Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2022 » Birželio » 27

Moteris, fotografuodama savo šunį, netyčia užfiksavo sniego žmogų?

Moteris, kuri pageidavo likti anonimu, atsiuntė amerikiečių paslaptingų būtybių tyrinėtojui Lonui Strikleriui įdomią nuotrauką, kurią jos draugė padarė Šiaurės Karolinos (JAV) Mount Roan vietovėje.

Draugė su šunimi vaikščiojo netoli kalno ir fotografuodama norėjo nufotografuoti tik šunį snieguoto miško ir kalnų fone. 

Tik vėliau, peržiūrinėdama padarytas nuotraukas, ji pastebėjo kažką tamsaus ir labai panašaus į žmogų, nuo galvos iki kojų apaugusį kailiu.

Nuotrauka daryta 2015 m. vasario mėn. Laiško autorės teigimu, jos draugė yra labai sąžiningas žmogus ir niekada tokių dalykų neišgalvotų.

Ietis, Bigfoot, kalnas, nuotrauka, miškas, nuotrauka, sniegas, Sniego

Ji taip pat sakė, kad jos draugė mėgsta gamtą, žygius pėsčiomis ir galvojo, kad sniego žmogus gali būti tikras, tačiau niekada negalvojo apie galimybę pačiai susidurti su sniego žmogumi.

Kadangi moteris savo nuotraukoje aptiko sniego senį, ji nusprendė daugiau sužinoti apie šią būtybę ir pradėjo klausytis įvairių podkastų bei ieškoti įvairios informacijos apie ją.

Ietis, Bigfoot, kalnas, nuotrauka, miškas, nuotrauka, sniegas, Sniego

Autorė patikslina, kad jos draugė toje vietovėje padarė daug kitų nuotraukų, tačiau tik vienoje iš jų buvo matyti būtybė, kad ir kas ji būtų.

Pasak Lono Striklerio, ši vieta yra netoli vadinamojo Apalačų tako - populiaraus pėsčiųjų tako, kuriuo nuolat vaikšto keistos plaukuotos būtybės, vaikštančios dviem kojomis.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau