Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 5

Trudeau planuoja iki 2023 m. kelionėms naudoti veido atpažinimo skaitmeninę tapatybę

Justino Trudeau (Justin Trudeau) vyriausybė paskelbė, kad bendradarbiauja su didžiausiomis Kanados oro linijų bendrovėmis, siekdama iki kitų metų oficialiai įdiegti skaitmeninę tapatybę, veido atpažinimą ir biometrinius kelionės dokumentus kelionėms lėktuvu.

Pasiūlymas pateiktas prisidengiant Kanados apsauga nuo teroristų ir tobulinant keleivių apsaugos programą.

Pranešama, kad keturi neįvardyti oro vežėjai yra prisijungę prie "novatoriškų tapatybės valdymo sprendimų".

The Counter Signal eports: Kaip teigiama straipsnyje iš "Canada Gazette", Vyriausybės leidinio, "pagal PS 2021-2023 m. perspektyvinį reguliavimo planą, per konsultacijas su suinteresuotosiomis šalimis taip pat buvo apsvarstytas poreikis atnaujinti [Saugaus oro susisiekimo taisykles], kad keliautojams ir pramonei būtų pasiūlyta daugiau galimybių įvykdyti tapatybės patikrinimo reikalavimus prieš įlaipinimą į orlaivį pasitelkiant naujoves".

"Tai apima skaitmeninius asmens tapatybės dokumentus, skaitmeninius asmens tapatybės dokumentus ir biometrinius kelionės dokumentus. Nors keturi oro vežėjai patvirtino ketinantys įgyvendinti novatoriškus tapatybės valdymo sprendimus trumpuoju ir vidutinės trukmės laikotarpiu, konkrečių neatidėliotinų SATR pakeitimų nenustatyta."

Straipsnio pabaigoje vyriausybė paaiškina, ką turi omenyje kalbėdama apie skaitmeninius asmens tapatybės dokumentus ir biometrinius kelionės dokumentus:

"Šiame pasiūlyme skaitmeniniai, skaitmeniniai ir biometriniai dokumentai atitinkamai reiškia nuskaitytas arba atnaujintas fizinių asmens tapatybės dokumentų skaitmenines kopijas, valdžios institucijos išduotus skaitmeninius asmens tapatybės dokumentus ir elektroninius asmens tapatybės dokumentus, kuriuose naudojami biometriniai identifikatoriai (pvz., veido atpažinimas)."

Pasiūlymas pateiktas prisidengiant siekiu apsaugoti Kanadą nuo teroristų stiprinant Keleivių apsaugos programą (PPP).

Vyriausybės teigimu, kanadiečiams potencialiai galėtų būti suteiktas Kanados kelionės numeris (CTN), susietas su visa jų asmenine informacija, kuris būtų susietas su Saugaus oro susisiekimo įstatymo (angl. Secure Air Travel Act, SATA) sąrašais, siekiant nustatyti, ar asmuo kelia pavojų nacionaliniam saugumui.

Jie priduria, kad CTN nustatymas "padės išvengti vėlavimų".

Siekdama patvirtinti, kad keliautojas tikrai yra tas, kuris nurodytas prie skaitmeninio CTN, vyriausybė siūlo naudoti biometrinių duomenų rinkimą, įskaitant veido atpažinimą, kaip galimą išankstinės patikros reikalavimą.

Vyriausybė taip pat siūlo dar labiau centralizuoti kelionių lėktuvu duomenis, kad visi oro transporto bendrovių surinkti duomenys būtų tiesiogiai siunčiami Kanados Vyriausybei per Kanados pasienio tarnybos agentūrą peržiūrėti.

"Centralizuota tikrinimo sistema atsakomybę už keleivių tikrinimą pagal SATA sąrašą oro vežėjai perduoda GC, t. y. visuomenės saugumo ir pasirengimo ekstremalioms situacijoms ministrui, padedant TC ir CBSA."

"Kad ministras galėtų vykdyti šią pareigą, pagal SATA sistemą oro vežėjai privalo ministrui (praktiškai CBSA, centralizuotai priimančiai visus elektroninius keleivių sąrašus) nustatytu laiku ir būdu pateikti nustatytus duomenis (vardą, pavardę, gimimo datą, lytį ir, jei numatyta, CTN) apie kiekvieną asmenį, kuris yra orlaivyje arba turėtų būti orlaivyje bet kurio skrydžio, užfiksuoto pagal SATR, metu, jei oro vežėjas tą informaciją turi, jeigu ji yra jo žinioje."

Siekis kelionėms įvesti nuolatinį skaitmeninį asmens tapatybės dokumentą atsirado po to, kai Trudeau vyriausybė pasirašė Pasaulio ekonomikos forumo ID skaitmeninio asmens tapatybės dokumento programą, vadinamą "Žinomo keliautojo skaitmenine tapatybe" (Known Traveller Digital Identity, KTDI), pagal kurią kelionėms būtų sukurta į socialinį kreditą panaši sistema.

"Pasaulio ekonomikos forumo suburtą bandomąją grupę sudaro Kanados ir Nyderlandų vyriausybės, oro bendrovė "Air Canada", oro bendrovė "KLM Royal Dutch Airlines", Monrealio-Trudo tarptautinis oro uostas, Toronto Pirsono tarptautinis oro uostas ir Amsterdamo oro uostas "Schiphol", - rašoma WEF interneto svetainėje.

KTDI vadinamas būdu "skatinti saugias ir sklandžias keleivių keliones, atsižvelgiant į besikeičiančią keliautojų elgseną ir lūkesčius, svarbų poreikį stiprinti tarpvalstybinį saugumą ir ateinantį dešimtmetį numatomą keleivių skaičiaus augimą".

Interneto svetainėje teigiama, kad ji grindžiama "decentralizuota skaitmenine tapatybe", kuri leis vyriausybėms patvirtinti pilietybės įrodymą ir kitus tapatybės aspektus. Kiekvieną kartą, kai vyriausybė tikrina asmens skaitmeninę tapatybę ID, ji įtraukiama į asmens įrašus, o tai gali turėti įtakos jo padėčiai.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau