Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 26

Putinas suteikia Edwardui Snowdenui Rusijos pilietybę

Praėjus keliems mėnesiams po Rusijos invazijos į Ukrainą, kai kurie JAV žiniasklaidos atstovai pradėjo klausinėti: "Kur yra Edwardas Snowdenas? Informatorius tyli nuo tada, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą", - kaip rašoma vienoje balandžio mėnesio "Newsweek" antraštėje. Dėl Ukrainos puolimo NSA demaskuotojas aiškiai atsidūrė labai nepatogioje padėtyje, todėl "Twitter" tinkle jis santykinai tylėjo. Rusijos vyriausybė suteikė jam prieglobstį nuo tada, kai jis 2013 m. birželio mėn. pabėgo iš Honkongo, nes buvo "ieškomas" už tai, kad atskleidė NSA ir JAV žvalgybos neteisėtą masinį šnipinėjimą šalies viduje. 

Pirmadienį Rusijos valstybinė žiniasklaida paskelbė sprogstamąją antraštę ir naują informaciją apie E. Snowdeno likimą: "Putinas pasirašo dekretą, kuriuo Snowdenui suteikiama Rusijos pilietybė", skelbia valstybinė agentūra "RIA Novosti". TASS taip pat praneša, kad V. Putinas suteikė Edvardui Snowdenui Rusijos pilietybę.

Pagal oficialų Rusijos prezidento dekretą...

"Vadovaudamasis Rusijos Federacijos Konstitucijos 89 straipsnio "a" dalimi, nusprendžiu: priimti į Rusijos Federacijos pilietybę šiuos asmenis: Edvardas Džozefas Snoudenas (Edward Joseph Snowden), gimęs 1983 m. birželio 21 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose."

Tai absoliučiai milžiniškas įvykis ir didelis bei nuoseklus Kremliaus nykštys į akis Vašingtonui tuo metu, kai abi šalys artėja prie tiesioginės konfrontacijos ir karo Ukrainoje. Dekretas neabejotinai dar labiau padidins įtampą jau tuo metu, kai Vašingtonas svarsto dar didesnes sankcijas.

Pasak Rusijos "Sputnik", "Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas (Dmitry Peskov) taip pat patvirtino, kad Rusijos pilietybė E. Snowdenui suteikta pastarojo prašymu".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau