuverstais"), jie ruošiasi visoje Amerikoje sukelti ilgus metus truksiantį ekonominį ir socialinį pragarą. Prisiminkite, kad šie bepročiai genocidą vykdė prieš savo pačių rinkėjus, pasitelkę "skiepų" propagandą, dėl kurios žuvo ar buvo suluošinti milijonai žmonių. Jie žudo kūdikius ir tai švenčia. Jie yra blogio demonai, ir nėra nieko, ko jie nepadarytų, kad pabandytų sunaikinti Ameriką ir visą žmoniją. Toks yra jų tikslas: pasaulinis ekonomikos žlugimas ir depopuliacija.

Štai kas atsitinka, kai geri žmonės sėdi ir nieko nedaro, laukdami, kol kas nors kitas ateis jų gelbėti. Tai panašu į tai, ką kadaise pasakė seras Edmundas Burkas (Edmund Burke) (perfrazuojant): Viskas, ko reikia blogio triumfui, yra tai, kad geri žmonės nieko nedarytų.

Mus kamuoja būtent tai: geri vyrai (ir moterys) nieko nedaro, o Amerika dega iki pamatų. Atrodo, kad žmonės taip priprato prie kančios, kad nebeatpažįsta žlugimo, kai jis vyksta realiu laiku.

Netrukus net kairieji negalės paneigti, kaip blogai darosi, tačiau jie psichologiškai įpratę visada dėl to kaltinti ką nors kitą, o ne savo pačių korumpuotus, blogos valios lyderius, kurie sąmoningai bando išnaikinti žmoniją.

Visą istoriją skaitykite šiandienos "Situation Update" podkaste čia:

Šaltinis su nuorodomis: Planet-Today.com pasaulio naujienos.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Ir žinote, Adamsas teisus, mes esame užliuliuoti pažadais, kad ateis iš kitur geras: dėdė" ir išgelbės Lietuvą... Jeigu, patys, žmonės nedalyvaus, nematys, ir taikstysis su valdžios pateiktais įstatymais... lygiai bus tas pats, ir pas mus ateis niūrus metai... O, tai galime matyti... Manau, dabar bus palengvėjimas, nes valdžia nežinos ką daryti... o po mėnesių bus dar didesnis žmonių engimas, nuomonės tironija ir t.t. Žmonės, niekas neateis čia mūsų negelbės... reikia pagaliau po truputi reikalauti ir valdžios, seimo narių ataskaitų, ką jie padarė gero, būtent dėl mūsų... Rašykime savo apygardos , valdžios atstovams laiškus, su ataskaita, ką jie padarė dėl mūsų ir kokius įstatymus priiminėjo... juk tai nesunku? Dabar visi valdžios atstovai dirba, nuotoliniu būdų užveskime juos el. paštą... su ataskaitomis ir reikalavimais ir pareikalaukime atsakymų... Manau laikas suvokti ir pabusti... o bus dar blogiau.O atėjus rinkimams jų laiškus, jiems ir pakiškime, ką jie nuveikė kaip įrodymus. seimo darys yra 141... Jų nėra daug... pradėkime šiandiena iš kiekvieno reikalauti ataskaitų už šiuos metus. Seimo narių kontaktus manau lengva rasti... Jeigu kiekvienas žmogus jiems pateiktu atsakyti į kiekvieno piliečio laišką, o mūsų dar yra Lietuvoje likę nemažai, jie gal suvoktu... kad mes bundame...  Patiko pasidalinkite. Jei, turite, kas "laiško šabloną"  pasidalinkite "telegram"  .... žinoma, jei žmonės pagaliau nori būti pilietiški, ir bent pakelti kelis pirštus... išsiųsti jiems laiškus.... Padarykime jiems Lietuvos bangą! Tikėjimas ir nieko nedarymas, JAU tampa prabanga. Nes ir man jau nervai nelaiko.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau