Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Gegužės » 5

Ispaniją užklupo potvyniai

2022 m. gegužės 03 d. pietryčių Ispanijos Valensijos regioną užklupus lėtai siaučiančiai audrai, atnešusiai labai smarkias liūtis, ugniagesiai gelbėtojai ir policija gelbėjo žmones iš užtvindytų transporto priemonių.

AVAMET (Valensijos meteorologijos asociacija) pranešė, kad per 24 valandas iki 2022 m. gegužės 3 d. keliose Valensijos vietovėse iškrito daugiau kaip 200 mm lietaus. Camins al Grau mieste esančioje meteorologijos stotyje užfiksuota 260,9 mm. Gegužės 4 d. pradžioje buvo užfiksuotas dar vienas gausus lietus. Gegužės 4 d. skubios pagalbos tarnyba 112 Valensija pranešė, kad per 4 valandas Algemešio savivaldybėje iškrito 70,4 mm kritulių.

Valensijos regione ugniagesiai gelbėtojai išgelbėjo kelis potvynio vandens įkalintus automobilių keleivius Paternoje. Ugniagesiai atliko daugiau kaip 50 operacijų, o vietos policija - 94 operacijas. Mieste buvo užtvindyti mažiausiai keturi kelių tuneliai. Buvo uždarytos kai kurios mokyklos, nutrauktas arba sustabdytas geležinkelio susisiekimas.

Kitose šalies dalyse pastarosiomis dienomis taip pat buvo užfiksuoti nepalankūs orai. Gegužės 02 d. kruša ir smarki liūtis sukėlė potvynius ir nuostolius kai kuriose Mursijos regiono dalyse. Mursijos avarinių tarnybų duomenimis, 2022 m. gegužės 02 d. per 1 valandą iškrito apie 30 mm lietaus, kuris sukėlė potvynį Karavaka de la Kruso mieste. Skubios pagalbos tarnybos (112 Murcia) reagavo į 48 su oro sąlygomis susijusius incidentus, įskaitant 6 gelbėjimo operacijas. Smarki kruša padarė žalos Bullas, Mula ir Yecla vietovėse.

Nuo krušos ir smarkaus lietaus nukentėjo ir šiauriau esantys rajonai, įskaitant dalį sostinės Madrido. Madridas 112 pranešė apie 29 incidentus, įskaitant 16 potvynio vandens valymo operacijų, daugiausia Leganes ir Mostoles vietovėse.

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau