Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 4

Nancy Pelosi reikalauja "griežčiausio įmanomo karinio atsako" Rusijai

Po susitikimų su pareigūnais Varšuvoje ir Kijeve Nancy Pelosi (Nancy Pelosi) paragino imtis "griežčiausių įmanomų" karinių atsakomųjų veiksmų dėl Rusijos išpuolio prieš Ukrainą.

Ji pridūrė, kad Vakarų neturėtų atbaidyti Maskvos atsakomųjų veiksmų grėsmė.

Pirmadienį susitikusi su Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda (Andrzej Duda), N. Pelosi sakė, kad Vašingtonas ir jo sąjungininkai turi sustiprinti savo pastangas prieš Maskvą, reikalaudami "griežčiausio įmanomo karinio atsako" ir "griežčiausių sankcijų", kad "parodytų, jog tai netoleruotina".

"Neturėtume daryti nieko mažiau dėl Rusijos keliamos grėsmės", - reziumavo ji.

RT praneša: Atstovų Rūmų pirmininkė taip pat pažymėjo, kad JAV delegacija "aptarė JAV ir Lenkijos partnerystės svarbą teikiant saugumo, ekonominę ir humanitarinę pagalbą Ukrainai", taip pat "NATO aljanso stiprinimo svarbą".

Abi šalys skyrė daug karinės technikos ir kitos pagalbos Ukrainos karo veiksmams: Vašingtonas išleido dešimtis milijardų, kad aprūpintų šalį sunkiaja artilerija, dronais, sraigtasparniais, šarvuotomis transporto priemonėmis, šaudmenimis, šaulių ginklais ir kitais ginklais. Vakarų šalys taip pat pradėjo griežtų sankcijų kampaniją, kuria siekiama "izoliuoti" ir "paralyžiuoti" Rusijos ekonomiką, reaguojant į karinę operaciją.

Savo pareiškime po susitikimo Prezidentas A. Duda sakė, kad abi šalys taip pat aptarė, kaip toliau stiprinti NATO "rytinį flangą" po to, kai dėl kelių JAV dislokavimo operacijų karių skaičius Europoje viršijo 140 000, iš kurių daugelis dislokuoti rytuose.

Pastarosiomis savaitėmis Varšuva pateikė keletą svarbių saugumo pasiūlymų tiek sau, tiek Ukrainai, ragindama Jungtines Valstijas sudaryti palankesnes sąlygas karo lėktuvų perdavimui Kijevui, taip pat JAV karių ir net branduolinių pajėgų dislokavimui Lenkijos teritorijoje. Rusijos pareigūnai ne kartą ragino neleisti Ukrainai tiekti papildomų ginklų ir įspėjo, kad branduolinių ginklų dislokavimas Lenkijoje sukeltų atsakomąjį Maskvos atsaką. 

Pelosi vizitas į Lenkiją įvyko po "netikėto" sustojimo Kijeve praėjusį savaitgalį, kur ji ir kiti JAV įstatymų leidėjai susitiko su Ukrainos Prezidentu Volodymyru Zelenskiu (Volodymyr Zelensky) ir kitais aukštais pareigūnais. Po šios kelionės paskelbtame pareiškime N. Pelosi pareiškė, kad "Amerika tvirtai palaiko Ukrainą" ir "bus su jumis, kol kova bus baigta".

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip..., todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau