Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 5

5 kareiviai nugriuvo prie Švento Pauliaus katedros, kai karališkieji asmenys atvyko į karalienės jubiliejaus pamaldas

Penki kariai nugriuvo penktadienį prieš Nacionalines padėkos pamaldas karalienės jubiliejaus proga ant laiptų prie Švento Pauliaus katedros.

Pirmasis nukrito RAF karys, kuris priklausė karių garbės sargybai, stovėjusiai ant Šventojo Pauliaus katedros laiptų.

Antrasis, kaip manoma, Kanados artilerijos narys, taip pat patyrė sveikatos sutrikimų ir nugriuvo, o dar trys nukrito ant žemės.

Vienam RAF kariui net buvo atnešti neštuvai.

Nors nežinoma, kodėl jie nukrito ant žemės, kai kurios žiniasklaidos priemonės teigė, kad kariai nukentėjo nuo karščio.

Karys suklupo tarnybos metu per Nacionalines padėkos pamaldas Švento P

Karys suklupo tarnybos metu per Nacionalines padėkos pamaldas Švento Pauliaus katedroje (nuotrauka: Daniel Leal - WPA Pool/Getty Images)

Karys alpsta ant laiptų prie Švento Pauliaus katedros per Padėkos pama
Karys alpsta ant laiptų prie Švento Pauliaus katedros per Padėkos pamaldas karalienės garbei (nuotr. PA Wire/PA Images)

My London praneša: Vienas žmogus, stebėjęs iš centrinio Londono, parašė: "Tai buvo labai svarbus įvykis: "Karys ką tik pargriuvo, jam buvo suteikta medicininė pagalba ir dabar jis jau atsistojo ant kojų su džiugesiu". Nežinoma, kodėl jis nukrito ant žemės prieš pamaldas. Ceremonijos sargybinis taip pat patyrė medicininių problemų ir nugriuvo - prieš tai nukrito dar trys.

O Borisas Džonsonas (Boris Johnson) buvo išbučiuotas, kai atvyko į Šv. apaštalo Pauliaus Platininio jubiliejaus pamaldas už karalienę. Kai kurie minios nariai buvo nepatenkinti Ministru Pirmininku ir išreiškė savo jausmus, o jis su žmona Carrie išlipo iš automobilio ir ėjo laiptais, nors kai kurie žiūrovai taip pat šūkavo.

B. Johnsonas vilkėjo kostiumą ir liemenę, nes prie jo prisijungė buvę ministrai pirmininkai. Tony Blairas, Davidas Cameronas, Gordonas Brownas ir Theresa May buvo pastebėti įeinantys į katedrą prieš prasidedant ceremonijai.

Karalienė šiandien "labai nenoriai" praleido Nacionalines padėkos pamaldas Londono Švento Pauliaus katedroje po to, kai ketvirtadienį per Platininio jubiliejaus iškilmes patyrė "tam tikrą diskomfortą".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau