Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 29

Randas Paulas: "Elitistai nori įvesti naują pasaulio tvarką - tai ne sąmokslo teorija

Senatorius Randas Paulas (Rand Paul) perspėjo, kad elitas atvirai siekia įvesti "Naująją pasaulio tvarką" tiesiai mums po nosimi.

Laidoje "Fox News" senatorius R. Paulas aptarė Davose vykstantį Pasaulio ekonomikos forumo susitikimą ir pareiškė, kad tai nėra sąmokslo teorija, kai teigiama, jog ši organizacija siekia vienos pasaulinės vyriausybės.

Paulas perspėjo, kad "tikrasis pavojus, kuris čia yra dar pavojingesnis nei visas jų netikras rūpinimasis anglies dvideginio pėdsaku, tikrasis pavojus yra toks; pažiūrėkite, kokia bloga yra jūsų vyriausybė šalyje, kurioje jūs galite balsuoti už šiuos žmones".

"Tai būtų vyriausybė, pasaulinė vyriausybė, kurioje jūs negalite balsuoti už nieką. Tai yra baisiausias visų košmaras", - sakė Paulas, turėdamas omenyje WEF "skverbimąsi" į vyriausybes visame pasaulyje.

"Biurokratija, dėl kurios turime problemų Jungtinėse Valstijose, nes negalime dėl jų balsuoti, balsuojame netiesiogiai", - sakė Paulas ir pridūrė: "Ar galite įsivaizduoti vieno pasaulio biurokratiją su visais šiais elitistais ir jų privačiais lėktuvais, kurie valdytų mūsų šalį, o mes negalėtume balsuoti?"

"Taigi aš esu griežtai nusistatęs prieš tai, o žmones, kurie kalbėjo apie vieno pasaulio vyriausybę, jie vadindavo sąmokslu. Mes visada sakydavome, kad ne, tai yra jų misijos nuostatuose".

"Jie tai sako per kiekvieną susirinkimą. Štai už ką jie pasisako", - skelbė Paulas ir pridūrė: "Suvereniteto nebuvimas reiškia laisvės nebuvimą, tai reiškia reakcijos trūkumą ir visiškai prieštarauja viskam, ką reiškia mūsų šalis."

ŽIŪRĖKITE:

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau