Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 29

Pasaulio ekonomikos forumas: Iki 2030 m. išmanieji telefonai bus priverstinai įmontuoti į jūsų kūną

Pasaulio ekonomikos forumas pareiškė, kad iki 2030 m. visi žmonės turės išmaniuosius telefonus, įmontuotus į savo kūnus.

Šią šaltą prognozę išsakė "Nokia" vykdomasis direktorius Pekka Lundmarkas (Pekka Lundmark), šią savaitę dalyvaudamas WEF Davose vykusiame forume:

"Iki to laiko (2030 m.) išmanusis telefonas, kokį jį žinome šiandien, tikrai nebebus labiausiai paplitusi sąsaja, daugelis šių dalykų bus įmontuoti tiesiai į mūsų kūnus".

Thepulse.com praneša: Tačiau, kol išmanieji telefonai bus implantuoti tiesiai į kūną, Lundmarkas mano, kad žmonės atsisakys išmaniųjų telefonų ir pereis prie dėvimųjų įrenginių, pavyzdžiui, akinių.

Vis dėlto vargu ar pasaulyje dominuos išmanieji telefonai, akiniai ar kiti prietaisai, kol 6G taps įprastu reiškiniu - tikimasi, kad komercinėje rinkoje jie pasirodys maždaug 2030 m. Vis dėlto tik 30 proc. pasaulio yra skaitmenizuota, o norint, kad kiti 70 proc. pasaulio "įsijungtų", reikės atlikti daug infrastruktūrinių darbų.

Tiems, kam įdomu, pasakysiu, kad šiuo metu tiksli 6G apibrėžtis nėra aiški, nes pasaulis vis dar tvarkosi su 5G. Prieštaringai vertinama technologija, kurios neigiamų pasekmių dar nežinome.

"Išmaniosios žinių sistemos bus derinamos su tvirtomis skaičiavimo galimybėmis, kad žmonės taptų be galo efektyvūs ir iš naujo apibrėžtų, kaip gyvename, dirbame ir rūpinamės planeta. Nors 5G srityje dar daug naujovių, išleidus naujus standartus "5G-Advanced", "Nokia Bell Labs" jau pradėjo 6G mokslinių tyrimų darbus,"

Tačiau daugeliui žmonių kyla didelis klausimas, ar turėtume eiti transhumanistine kryptimi - integruoti technologijas tiesiai į žmogaus kūną? Jei taip, kur tai baigiasi? Ar tai pakeis tai, ką reiškia būti žmogumi? Ar apsvarstėme galimus neigiamus to padarinius?

Štai Pekka Lundmarkas Davose išsako savo teiginį.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... Kas buvo gandai, tampa realybė. Kam buvo reikalingas 5G? Nepamenate... Kas ankščiau buvo kalbama? 5G tik duomenų siuntimui... tai lengvesniam sekimui ir žmogaus kontrolei...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau