Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Birželio » 17

Ką reiktų žinoti kiekvienai porai, kurioje mokomasi mylėti

Visi žmonės skirtingi. Nors tai atrodo ganėtinai akivaizdu, dažnai žmogaus elgesys sako ką kitą. Mes visi į pasaulį žiūrime per savo prizmę vertindami jį savo asmenine patirtimi, nuomonėmis ir požiūriu.

Neturėdami tiesioginės kito žmogaus patirties kartais sunkiai suvokiame faktą, kad tai, kaip jis ar ji žiūri į pasaulį, jame jaučiasi ir funkcionuoja gali kardinaliai skirtis nuo mūsų.

Teorija skamba paprastai, tačiau praktika reikalauja sąmoningumo ir nuolatinės savistabos kur vėl ir vėl užmetame ant kito žmogaus savo pasaulėžiūra reikalaudami, kad jis elgtųsi ir mąstytų bent kiek panašiau į mus.

Nuoširdus vienas kito priėmimas be teisimo, smerkimo ir bandymo pakeisti yra galingas šuolis gilios meilės link.

Kito žmogaus norai, pomėgiai ir poreikiai gali kardinaliai skirtis. Nesusikalbėjimas ir pykčiai dėl to, kad partneriai turi skirtingus poreikius ir pomėgius yra lygu kovai su vėjo malūnais ir veda tik į dar daugiau barnių ir nuoskaudų kaupimąsi. Kitas aspektas – noras palepinti antrą pusę ir to darymas pagal tai, ką mes patys laikome malonumu. Jei moteriai patinka pečių masažas, ji bando tai padaryti savo vyrui ir pyksta, kodėl jis ją atstumia, kai ji nori jam gero. Bėda tame, kad jos vyras nemėgsta pečių masažo ir lieka tik susierzinęs nuo nemalonaus potyrio. Viena didžiausių dovanų, kurią galite duoti vienas kitam, yra partnerio norų bei pomėgių išsiaiškinimas ir lepinimas pagal tai, kas yra svarbu partneriui, o ne mums patiems.

Penkios meilės kalbos (pagal Gary Chapman). Išsiaiškinę, kuri iš jų yra svarbiausia tiek jums tiek jūsų partneriui, galėsite geriau pildyti vienas kito meilės indą ir labiau mėgautis santykiais. Penkios meilės kalbos yra:

· Prisilietimas – kuomet didžiausią ryšį su kitu žmogumi jaučiame kai esame liečiami, glostomi, apkabinami.

· Kalbėjimas – kuomet žmogui svarbiausia būti išgirstam, išklausytam ir stipriausią ryšį jaučia bendraudamas.

· Dovanos – kuomet didžiausias meilės išraiškos pajutimas  yra gauti dovaną iš artimo žmogaus. Tai gali būti smulkmena, svarbu pats dovanos faktas.

· Laiko leidimas kartu – kuomet svarbiausia yra kažką veikti kartu, tiesiog būti dviese.

· Paslaugos – kuomet meilę jaučia tuomet, kai partneris pasirūpina buitimi, padaro kažką naudingo ir svarbaus dėl savo antros pusės.

Kaip sužinoti savo partnerio meilės kalbą, jei jis ar ji to nepasako? Stebėkite, kaip jis/ji bando palepinti ir suteikti malonumą jums. Ką dažniausiai daro, kad jus pamalonintų. Tai ir bus jo/jos  meilės kalba.

Santykiai be periodinių konfliktų ir pasipykimų – pasmerkti santykiai. Viena didžiausių klaidų kurias kartais daro jaunos poros (paprastai jos ilgai kartu neišbūna) – konfliktų vengimas. Stengdamiesi neužnešti švelnių jausmų vienas kitam pykčiais ir nemaloniomis emocijomis partneriai nuryja nepasitenkinimus, kurie vis kaupiasi po truputį didindami atstumą tarp jų. Neigiamos emocijos bei nepasitenkinimai yra kita medalio pusė, be kurios pilnaverčiai santykiai neegzistuoja.

Meilės jausmas poroje neatsiranda pats savaime. Įsimylėjimas yra tik žiežirba, kuri užgęsta tik spėjus įsižiebti. Užkurta ugnis dar kurį laiką dega kol galų gale taip pat užgęsta, jei nėra kurstoma ir prižiūrima. Rūpinimasis vienas kitu taip, kaip reikia partneriui ir kaip jis ar ji supranta rūpestį, periodiškas pabuvimas tik dviese atokiau nuo kasdieninių rūpesčių ir problemų, santykius nuodijančių nuoskaudų, nesusikalbėjimų, destruktyvių konfliktų tvarkymas, nuolatinis dėmesys vienas kitam šypsena, prisilietimu, gražiu žodžiu – visa tai kursto ir augina meilę. Pirma eina veiksmas, o paskui jį – jausmas. Jei lauksite kol pajusite meilę antrai pusei ir tik tada padarysite kažką gražaus, galite niekada ir nesulaukti.

Santykių ABC

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:27 Nervus gydome homeopatiškai
Nervinis šokas (nervų sutrikimas) vis dažniau pasitaiko įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų žmonėms. Priežasčių gali būti įvairiausių: nuo nedidelės problemos darbe iki artimųjų netekties. Nervai sutrinka ir moterims, ir vyrams, tačiau dėl per didelio emocionalumo silpnoji lytis gerokai dažniau pa...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto