Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 15

Tulsi Gabbard: Bidenas nori, kad Rusijoje pasikeistų režimas

Buvusi kongresmenė Tulsi Gabbard (Tulsi Gabbard) "Fox News" žiūrovams sakė, kad JAV prezidentas naudojasi konfliktu Ukrainoje siekdamas "pakeisti režimą Rusijoje" ir pamaitinti karinės pramonės kompleksą.

Tuo tarpu Amerikos sąjungininkai Europoje moka už tai, kad Džo Baidenas kuria savo "naująją pasaulio tvarką".

Gabbard teigė: "Tai, ką ji sakė, yra labai svarbu: "Džo Bidenui tai netgi naujos pasaulio tvarkos kūrimas. Mes turime jai vadovauti, - sako jis, ir jis bando tai padaryti, net jei tai reiškia, kad prives mus prie branduolinės katastrofos slenksčio."

Informaciniai karai praneša: Buvusi Havajų kongresmenė, penktadienį pavaduojanti "Fox" laidos vedėją Tukerį Karlsoną (Tucker Carlson), griežtai pasmerkė Baideno administracijos prieš Rusiją nukreiptas sankcijas, kurios, pasak jos, tik pakenkė JAV ir Europai, o Rusija gauna rekordinį pelną iš energetikos.

"Europą šiuo metu krečia didžiulė energetikos krizė", - pareiškė ji, paminėdama rekordines elektros energijos kainas Prancūzijoje, viešojo apšvietimo mažinimą ir gresiantį šildymo trūkumą Vokietijoje, energijos naudojimo namuose ir įmonėse apribojimus Jungtinėje Karalystėje ir Ispanijoje.

"Kodėl visa tai vyksta?" - tęsė ji, prieš atsakydama: "Dėl Džo Baideno sankcijų, kurios yra ne kas kita, kaip šiuolaikinė apgultis. Džo Baidenas (Joe Biden) sukūrė tiekimo problemą, iš kurios dabar pelnosi Rusija."

Po to, kai vasario mėnesį Maskva pradėjo karinę operaciją Ukrainoje, JAV ir ES Rusijai taikė daugybę ekonominių sankcijų. JAV taip pat nutraukė rusiškos naftos ir dujų importą, o ES pradėjo palaipsniui atsisakyti Rusijos energijos eksporto. Tačiau kelioms Europos šalims atsisakius už rusiškas dujas mokėti rubliais, kaip reikalauja Maskva, ir bloko sankcijoms trukdant atlikti dujotiekių techninę priežiūrą, ES, kuriai Rusija tiekia apie 40 % dujų, susiduria su sparčiai augančiomis energijos kainomis ir infliacija.

Tuo tarpu tikimasi, kad Rusija šiemet padvigubins savo pelną iš dujų.

JAV tuo pat metu pumpuojant į Ukrainą dešimtis milijardų dolerių vertės ginklų, Gabbard teigė, kad konfliktas šioje šalyje "niekada nebuvo susijęs su morale".

Tai ne apie Ukrainos žmones ar "demokratijos apsaugą", - pareiškė ji. "Tai susiję su režimo pakeitimu Rusijoje ir šio karo išnaudojimu NATO stiprinimui bei karinio-pramoninio komplekso maitinimui".

"Džo Baidenui tai netgi naujos pasaulio tvarkos įvedimas. Mes turime jai vadovauti, - sako jis, ir jis bando tai padaryti, net jei tai reiškia, kad turime atsidurti ant branduolinės katastrofos slenksčio."

J. Bidenas yra viešai pareiškęs, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) "negali likti valdžioje" - šį komentarą Baltiesiems rūmams vėliau teko atšaukti. Kovo mėnesį JAV vadovas taip pat sakė žurnalistams, kad "ten bus nauja pasaulio tvarka, ir mes turime jai vadovauti." Šį teiginį vėliau pakartojo jo patarėjas Brajanas Deizas (Brian Deese), kuris dideles energijos sąnaudas apibūdino kaip kainą už "liberalios pasaulio tvarkos ateities kūrimą".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau