Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 14

WEF paskelbė planą, kaip stebėti vaikus naudojant RFID žymas

Pasaulio ekonomikos forumas pristatė savo planus, pagal kuriuos įgyvendinant "Didžiojo pertvarkymo" darbotvarkę visiems pasaulio vaikams bus implantuojami atsekami RFID lustai.

Radijo dažnio atpažinimo (RFID) žymos skleidžia "impulsą", kurį gali nuskaityti elektroninis skaitytuvas.

2022 m. gegužės mėn. vykusiame Davoso susitikime Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė apie ketinimus žengti dar vieną žingsnį į priekį ir RFID žymes įdėti į drabužius. Jie nori, kad žymos būtų kiekviename drabužyje.

Uncanceled.news praneša: WEF savo pareiškimu viską pernelyg supaprastino, tačiau norėdami aprėpti visą spektrą, kokie yra tikrieji jų ketinimai, turime į tai įsigilinti.

Pradėkime nuo POS, arba Point of Sale, kas, atrodo, yra "HappyStore" "laiminga kasa", kurioje apsiperkate. 

POS įrenginys toli gražu nėra paprastas kasos aparatas, tai inventoriaus kontrolės kompiuteris, kuris, naudodamas brūkšninius kodus, iš turimų atsargų atima įsigytas prekes.

Bet palaukite, yra dar daugiau! Be to, "Happy" kamera, tiesiogiai virš galvos fiksuojanti jūsų pirkinį, sugebėjo sudaryti jūsų sandorio nuotrauką ir vaizdo įrašą, susiejant jį su kompiuteriu ir bet kokia mokėjimo forma, kuria pirkote.

Argi tai ne puiku? Jūs mokėjote grynaisiais, bet jie nufilmavo tą dėžutę .223 kalibro šovinių, kurią nusipirkote, kartu su data ir laiku. Visa tai dar labiau patvirtina mobilusis telefonas.

Mobilusis telefonas: sekimo įrenginys, kuris automatiškai kas keturias (4) sekundes ar rečiau siunčia impulsą, fiksuoja jūsų buvimo vietą ir susieja ją su bet kuria parduotuve, prie kurios esate, ir visais šalia jūsų esančiais žmonėmis. Tai "daiktų internetas", kuriame visi prietaisai šneka ir stebi jūsų veiklą, jūsų buvimo vietą ir bet kokius "lėlininkus", kurie klaidžioja netoliese jūsų.

Snowdenas tai atskleidė, bet visa šalis iš esmės nekreipė į tai dėmesio ir apsipirkinėjo toliau.

Yra bendrovė "Swicofil", kurios svetainę galite apžiūrėti adresu www.swicofil.com. Ji gamina RFID pluoštus ir siūlus. Šiuos pluoštus galima plauti, jie yra lankstūs ir ilgaamžiai. 

Pažiūrėkite, kaip tai paprasta: išausta pačiame drabužyje.

Apibūdinant RFID, galima pasakyti, kad žemo dažnio sistemos veikia 125-134 kHz dažniu, o jų nuskaitymo nuotolis yra ribotas (4-5 colių).  Aukšto dažnio sistemos veikia 13,56 MHz dažniu, jų veikimo nuotolis yra apie 35-40 pėdų. Tai yra "pagrindai", o įdiegus 5 G, šie diapazonai tikriausiai padidės.  UHF dažniai veikia nuo 865 iki 928 MHz, tačiau diapazonas nenurodytas.

Išlaikomas ekonomiškumas. Tačiau vien RFID neužtenka. Tai atveria visiškai naują kelią... su bauginančiomis pasekmėmis.

Biometrika ir RFID

Susipažinkite su "Brivo" įmone, kuri specializuojasi biometrijos ir RFID derinimo srityje. Jų svetainę galima rasti adresu www.brivo.com. Jie siūlo derinti veido atpažinimo programinę įrangą su integruotomis kameromis, kurios "lygina į kameros matymo lauką patenkančius žmones su duomenų baze".

Nepaminėtas faktas, kad visose šiose bendrovėse dauguma vartotojų-marionečių sutinka (savo noru ar nesąmoningai), kad šie saugomi duomenys būtų skelbiami pagal plačią "rinkodaros" arba "iš rinkos gautos" informacijos kategoriją. Tai reiškia, kad "HappyStore #1" parduotuvėje surinktus veido atpažinimo duomenis gali panaudoti "HappyStore #2", net jei parduotuvės visiškai nepanašios.

Išnagrinėjau "Data V Tech" išleistą informacinį lapą "RFID / biometrinių technologijų integracija", esantį adresu www.datavtech.com. Jums patiks ši ištrauka:

Radijo dažnio identifikavimas (RFID) automatiškai identifikuoja ir seka prie objektų pritvirtintas etiketes, naudodamas elektromagnetinius laukus. 

Tuo tarpu biometrinės technologijos matuoja žmonių biologinius aspektus, kad juos identifikuotų. Pavyzdžiui, elektromagnetinės apklausos impulsas iš netoliese esančio RFID skaitytuvo suveikia žymes. Tuomet jos perduoda skaitmeninius duomenis, pavyzdžiui, identifikuojantį inventoriaus numerį arba darbuotojo darbo valandas, atgal į skaitytuvą. RFID ir biometrinių technologijų atstovė "Time & Attendance Security Systems" įrodė veiksmingą integraciją į "Epicor Kinetic" (ERP), kad būtų galima automatiškai stebėti darbuotojų darbo valandas ir formuoti darbo laiko apskaitos žiniaraščius."

Taip. Jie prižiūrės ir prižiūrės visišką vergų atskaitomybę... kol jie gyvens Eliziejuje, tiesa?

Kam reikalingos RFID žymos, sekimas, stebėjimas?

Kitame straipsnyje apie artėjančią kinų invaziją minėjau, kad vakcinose yra tokių dalykų kaip grafeno nanodalelės ir kitos metalinės medžiagos. Visai gali būti, kad šios farmacijos bendrovės, gavusios "valstybės palaiminimą", atrinko šias medžiagas.

Taip gali būti siekiama įgyvendinti bendrą depopuliacijos darbotvarkę ir (arba) įskiepyti priemones, kurios gali būti naudojamos sekimui, stebėjimui ir kontrolei.  

Klausas Švabas (Klaus Schwab), maniakas, vadovaujantis WEF, turi patarėją, daktarą Juvalą Nojų Hararį (Yuval Noah Harari), kuris neseniai pasakė štai ką: 

"Įsilauždamas į organizmus, elitas gali įgyti galią pertvarkyti pačios gyvybės ateitį. Nes kai tik gali ką nors nulaužti, paprastai gali tai ir sukonstruoti."

Daugiau to paties galite pamatyti toliau.

Man atrodo, kad jie nepalieka mums daug galimybių. 

Viskas susiveda į tai, kad jie jau "žaidžia" iki galo.

Nepamirškite apie tuos Džordžijos Gidestonus ir teoriją, kad jie ketina "nušluoti" pasaulio gyventojų skaičių iki 500 000 000.

Taigi septyni su puse milijardo tiesiog "išnyko"? 

Kaip vaizdo žaidime, ar ne? 

Sveikas protas rodo, kad visos šios priežiūros priemonės gali baigtis tik vienu - genocidine depopuliacija. 

Jos yra skaidrios.

Jie nėra "originalūs mąstytojai" ar "novatoriški pionieriai", ne. Jie yra niekingas, intriguojantis, žudikiškas, ištvirkęs purvas, kuris griauna ar iškreipia kiekvieną gerą dalyką ir bando sugriauti patį gyvenimą.

Kai viskas atsiduria ant žemės, geriau "atsiriboti" nuo visko, kas ten yra. Apsipirkinėkite taupyklėse ir garažų išpardavimuose. Dėvėkite tuos senesnius drabužius... jų ten yra pakankamai. Atskirkite save nuo sistemos, kiek tik galite. Niekas iš to nesibaigia gerai, o kai imperijos žūsta, jos paprastai sunaikina savo piliečius ir tada pradeda karus, kurie drastiškai sumažina gyventojų skaičių.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau