Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 23

ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti jų mirtingumą žmonėms.

Tyrimas pirmą kartą buvo paskelbtas 2022 m. vasario mėnesį, likus keliems mėnesiams iki beždžionių raupų atvejų protrūkio, kuris dabar pasiekė Jungtines Amerikos Valstijas. Nacionalinio pulso ataskaita:

Straipsnis, kurio autoriai yra devyni Vuhano virusologijos instituto mokslininkai ir kuris buvo paskelbtas laboratorijos ketvirtiniame moksliniame žurnale "Virologica Sinica", taip pat parengtas po to, kai COVID-19 teigiamų asmenų identifikavimui buvo pradėti plačiai naudoti polimerazės grandininės reakcijos (PGR) testai.

Straipsnyje paaiškėjo, kad mokslininkai nustatė beždžionių raupų viruso genomo dalį, leidžiančią PGR testais identifikuoti virusą: "Efektyvus didelio beždžionių raupų viruso genomo fragmento kaip qPCR šablono surinkimas naudojant dvigubu pasirinkimu pagrįstą transformacija susijusią rekombinaciją".

Atskleistas tyrimas atliktas po to, kai Vuhano virusologijos institutas atliko panašius šikšnosparnių koronavirusų padermių, galinčių užkrėsti žmones, tyrimus, tačiau pripažino, kad jo patalpose nebuvo tinkamų laboratorinės saugos protokolų.

mokslas, raupai, sveikata

Aukščiausiojo lygio susitikimo (Summit) ataskaita: Bideno administracija užsakė 13 mln. dozių vakcinos, kuri apsaugo ir nuo beždžionių raupų, ir nuo raupų.

Pasaulio sveikatos organizacija įspėja, kad vasaros festivaliai ir masiniai susibūrimai gali paspartinti beždžionių raupų plitimą - tai pirmas požymis, kad sveikatos technokratai vėl gali bandyti įvesti apribojimus vardan viruso plitimo sustabdymo.

"Prasidėjus vasaros sezonui Europos regione, kai vyksta masiniai susibūrimai, festivaliai ir vakarėliai, nerimauju, kad infekcijos plitimas gali paspartėti, nes šiuo metu nustatyti atvejai yra tarp asmenų, užsiimančių lytiniu gyvenimu, o simptomai daugeliui yra nepažįstami", - sakė PSO Europos regiono direktorius daktaras Hansas Kluge (Hans Kluge).

Šį savaitgalį Belgija tapo pirmąja šalimi, pradėjusia taikyti karantino priemones dėl viruso, o Joe Bidenas taip pat pareiškė, kad įvykiai kelia "susirūpinimą".

Sky News pranešė, kad "Tiksliai nežinoma, kas lemia didžiausią Jungtinėje Karalystėje protrūkį", ypač dėl to, kad sveikatos apsaugos ekspertai anksčiau tvirtino, jog beždžionių raupai nėra labai užkrečiami tarp žmonių, o kai kurie spėliojo, kad jie mutavo.

Be to, virusas plinta tuo pačiu metu, kai PSO ruošiasi balsuoti dėl tarptautinės pandemijos sutarties ir Tarptautinių sveikatos taisyklių (2005 m.) pakeitimų.

Pasak kritikų, sutartis "suteiktų nerinktai PSO didesnę nacionalinių sprendimų dėl skubios sveikatos priežiūros kontrolę ir naujus įgaliojimus, kurie leistų įvesti vakcinų pasus, pasaulinę priežiūrą ir "pasaulinius koordinuotus veiksmus", kuriais būtų sprendžiama "dezinformacijos" problema, kai tik ji paskelbia "nepaprastąją padėtį sveikatos apsaugos srityje".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:26 JAV Aukščiausiasis Teismas leido Bidenui nutraukti Trumpo laikų imigracijos taisyklę

JAV Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį suteikė prezidento Joe Bideno (Joe Biden) administracijai žalią šviesą nutraukti vadinamąją "pasilik Meksikoje" politiką, kurią įvedė Donaldas Trumpas (Donald Trump), įgyvendindamas savo griežtą požiūrį į imigraciją.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau