Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugpjūčio » 26

Stulbinančiuose vaizdo įrašuose matyti, kaip australai pagaliau atsibudo ir kovoja. Kada tą patį padarys amerikiečiai?

Tai oficialu. Jei nebuvau įtrauktas į potencialių "vidaus teroristų", kuriuos mūsų vyriausybė seka dėl konservatyvių įsitikinimų, patriotinių jausmų, Konstitucijos gynimo ir krikščioniškos pasaulėžiūros, sąrašą, tai šis straipsnis tai padarys. Matau, kas dabar vyksta Australijoje, ir galvoju, ar amerikiečiai nepradės elgtis taip pat, ir už tai būsiu pavadintas maištininku ar dar kažkuo.

(JD Ruckerio straipsnis perspausdintas iš NoQReport.com)

Tačiau yra dvi realybės, su kuriomis turime susitaikyti. Pirma, tik be galo maža dalis dešiniųjų pažiūrų amerikiečių nori smurto. Jis turėtų būti kraštutinė priemonė, ir nors daugelis mano, kad esame netoli, labai nedaugelis mano, kad jau esame prie to priartėję. Antra, esu tikras, kad jau kurį laiką esu sąraše. Jei skaitote šią svetainę ar kitas panašias, kurios kalba tiesą apie pandemijos panikos teatrą, plačiai paplitusį rinkėjų klastojimą 2020 m. rinkimuose ar patriotų teises, kurias atmeta mūsų pačių vyriausybė, tikriausiai taip pat jau esate sąraše.

Australijoje tokių sąrašų nėra. Jie nuėjo taip toli, kad iš esmės visus piliečius paskelbė valstybės priešais, nes įvedė drakoniškiausias uždarymo taisykles, kokias per pastaruosius dešimtmečius yra mačiusi bet kuri Vakarų valstybė. Kad ir kaip blogai būtų Amerikoje, mes vis dar esame gana laisvi, palyginti su tais, kurie kenčia nuo Kovido tironijos apačioje.

Jie pradeda priešintis. Žiūrėkite:

Jų nerimo šaltinis - vis spartėjanti ir besiplečianti tironija, kurią jiems primeta jų vyriausybė. J. D. Heyeso (JD Heyes) straipsnyje paaiškinamos kelios Australijos žmonių, kuriuos išrinko jų išrinktieji, nuolatinės kovos dalys:

Australija tampa visiškai sovietine dėl COVID-19: Vyriausybės pareigūnai dabar skatina piliečius išduoti draugiškai besikalbančius kaimynus.

Kaip jau rašėme, Vakarų lyderiai įrodo, kad giliai širdyje jie iš tikrųjų yra tironai, kaip ir autoritariniai režimai, kuriems, kaip jie teigia, priešinasi, kaip vis dažniau matome COVID-19 amžiuje.

JAV demokratų lyderiai vienas po kito uždarinėjo savo bendruomenes ir valstijas, o paskui laikė jas užrakintas kuo ilgiau, taip sunaikindami darbo vietas, ekonomiką ir nesuskaičiuojamą daugybę gyvybių. Tie patys lyderiai ragino piliečius skiepytis, manydami, kad jei jie pasiskiepys, galės susigrąžinti savo gyvenimus. Tačiau dabar jie ištraukė kilimėlį skiepytiems žmonėms, reikalaudami, kad net ir paskiepyti jie parodytų įrodymus, jog gali dalyvauti visuomenės gyvenime, ir vis tiek būtų priversti nešioti kaukę.

Tie patys dalykai vyksta Kanadoje, Europoje ir kitur Vakarų įtakos zonoje, įskaitant Australiją, kur tironiška vyriausybė ne tik pasitelkė šalies kariuomenę, kad užtikrintų COVID apribojimus, bet ir elgiasi panašiau į senąją Sovietų Sąjungą. "LifeSite News" praneša, kad padėtis apačioje kasdien vis blogėja:

Australijos pareigūnai, įteisinę Naujojo Pietų Velso (NSW) įsakymą likti namuose, nurodė savo piliečiams pranešti apie visus COVID taisyklių pažeidimus, įskaitant kaimynų ir bendradarbių daromus pažeidimus.

"Nenusiminkite", - praėjusio mėnesio pabaigoje per spaudos konferenciją liepė Liberalų partijos vadovė premjerė Gladys Berejiklian. "Jei matote, kad kas nors elgiasi netinkamai, praneškite apie tai."

Ji žengė dar toliau ir paragino Australijos piliečius pranešti "apie viską, kas neatitinka sveikatos taisyklių", bet kur ir bet kada, įskaitant draugus, bendradarbius ir kaimynus. Iš Vakarų demokratinės valstybės vadovės lūpų ši žinia kelia šiurpą.

"Dr. Keris Čantas (Kerry Chant), vyriausiasis Naujojo Pietų Velso (NSW) medicinos pareigūnas, taip pat stengiasi užtikrinti žmonių saugumą, neskatindamas socialinio bendravimo ir kaimyniškų mainų", - pridūrė "LifeSite News".

Anksčiau liepos mėnesį vykusioje spaudos konferencijoje K. Chant sakė, kad "nors žmogaus prigimtyje yra įsitraukti pokalbiai su kitais, būti draugiškam, deja, dabar tam netinkamas metas".

"Dabar yra metas, kai reikia iki minimumo sumažinti savo bendravimą su kitais žmonėmis", - tęsė Chantas, netgi ragindamas žmones nesustoti ir nesikalbėti vieni su kitais, jei jie mato draugus maisto prekių parduotuvėje.

"Net jei turite kaukę, nemanykite, kad ji suteikia visišką apsaugą. Norime būti visiškai tikri, kad eidami kasdieniame gyvenime nesusiduriame su niekuo kitu, kas keltų pavojų", - tęsė Chant.

O dar praėjusią savaitę šalies vyriausybė pradėjo operaciją "Pasilik namuose", kuri yra savaime suprantama ir kurioje dalyvauja "21 000 darbuotojų, įskaitant 18 000 policijos pareigūnų ir 800 Australijos gynybos pajėgų (ADF) narių, operacija, skirta visuomenės sveikatos įsakymams vykdyti", pranešė Australijos ABC News.

"Užteks, užteks", - pareiškė D. Berejikliano policijos ir skubios pagalbos tarnybų ministras Deividas Eliotas (David Elliott). "Jei [pažeisite COVID apribojimus], gausite baudą" - 5 000 dolerių.

Toliau jis sakė, kad pareigūnai "turėjo sugriežtinti galiojančius visuomenės sveikatos įsakymus dėl mažumos, kuri jais pasinaudojo".

Taip, ta mažuma australų, kurie vis dar kvailai tikėjo, kad gyvena laisvoje šalyje. Australijos teisininkų aljansas, viena iš šalies teisininkų grupių, apibendrintai pareiškė, kad kariuomenės pasitelkimas COVID apribojimams vykdyti yra šiek tiek "pavojingas precedentas".

"Gynybos pajėgų personalo vaidmuo turi būti aiškiai apibrėžtas, - pareiškė ALA. Grupė teigė, kad Australijos vyriausybė turi apibrėžti, ką kariuomenė "darys, kad padėtų valdyti atsaką į virusą".

Tačiau ar viso to apskritai reikia? Žinoma, kad ne.

"Per pastarąjį mėnesį Naujojo Pietų Velso valstijoje padaugėjo Wuhan viruso atvejų. 2021 m. rugpjūčio 15 d. iš maždaug 8 mln. gyventojų 0,31 proc. gyventojų buvo nustatyti teigiami testai, o mirčių skaičius, susijęs su KOVID, šiuo metu yra 0,001 proc. ir iš viso mirė 111 asmenų iš 8 000 000", - pažymėjo "LifeSite News".

Taigi iš tiesų kalbama tik apie valdžią, o ne apie "COVID mokslą", kaip kad yra visuose vis labiau tironiškuose Vakaruose.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Ar tai Amerikos pasipriešinimo preliudija?

Tų, kurie mano žodžius pavadins "raginimu smurtauti", kalbėkime aiškiai. Aš nepropaguoju jokių neteisėtų veiksmų, ypač tokių, kurie apima smurtą, turto naikinimą ar žalą, kurią teikia mano bičiuliai patriotai. Pilietinis nepaklusnumas, teisėti protestai, teisingi ieškiniai ir garsiai reiškiamas mūsų nepasitenkinimas - visa tai yra būtinos priemonės, padedančios užkirsti kelią blogiausiam scenarijui.

Šių dalykų reikalauju ne todėl, kad noriu pilietinio karo. Šių dalykų reikalauju tam, kad išvengtume neišvengiamo pilietinio karo, jei įvairios mūsų valdžios institucijos ir toliau eis Australijos Kovido tironijos keliu. Ir, kaip amerikiečiai yra linkę daryti, sunku įsivaizduoti, kad jei mūsų vyriausybė pasivys Australijos priespaudos lygį, kad mes ties tuo sustosime. Mes paprastai einame dideliais žingsniais, o tai reiškia, kad mūsų vyriausybė ir toliau spaus totalitarizmo link, jei leisime jai žengti daug toliau, nei ji jau žengė.

Taip yra ne tik Australijoje. Prancūzija, Izraelis, Kanada ir kitos "laisvos" tautos patiria įvairaus laipsnio ir iteracijų Kovido tironiją. Galbūt čia, Kalifornijoje, yra blogai, bet aš puikiai suprantu, kad viskas gali būti daug blogiau, jei dabar neatsistosime ir viso to nesustabdysime. Tai reiškia, kad mes protestuojame. Tai reiškia, kad pateiksime ieškinius. Tai reiškia, kad pakilsime nuo savo užpakalių ir imsimės veiksmų. Susižavėjimo rašymas tviteryje nesiskaito. Mums reikia tikro aktyvizmo, o to negalima daryti iš "iPhone".

Didžiausia mūsų valdžios baimė yra žmonės. Jie gali jaustis saugūs, kad dauguma yra paklusnūs ir nuolankūs, tačiau būtent čia slypi dabartinis siekis užgniaužti visus nesutinkančius balsus. Štai kodėl sudaromi sąrašai. Štai kodėl suimami žmonės už stovėjimą ant Kapitolijaus laiptų. Jie nustato žmones, kurie nebus avys, nes būtent šie žmonės kelia didžiausią grėsmę jų niekingai dienotvarkei.

Aš nesu nusiteikęs prieš vyriausybę. Tinkamas konstitucinės respublikos, kurią turėtume įkūnyti, laikymasis yra geriausia valdymo forma, kokią tik žmogus kada nors sukūrė. Tai iš dalies buvo įgyvendinta per visą mūsų istoriją ir tai gali būti įgyvendinta vėl, jei sugebėsime padaryti galą klastingai, globalistinei darbotvarkei, kuri vyksta visos šalies valdžios salėse. Tačiau to neįvyks, kol tikri patriotai sėdės rankas sudėję ir tikėsis geriausio.

Ateina laikas. Gali būti, kad jis jau atėjo. Jei lauksime, kol persekiojimas įsigalės iki galo, bus per vėlu. Privalome užkirsti kelią jam pasireikšti pačia pilniausia forma jau dabar.

Tiesos sakymo pavojus sumažėja, jei dirbame kartu

Patriotams darosi vis sunkiau ignoruoti gilų tiesos slopinimą, kuris šiandien vyksta Amerikoje.

Per visus savo žurnalistinio darbo metus niekada nesulaukiau tiek grasinimų ir nebuvau puolamas didžiųjų bendrovių, tokių kaip "Google" ir "Facebook", kaip 2021 metais. Sakyčiau, kad nuo tada, kai pradėjome rašyti apie plačiai paplitusį rinkėjų sukčiavimą, vyriausybės remiamą pandemijos panikos teatrą, vakcinų slėpimą, kritinę rasių teoriją ir įvairias neomarksistines bei šėtoniškas darbotvarkes, per kelis mėnesius į mane buvo nukreipta daugiau atakų nei per visą ankstesnį gyvenimą.

Kalbėti tiesą darosi vis sunkiau, kai taip siautėja cenzūra ir slopinimas. Iki 2020 m. nebuvau "sąmokslo teorijų šalininkas" ar "kovotojas prieš vakserius", bet jei per pastaruosius 18 mėnesių demaskuojamo melo antplūdis mus ko nors ir išmokė, tai to, kad negalime tikėti tuo, ką mums sako "tiesos arbitrai". Už kiekvieno pranešimo slypi tam tikra darbotvarkė, kiekvieną istoriją lemia tam tikras pasakojimas ir daugybė milžiniškų priedangų, kuriomis siekiama išlaikyti mases nežinioje.

Štai kodėl mes kuriame naujienų agentūrų tinklą, kurios nori prieštarauti naratyvui ir atskleisti tiesą. Mums reikia pagalbos. Užmezgame tvirtą partnerystę su panašiai mąstančiomis naujienų agentūromis ir drąsiais žurnalistais. Net kai "Big Tech" mus slopina, sąžiningi pranešimai, kuriuos jie bando užgniaužti, randa kelią į patriotų akis ir ausis visoje šalyje. Padedami naujų turinio partnerių, tokių kaip "The Epoch Times" ir "The Liberty Daily", pradedame pastebėti realų poveikį.

Šiuo metu mūsų tinklą sudaro devynios svetainės:

Dalis mūsų turinio yra paskleista visose šiose svetainėse. Kitas turinys yra unikalus. Didžiąją dalį to, ką skelbiame, rašome patys, tačiau taip pat naudojamės ir tais, kurie noriai leidžia mums dalytis jų kokybiškais straipsniais, vaizdo įrašais ir podkastais. Geriausią turinį renkame iš kitų konservatyvių svetainių, kurios suteikia mums leidimą juos perspausdinti. Nesivadovaujame egoizmu; mieliau paskelbčiau tinkamai priskirtą istoriją, parašytą tokių ekspertų kaip daktaras Džozefas Merkola (Joseph Mercola) ar "Natural News", nei ją perrašinėčiau, kaip mėgsta daryti daugelis leidinių. Mes čia ne tam, kad prisiimtume nuopelnus. Esame čia tam, kad skleistume tiesą.

Apie tai jau daug kartų esu sakęs anksčiau. Kartkartėmis šį pagalbos prašymą performuluoju, paimdamas aktualiausią dienos žinią ir atitinkamai pakoreguodamas istoriją. Šį tinklą aptarėme ankstesniuose straipsniuose. Dabar metas pakalbėti apie pagalbą. Pirmiausia mums reikia toliau išsamiai aprašytos finansinės pagalbos. Tačiau mums taip pat praverstų daugiau rašytojų, norinčių savanoriškai pasidalyti savo mintimis dėl žinios skleidimo. Susidomėjusieji turėtų susisiekti su manimi tiesiogiai.

Kalbant apie pinigus, mūsų padėtis atrodo geriau nei pastaruoju metu, tačiau šiuo metu jaučiame atotrūkį tarp pajamų ir išlaidų, kurio nepajėgiame įveikti vien paspaudimų reklamomis ir "MyPillow" reklamomis (beje, reklaminis kodas "NOQ").

Kad įveiktume pajamų atotrūkį ir išlaikytume šių svetainių veikimą, mūsų poreikiai svyruoja nuo 2200 iki 7800 JAV dolerių per mėnesį. Pavyzdžiui, 2021 m. gegužė buvo nuostabi, ir mes beveik pasiekėme pusiausvyrą. Birželio mėn. pajamos geriausiu atveju buvo vangios, todėl didelį skirtumą turėjome kompensuoti iš savo kišenės. Tačiau mes ne tik stengiamės išbristi iš raudonosios zonos. Jei ir kai pradėsime gauti pakankamai įmokų, kad galėtume plėstis, tai ir padarysime. Tik nedaugelis pradeda dirbti žurnalistiką, kad pabandytų praturtėti, ir mes tikrai nesame tarp tų, kurie tai daro. Mūsų sėkmę lemia tiesos skleidimas, pelningas ar ne.

Geriausias būdas, kuriuo galite padėti mums augti ir toliau žmonėms teikti tinkamas naujienas ir nuomones, yra aukoti. Esame dėkingi už viską, nesvarbu, ar tai būtų doleris, ar 10 000 dolerių. Viskas priartina mus prie stabilumo taško, kai galėsime samdyti rašytojus, redaktorius ir pagalbinį personalą, kad žinia "Pirmiausia - Amerika" skambėtų garsiau. Mūsų "Giving Fuel" puslapyje lengva paaukoti vienkartinę arba mėnesinę auką. Taip pat galite aukoti per "PayPal" arba "Bitcoin". Bitcoin: 3A1ELVhGgrwrypwTJhPwnaTVGmuqyQrMB8

Laiko liko nedaug. Pasauliui ritantis radikalaus progresyvizmo link, teisingos žurnalistikos poreikis dar niekada nebuvo toks didelis. Tačiau šiais laikais mums reikia kuo daugiau konservatyvios žiniasklaidos balsų. Padėkite išlaikyti NOQ Report ir kitas tinklo svetaines. Mūsų pažadas yra toks: Mes niekada neparduosime Amerikos. Jei tai reiškia, kad kurį laiką ar net neribotą laiką turėsime kovoti, tebūnie. Pirmiausia sąžiningumas. Pirmiausia tiesa. Pirmiausia Amerika.

Ačiū ir telaimina Dievas, JD Rucker

Read more at: NoQReport.com and MedicalTyranny.com.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau