Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 11

Sąmokslas tapo realybė: FDA pagaliau pripažino, kad kovidinės vakcinos sukelia kraujo krešulius

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) pakeitė savo rekomendacijas dėl "Janssen" ("Johnson & Johnson") "vakcinos" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), kuri, kaip dabar pripažįsta federalinė agentūra, sukelia kraujo krešulius.

FDA pranešime spaudai aiškinama, kad "Janssen" injekcija dabar ribotai leidžiama naudoti 18 metų ir vyresniems asmenims dėl trombozės su trombocitopenijos sindromu (TTS), "retų ir potencialiai gyvybei pavojingų kraujo krešulių sindromo kartu su mažu trombocitų kiekiu kraujyje, kurio simptomai pasireiškia praėjus maždaug vienai-dviem savaitėms po vartojimo".

Kitaip tariant, po to, kai žmogui sušvirkščiama Janssen, potencialiai gyvybei pavojingi kraujo krešuliai gali susidaryti vos per vieną savaitę. Nepaisant to, FDA teigia, kad Janssen injekcijos "nauda" nusveria riziką ir kad žmonės vis tiek turėtų stoti į eilę, kad ją gautų.

"Faktų lapelyje sveikatos priežiūros darbuotojams, skiriantiems vakciną" dabar atsispindi FDA patvirtintas "Janssen" naudojimo būdas. Jo pradžioje pateikiamas įspėjimas, kuriame apibendrinama TTS rizika, taip pat patikslinta informacija apie kraujo krešulių riziką esant mažam trombocitų kiekiui kraujyje.

"Pripažįstame, kad "Janssen COVID-19" vakcina vis dar atlieka svarbų vaidmenį reaguojant į dabartinę pandemiją Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visoje pasaulio bendruomenėje", - sakė FDA Biologinių vaistų vertinimo ir tyrimų centro direktorius Peteris Marksas (Peter Marks).

"Mūsų veiksmai atspindi mūsų atnaujintą TTS rizikos analizę po šios vakcinos vartojimo ir apriboja vakcinos naudojimą tam tikriems asmenims."

Tiek FDA, tiek CDC žinojo apie riziką širdžiai, bet vis tiek stūmė kovidų skiepus

Marksas toliau didžiavosi, kad FDA pakeitimai rodo, jog federalinė agentūra yra pasiryžusi išlaikyti patikimas saugos ir priežiūros sistemas ir "užtikrinti, kad mokslas ir duomenys būtų mūsų sprendimų pagrindas".

"Atidžiai stebėjome "Janssen COVID-19" vakciną ir TTS pasireiškimą po jos suleidimo ir, remdamiesi atnaujinta mūsų saugos priežiūros sistemų informacija, peržiūrėjome ESA", - pridūrė M. Marksas.

"Agentūra ir toliau stebės "Janssen COVID-19" vakcinos ir visų kitų vakcinų saugą ir, kaip ir visos pandemijos metu, kruopščiai vertins naują saugumo informaciją."

Praėjusių metų balandį Prancūzijoje įsikūręs nepriklausomas vaistų vertinimo centras Centre territorial d'Information indépendante et d'Avis pharmaceutiques (CTIAP) patarė dėl saugumo rizikos išimti iš rinkos visas COVID injekcijas, ne tik "Janssen".

Du mėnesiai prieš tai FDA ir JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) kartu paskelbė, kad konkrečiai "Janssen" injekcija bus "sustabdyta", kol bus atliktas tyrimas dėl šešių praneštų TTS atvejų, susijusių su šia injekcija.

Kaip tik tuo metu, kai CTIAP patarė išimti iš rinkos visas injekcijas, įskaitant "Janssen", FDA ir CDC atšaukė sustabdymą ir vėl atnaujino "Janssen" injekcijų vartojimą.

FDA vis dar tvirtina, kad TTS rizika yra "nedidelė" ir kad verta švirkštis. Federalinė agentūra ir toliau stumia "Janssen" injekciją žmonėms, kurie nenori kitų mRNA (pasiuntinių RNR) injekcijų, kurias gauna dauguma žmonių.

"FDA yra įdiegusi patikimą saugos priežiūros sistemą, skirtą COVID-19 vakcinų, patvirtintų ir leidžiamų naudoti skubos tvarka, saugai stebėti", - toliau skelbė FDA.

"FDA stebi COVID-19 vakcinos saugą naudodama pasyviąsias ir aktyviąsias saugos priežiūros sistemas, bendradarbiaudama su CDC, Medicinos ir medicinos paslaugų centrais, Veteranų reikalų departamentu ir kitomis akademinėmis bei didelėmis nevyriausybinėmis sveikatos priežiūros duomenų sistemomis."

Naujausias naujienas apie Fauci gripo vakcinos sukeltus sužalojimus ir mirtis galite rasti svetainėje VaccineInjuryNews.com.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau