Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2021 » Rugsėjo » 5

Neįtikėtinos kokybės vaizdo įrašas apie sniego žmogų iš Aidaho: klastotė ar ne?

Visų pirma, jei tai klastotė, tai labai aukštos kokybės klastotė. Tik kino specialiųjų efektų specialistai gali sukurti tokį gerą kostiumą.

Prieš kelias dienas "You-tube" kanalas "Nv Tv", kuris skelbia vaizdo įrašus su tikėtinais yeti ir kitais bigfoot'ais, paskelbė neįtikėtinai geros kokybės filmuotą medžiagą (žr. toliau), kurioje bigfoot'as nufilmuotas iš arti ir visu ūgiu. 

Šis vaizdo įrašas šiek tiek primena garsiąją Pattersono-Gimlino (Patterson-Gimlin film), filmuotą medžiagą, kuri paprastai laikoma aukščiausios kokybės ir labiausiai tikėtina Didžiojo žmogaus filmuota medžiaga. 

Vaizdo įraše užfiksuotas kažkas didelio, humanoidinio, plaukuoto ir masyvaus, su aiškiai matomais raumenimis visame kūne. Būtybė neskubėdama juda per miškingą vietovę.  

Vaizdo įrašas iš tikrųjų yra gana trumpas, pateiktame vaizdo įraše jis tiesiog daug kartų kartojamas, įskaitant sulėtintus ir priartintus vaizdus, tačiau iš tikrųjų autorius filmavo būtybę tik kelias sekundes.

sniego žmogus, bigfoot, ietis, bigfoot, yeti, Idaho, vaizdo įrašai

Autoriaus nuomone, tai yra didžiausia problema. Nėra jokių duomenų, kas, kokiomis aplinkybėmis ir kada nufilmavo šį vaizdo įrašą. Nurodyta tik tai, kad jis buvo filmuotas Aidaho valstijoje (JAV). 

Visų pirma, jei tai klastotė, tai labai aukštos kokybės klastotė. Tik kino specialiųjų efektų specialistai galėtų sukurti tokį gerą kostiumą.

Antra, jei tai klastotė, tuomet "aktorius" dirbo ne tik prie atvaizdo, bet ir prie savo judesių; pastebėta, kad jo eisenoje nėra nieko sąmoningai beždžioniško, būtybė juda užtikrintai ir sklandžiai. 

Buvo iškelta teorija, kad tai iš tikrųjų yra kompiuteriu sukurta klastotė. Tai grindžiama tuo, kad judanti būtybė neliečia nieko natūralaus, pavyzdžiui, šakų, ir jos veidas nerodomas, tikriausiai autoriui buvo sunku sukurti kompiuteriu veido raumenų judesius, kad jie atrodytų tikėtini. Tačiau tai tik teorija.  

Galbūt artimiausiomis dienomis pasirodys daugiau informacijos apie šį klipą, kol kas galime tik pritarti arba nepritarti jo autentiškumui. 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau