Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2021 » Liepos » 18

Mičigano valstijoje užfiksuotas sniego žmogus, per upę nešantis jauniklį

Mičigano gyventojas vaizdo įrašu užfiksavo, kaip sniego žmogus per upę perneša jauniklį. Daugelis interneto vartotojų sutinka, kad taip, tai labai panašu į sniego žmogų su jaunikliu, tačiau yra ir nemažai nepritariančiųjų, kurie mano, kad nuotraukoje tiesiog matomas užmaskuotas medžiotojas, nešantis šunį, arba kad visa tai tėra apgaulė su sniego žmogaus kostiumu.

2021 m. liepos pradžioje Mičigano (JAV) gyventojas Eddie W. atsiuntė neįprastą nuotrauką Uolinių kalnų sniego žmogaus, iečio organizacijai (RMSO), kuri iškart buvo paskelbta socialinėje žiniasklaidoje.

Nuotraukoje buvo pavaizduota dvikojė būtybė, apaugusi rusvai rausvu kailiu, perbėganti upę ir laikanti kažką panašaus į tą pačią būtybę, tik mažesnę, tikriausiai jos jauniklį.

Prie nuotraukos buvo pridėtas toks aprašymas:

"Mano pusbrolis plaukė baidarėmis Cass upe (Cass River) Mičigane, kai padarė šią nuotrauką. Nesu tikras, kas tai yra, bet nusiunčiau jį keliems žmonėms, kad sužinočiau, ką jie pasakys. Vieni sako, kad tai sniego žmogus, nešantis savo jauniklį, kiti - kad tai sniego žmogus, nešantis elnio lavoną."

Kiek vėliau paaiškėjo, kad iš tikrųjų tai buvo ne konkreti nuotrauka, o ekrano nuotrauka iš vaizdo įrašo, kurį Eddie taip pat nusiuntė RMSO ir kurį jie taip pat paskelbė. Deja, šią akimirką su būtybe upėje Eddie brolis užfiksavo tik kelias sekundes.

Pasak, vaizdo įrašą kruopščiai išnagrinėjusio tyrėjo Kyle Shaw, būtybė tikrai atrodo taip, tarsi laikytų kūdikį, ir pavadino ją "panašia į sniego žmogų", nors pridūrė: "Nesiruošiu sakyti, kad tai tikrai sniego žmogus".

"Šalia vandens, jei norite, Bigfooto tarpkojyje, yra kūdikio pėda. Kūdikis neatrodo kaip naujagimis, jis gana didelis, gal tik perpus mažesnis už motiną ar tėvą, nešantį jį per upę, - sakė Shaw.

"Nesakau, kad tai būtent sniego žmogus, bet daug kas iš to, kas čia vyksta, man sako, kad tai kažkas, kas juda upe žemyn, sukuria kilio srovę ir, atrodo, neša kūdikį. Kūdikio galva yra už motinos arba tėvo. Jis turėtų būti ant kairiojo peties ir tarsi ant nugaros, tačiau matysite kūdikio liemenį, koją ir pėdą. Tai tiesiog neįtikėtina", - sako Shaw.

bigfoot, sniego žmogus, ietis, Mičiganas

Daugelis interneto naudotojų sutinka, kad taip, tai iš tiesų labai panašu į sniego žmogų su kūdikiu, tačiau yra ir pakankamai nepatiklių žmonių, kurie mano, kad nuotraukoje tiesiog matomas maskuojamąja apranga apsirengęs medžiotojas, nešantis savo šunį, arba kad tai tik apgaulė su sniego žmogaus kostiumą vilkinčiu vyru.

Mičigano valstijos Tambo rajono Kasso upė teka 61,5 mylios, todėl tikslios stebėjimo vietos, neturint daugiau informacijos, nustatyti neįmanoma.

Pasak Bigfoot Field Researchers Organisation (BFRO), Mičiganas užima aštuntą vietą JAV pagal užfiksuotus sniego žmogaus stebėjimus. Iš visų apygardų, per kurias teka Kaso upė, Sanilako apygardoje užregistruota daugiausia stebėjimų - du; vienas 1987 m. rugpjūčio mėn., kitas - 2020 m. rugpjūčio mėn.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.10.2021 laikas 21:20 "Ever Given 2.0" artėja prie JAV, tačiau jos mastas bus milžiniškas
Konteinervežis "MV Zim Kingston" užsidegė Juanos de Fuca sąsiauryje prie Viktorijos (Britų Kolumbija) krantų, kaip dabar skuba pranešti daugelis žiniasklaidos priemonių

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 20:36 Austrijoje neskiepytieji uždaromi namuose, tačiau Kanadoje ir KLR, kaip teigiama, yra dar blogiau

Austrijos kancleris Alexanderis Schallenbergas teigia, kad svarsto galimybę izoliuoti žmones, kurie nebuvo paskiepyti nuo koronaviruso, jei atvejų skaičius ir toliau didės, praneša "Associated Press".

...

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 19:34 Virš Atlantos pastebėtas NSO, Džordžija, JAV
Atlanta - miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose, Džordžijos valstijos administracinis centras ir didžiausias miestas bei Fultono apygardos administracinis centras.

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 18:57 Smarkios liūtys sukėlė mirtinus potvynius Abidžane, Dramblio Kaulo Krante
Po smarkaus lietaus, sukėlusio potvynius ir didelę materialinę žalą Abidžano (Dramblio Kaulo Krantas) dalyje Vakarų Afrikoje, Dramblio Kaulo Krante, žuvo mažiausiai 4 žmonės ir keli buvo sužeisti.

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 18:47 Priešlaikinis sniegas pakenkė obelų sodams Pietų Kašmyre
Kašmyre ne tik per anksti iškrito sniegas, bet ir pakenkė slėnio obuolių sodams. Pietinėje Kašmyro dalyje obuolių sodai patyrė didelę žalą dėl gausaus sniego, susikaupusio ant lapų ir šakų.

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Keptuvėje kepti vištienos kukuliai baltame grietinės ir sviesto padaže

Tokie vištienos kukuliai yra labai paprastas, gardus bei gana pigus maistas. Tuo pačiu greitai paruošiamas. Vieni privalumai. Man pačiai asmeniškai vištienos kukuliai skaniausi būna tuomet, kai į juos įdedu baltos duonos, kurią išmirkau piene. Jie gaunasi minkšti bei purūs.

...

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Bulvių pyragas su džiovintais grybais
Potato gratin arba tiesiog bulvių gratinas su džiovintais grybais (aš naudoju baravykus) gali būti tiek nuostabus Kalėdų garnyras, tiek žiemos vakarienės patiekalas. Nuostabiai kremiškas, skanus ir kvepiantis grybais......

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Pizza - vegetariška gili storapadė pica be mėsos

Mane pastaruoju metu ganėtinai stipriai faktas, kad picos yra priskiriamos blogo ir nenaudingo maisto (junk food). Man asmeniškai nieko šlamštinio toje picoje nėra, svarbu pasigaminti ją kokybiška.

Skaityti daugiau