Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 28

Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį

Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

"Taip pat aiškiai pasakykime: ateitis ne šiaip sau vyksta. Ateitį kuriame mes, galinga bendruomenė - jūs, čia, šiame kambaryje. Mes turime priemonių primesti šią [ateities] būseną pasauliui", - socialiniame tinkle "Twitter" paskelbtame vaizdo įraše sakė A. Schwabas.

Vokietijos globalisto žinia nuskambėjo po gegužės 15 d. J. Bolsonaro išsakytų pastabų. Portugališkai kalbančiai valstybei vadovaujantis stipruolis išreiškė aiškų Brazilijos atsisakymą pasirašyti PSO pandeminę sutartį, kuria pasaulinei sveikatos priežiūros institucijai suteikiami visa apimantys įgaliojimai prisidengiant visuomenės sveikatos klausimų sprendimu. (Susiję su šia tema: Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjo Klauso Švabo parengtas stulbinantis planas, pagal kurį globalistai, pasitelkę COVID pandemiją, perims pasaulio kontrolę).

"Brazilija neįsitrauks į šią [pandemijos sutartį]. Brazilija yra savarankiška ir į tai neįsitrauks, galite tai pamiršti. Aš jau [kalbėjau] su mūsų užsienio ryšių kabinetu ir jei tas pasiūlymas bus pateiktas, jis nebus su Brazilija", - sakė J. Bolsonaro (Bolsonaro).

"Be to, buvau vienintelis valstybininkas, kuris nesilaikė blokavimo politikos. Sakiau, kad turime pasirūpinti vyresnio amžiaus žmonėmis ir žmonėmis, sergančiais gretutinėmis ligomis, o šiandieniniai tyrimai už Brazilijos ribų ypač rodo, kad buvau teisus."

Jis pateikė Brazilijos San Paulo valstiją kaip pavyzdį, kad visiškai nepavyko sustabdyti Vuchano koronaviruso (COVID-19).

"Patikrinkite tai: Kurios Brazilijos valstijos užraktai buvo didžiausi? San Paulas. Kurioje valstijoje 100 000 gyventojų teko daugiausia mirčių? San Paulas. Tai ženklas, kad buvau teisus."

Bolsonaro kritiškai vertina PSO rekomendacijas dėl COVID-19

Tai nebuvo pirmas kartas, kai Brazilijos prezidentas sukryžiavo kardus su pasauline sveikatos priežiūros institucija - dėl to Švabas išbarė stipruolį.

Dar 2021 m. spalį J. Bolsonaro ir PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedros Adhanom Ghebreyesus) sprendė pasaulio atsaką į COVID-19 pandemiją ir jų didesnių pasekmių klausimą. Abu jie susėdo per tą mėnesį Italijos sostinėje Romoje vykusį G21 aukščiausiojo lygio susitikimą.

Brazilijos vadovas pradėjo pokalbį klausdamas, ar pasaulinė sveikatos apsaugos institucija, įgyvendindama uždarymus ir kitas priemones, "iš anksto apsvarstė". "Visame pasaulyje yra žmonių, kuriems reikia dirbti, kad galėtų išsimaitinti", - pabrėžė jis ir pridūrė, kad "ekonomika žlugs", jei ir toliau bus vykdomi draudimai.

Atsakydamas į tai, Tedrosas teigė nematąs būtinybės Brazilijai užsidaryti dėl to, kad šalyje didelis skiepijimo nuo COVID-19 lygis. Jis pridūrė, kad draudimų nebereikia, jei brazilai ir toliau dėvės veido kaukes ir tinkamai plaus rankas.

J. Bolsonaro taip pat suabejojo COVID-19 vakcinų saugumu, teigdamas, kad "daugelis, kurie gavo antrąją dozę, užsikrečia COVID-19. Brazilijoje daugelis gavusių antrąją dozę miršta".

Tačiau, pasak Tedroso, paskiepyti žmonės galėjo mirti, jei turėjo gretutinių ligų. "Vakcina neapsaugo nuo COVID, tačiau apsaugo nuo sunkių ligų ir mirties", - pridūrė jis.

Tuo tarpu Švabas paminėjo dvi sąlygas, kurios buvo būtinos, kad įvyktų jo palaikomas Didysis persitvarkymas. Jos atsirado Bolsonaro atsisakius bendradarbiauti su PSO siekiant įgyvendinti globalistų darbotvarkę.

"Pirmoji iš jų yra ta, kad visi veiktume kaip didesnių bendruomenių suinteresuotieji subjektai, užuot tarnavę tik savo asmeniniams interesams. Tai vadiname suinteresuotųjų šalių atsakomybe. [Antroji [sąlyga] yra ta, kad mes bendradarbiaujame", - sakė Švabas.

Toliau žiūrėkite, kaip Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro atmeta PSO pandeminę sutartį.

Šis vaizdo įrašas paimtas iš Brighteon.com kanalo Journaltv.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 16:43 Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau